Porady dla par

Jak podniecić mężczyznę?

Dużo mówi się o sposobach mających na celu podniecenie kobiety, jednak gdy następuje sytuacja odwrotna, pojawia się pytanie — jak można podniecić mężczyznę? Sposoby oraz ich wykonanie mają duże znaczenie, ponieważ w zależności od upodobań partnera, możesz osiągnąć różny efekt. Każdy z panów ma swoje własne preferencje i upodobania. Jednak jest kilka rzeczy, które na pewno pomogą i rozgrzeją atmosferę w sypialni.

Napisz mu sprośnego SMS-a

Próbę podniecenia mężczyzny możesz podjąć nie tylko, kiedy jesteście razem w domu. Wyślij mu smsa, w którym opiszesz, czego pragniesz, a on na pewno będzie myślał o tej wiadomości aż do momentu, w którym się zobaczycie.

Wykorzystaj spojrzenie

Czasami wystarczy zalotne, pełne namiętności spojrzenie, w którym bez słów dasz mężczyźnie do zrozumienia, że go pragniesz. Zaczepiaj go wzrokiem i obserwuj, podczas gdy on będzie wykonywał codzienne czynności. Na dłuższą chwilę skup wzrok na miejscach, których najbardziej pożądasz: jego ustach, dłoniach czy kroczu.

Daj mu to, czego pragną wzrokowcy

Mężczyźni są wzrokowcami, dlatego można więc domyślić się, co najszybciej doprowadzi ich do szaleństwa. Załóż seksowną bieliznę. Jeśli chcesz nieco wydłużyć ten etap, możesz również założyć np. sukienkę i powoli ją zdejmować, ukazując coraz więcej fragmentów Twojego nagiego ciała. Gdy już zostaniesz w samej bieliźnie, możesz powoli zbliżyć się do niego. Seksowny taniec to element gry wstępnej, o którym marzy chyba każdy facet. Włącz muzykę, która zapewni odpowiedni nastrój i poruszaj się seksownie. Zbliżaj się do niego, a jeśli będzie próbował Cię dotknąć, zacznij się oddalać. Takie zachowanie sprawi, że Twój partner wprost oszaleje.

Nie tylko seksowna bielizna rozpali Twojego mężczyznę. Możesz postawić też na przebieranki i odegrać jakąś scenkę.

Jak podniecić mężczyznę w łóżku — całuj go po całym ciele

Nie tylko kobiety uwielbiają być dotykane i całowane po całym ciele. Miejsca erogenne u panów to nie tylko ich genitalia. Na początku skup się na jego szyi, a potem powoli schodź coraz niżej. Całuj ukochanego po klatce piersiowej, jednak nie kieruj się ciągle w dół. Wracaj czasami do szyi, całuj i podgryzaj jego uszy. Zmierzając w dół, omiń jego krocze i masuj go po udach. Niech minie kilka minut, jego zmysły zdecydowanie się wyostrzą i wtedy będziesz mogła przejść do najważniejszego miejsca.

Pokaż, że Ci zależy

Kiedy Twój mężczyzna osiągnie już wzwód, śmiało dotykaj, pieść i masuj jego krocze. On będzie czekał na jedno, więc podrocz się z nim chwilę, aby potem podarować mu oralną przyjemność. Żaden mężczyzna nie oprze się oralnym pieszczotom. Lizanie, ssanie i całowanie sprawi, że Twój partner będzie w siódmym niebie. Pokaż swoje zaangażowanie. Mężczyźni uwielbiają patrzeć, jak się dla nich starasz. Na pewno niejednemu z nich może zrobić się po prostu przykro, myśląc o tym, że zbliżenie z nim traktujesz jako obowiązek, który należy wykonać. Pokaż, że wkładasz całe swoje serce w to, co robisz, a Twój ukochany na pewno to doceni.

Eksperymentuj!

Ty wylewasz z siebie siódme poty, próbując podniecić swojego partnera, a on nie wykazuje żadnego zainteresowania Tobą? Przede wszystkim nie obwiniaj się. Być może akurat ten sposób nie wpływa na Twojego mężczyznę. Próbuj nowych rzeczy i obserwuj jego reakcje. Podniecenie u panów to nie tylko wzwód, ale również przyspieszony oddech czy napięte mięśnie brzucha. Jedno jest pewne, nie zniechęcaj się! Na pewno w końcu uda Ci się znaleźć idealny sposób na rozpalenie zmysłów Twojego mężczyzny.

Zapytaj partnera, co mu się podoba

Pamiętaj, że seks zaczyna się w głowie. Nie oznacza to, że wystarczy oddziaływać na wyobraźnię partnera, aby osiągnąć cel, jakim jest wywołanie u niego podniecenia. Zadbaj również o to, żeby mężczyzna czuł się komfortowo. Nie zmuszaj ukochanego do zabaw, które nie sprawiają mu satysfakcji. Postaw na szczerą rozmowę i pytaj, co mu się podoba, a co nie sprawia mu tyle przyjemności.

Anita Laszkiewicz

Anita Laszkiewicz zawsze z radością wita Klientów i szybko potrafi skruszyć najtwardsze pierwsze lody. Otwartość i bezpośredniość to cechy, których zdecydowanie można się od niej uczyć - sprawiają one, że niemal natychmiast chce się jej powierzyć wszystkie swoje tajemnice. To osoba, przy której nasi Goście w salonie szybko czują się komfortowo, niemal jakby znali ją od dawna. Jej uśmiech i pozytywne nastawienie są wręcz zaraźliwe i natychmiast udzielają się nawet tym najbardziej skrępowanym Klientom.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *