Zespół Erotic Med Agata
Od Erotic Med

Poznaj Zespół Erotic Med – Agata

Czy praca w sexshopie jest dla każdego, czy trzeba mieć specjalne kompetencje? Praca w sexshopie definitywnie nie jest zawodem, który nie stawia przed kandydatem wyzwań. Można przeczytać setki książek, można przyswoić teorię, można wiele wiedzieć, jednak nie wszystkiego można się nauczyć. Na podstawie naszego niemal siedmioletniego doświadczenia w branży możemy stwierdzić, że aby odnaleźć się w takim miejscu potrzebne są pewne szczególne predyspozycje. Otwartość w sexshopie to pożądana cecha. Agacie nie brakuje ani wiedzy, ani chęci dzielenia się nią. Jej szczery uśmiech sprawia, że chce się jej zwierzyć ze swoich intymnych potrzeb. To ktoś, dla kogo nie istnieją tematy tabu.

Kiedy do nas przychodzicie często prosicie o porady w najintymniejszych sferach życia. Ważne jest dla nas to, abyście mieli świadomość, że możecie nam zaufać. Dlatego właśnie postanowiłyśmy przybliżyć Wam – naszym obecnym i potencjalnym Klientom – nasze sylwetki. Zanim się do nas wybierzecie, możecie bliżej poznać Zespół Erotic Med. Dowiecie się wówczas, że podchodzimy do naszej pracy w sposób odpowiedzialny. Dowiecie się również, że jest ona dla nas nie tylko źródłem utrzymania. Jest ona dla nas przede wszystkim motywacją, by każdego poranka być lepszą osobą, niż byłyśmy przed położeniem się spać. Razem z Wami pokonujemy własne słabości i napawa nas to dumą i pozytywną energią do ciągłego rozwoju.

Matki i żony również mają erotyczne potrzeby

„Najlepszy sposób na przewidzenie przyszłości jest stworzyć ją.” – Peter Drucker
Zawsze chciałam pracować w miejscu „z misją”- takim, w którym miałabym poczucie, że robię coś więcej niż tylko odklepywanie kolejnych godzin. Pracowałam już w wielu branżach- beauty, bankowości i ciągle brakowało mi tego „czegoś”. Kiedy założyłam rodzinę, obawiałam się, że kolejne lata spędzę już wyłącznie jako matka i żona. Oczywiście spełniałam się jako mama, kocham swoją rodzinę, ale ciągle goniło mnie do robienia czegoś konstruktywnego.

„W sukcesie ważna jest nie tyle prędkość, ile kierunek.” – Robert Kiyosaki
Zupełnym przypadkiem, okazało się, że Justyna, założycielka i właścicielka Erotic Med, ćwiczy na tej samej siłowni i poszukuje nowego ogniwa do swojego zespołu.

Praca w sexshopie – niezbędne kompetencje

„Pamiętaj, że twoje marzenia są tylko snem, dopóki nie zaczniesz działać.” – Napoleon Hill
Ja i sklep erotyczny? Co prawda, jestem pewna siebie i wygadana, ale z początku, ten pomysł wydawał mi się jak z innej planety. Sexshopy kojarzyły mi się z ponurymi miejscami a ich asortyment z wątpliwej jakości gadżetami. Za podszeptem znajomych, postanowiłam spróbować. Na rozmowę zmierzałam zupełnie „zielona”, ale z mocnym postanowieniem w głowie, że warto próbować nowych rzeczy. Na odpowiedź nie musiałam długo czekać i już po 3 dniach rozpoczęłam pracę, w zupełnie nowej branży.

„Nie bój się trudności, bo one uczynią cię silniejszym.” – Bruce Lee
Byłam przerażona. I po raz pierwszy w życiu zaczęło mi brakować pewności, że sobie poradzę. Na szczęście dziewczyny przyjęły mnie ciepło i pomagały na każdym kroku. Z każdym dniem przekonywałam się, że nic nie dzieje się przypadkiem i los rzucił mnie w nowe, ale zupełnie fascynujące i ciekawe miejsce. Jako mama, kluczowe jest dla mnie, by praca pozwalała mi na opiekę nad nimi, ale także by atmosfera była na tyle dobra, by nie tracić życiowej energii na konflikty, które mogłabym potem przerzucać na dom…

Seks – przedmiot do studiowania, nie do pomijania

„Największe przeszkody w naszym życiu często prowadzą do największych przełomów.” – Ellen DeGeneres
W Erotic Med, słowo „konflikt” nie istnieje. To cudowna odmiana, po miejscach pracy, które po kilku miesiącach powodowały u mnie ból brzucha ze stresu. Jesteśmy teamem, zespołem, razem tworzymy to miejsce i wspieramy się na każdym kroku. Czuję, że czeka mnie kolejna fascynująca przygoda. Z zaciekawieniem chłonę wszystko, bo praca w EM to nie tylko sprzedaż gadżetów- to całe spektrum umiejętności. To praca, w której mogę dać upust swojej kreatywności i umiejętnościom interpersonalnym. Trzeba też być dobrym psychologiem. Po raz pierwszy pracuję w miejscu, które nie uwstecznia mnie, a wręcz przeciwnie, pozwala mi na ciągły rozwój. Planuję powrót na studia, przede mną szkolenia, które podniosą moje kwalifikacje i pozwolą mi na zaspokojenie wiedzy. Uwielbiam tu przychodzić i współtworzyć to miejsce.

Agata Niewiadomska

Agata jest pełna pozytywnej energii, która już po chwili rozmowy z nią udziela się również jej rozmówcom. Jej głowa pełna jest nowych pomysłów, których potrzebę wprowadzenia w życie odczuwa niemal natychmiast po ich wyartykułowaniu. Ich spontaniczne emanacje wlewają w Zespół Erotic Med nowe pokłady chęci i mocy do działania. Z Agatą można porozmawiać o wszystkim, a jej otwarty umysł pozwala na poszukiwanie niestandardowych i kreatywnych rozwiązań dla każdego zagadnienia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *