Jak używać pingwina - masażer bezdotykowy?
Edukacja seksualna,Od Erotic Med

Jak używać pingwina – masażer bezdotykowy

Co to jest masażer bezdotykowy pingwinek?

Część z Was czytając tytuł tego artykułu świetnie zdaje sobie sprawę o jakich pingwinach będziemy rozmawiać. Jeśli jednak jesteś w tej części, która wciąż próbuje rozgryźć co wspólnego mają pingwiny z erotyką – już wyjaśniam. Jakiś czas temu w świecie zabawek erotycznych ogromną popularność zdobył gadżet marki Satisfyer, o uroczym kształcie pingwinka pod muszką. Masażer bezdotykowy pingwin podbił serca kobiet i sprawił, że szybko oszalały na punkcie tego słodkiego masażera do łechtaczki. Jej stymulacja przy pomocy fal powietrza pod ciśnieniem przeżyła prawdziwy rozkwit.

Skąd taka popularność pingwinka?

Ta przypominająca delikatne pocałunki pieszczota powszechnie wzbudziła ciekawość. Producenci zabawek dla dorosłych ruszyli z odwetem i zaczęli produkować podobne urządzenia w równie fantazyjnych kształtach. Tak więc już wkrótce pojawiły się takie alternatywy jak masażer bezdotykowy w kształcie róży, masażer bezdotykowy w kształcie kaczuszki, masażer bezdotykowy króliczek i wiele innych. Mimo to właśnie uroczy masażer pingwinek stał się ikoną w tej kategorii, a jego popularność wciąż nie słabnie. Dziś, kiedy pytam Gości naszego salonu stacjonarnego, czy o nim słyszeli, często przyznają, że tak. Wizerunek uroczego gadżetu dotarł do nich z mediów lub w opowieściach znajomych. Bardzo często pingwinek pod muszką jest wybierany jako idealny prezent dla partnerki, przyjaciółki, koleżanki. Ciężko się dziwić, w końcu tyle gorących rekomendacji nie może się mylić. 

Czy warto kupić pingwina – masażer bezdotykowy?

I być może moglibyśmy zakończyć ten artykuł stwierdzeniem, że nikomu nie trzeba go specjalnie przedstawiać. Jednak dla grupy wielu osób, które co prawda słyszeli o tym gadżecie być może nie raz, jednak wciąż nie potrafią sobie wyobrazić co takiego w nim wyjątkowego, następuje dalszy ciąg tej opowieści. Opowieści o małym urządzeniu, które potrafi poruszyć najczulszą strunę ludzkiego ciała. Sama długo nie potrafiłam zrozumieć, co takiego może zaoferować pingwinek, że cieszy się takim powodzeniem. Stymuluje on wrażliwe część ciała przy pomocy sekwencji fal powietrza pod ciśnieniem. Czyli to takie podmuchy? Nie. To bardziej jak delikatne tapnięcia połączone z delikatnymi pocałunkami. Bardzo ciężko jest to sobie nawet wyobrazić, bo trudno to wrażenie do czegokolwiek porównać. Z całym przekonaniem trzeba jednak stwierdzić, że to, co robi, robi skutecznie. 

Na jakie inne masażery bezdotykowe warto zwrócić uwagę?

Jeśli zaciekawiła Cię powyższa część tego artykułu to musisz rozważyć nabycie masażera bezdotykowego i osobiście go wypróbować. O tym jakie są rodzaje masażerów bezdotykowych już wcześniej opowiadałam, więc masażer bezdotykowy pingwin nie jest jedynym słusznym wyborem, zwłaszcza, że nawet marka Satisfyer będąca jego producentem, od tamtej pory wypuściła wiele innych modeli w równie uroczych kształtach (spójrz na ten masażer bezdotykowy świecący duszek). Zazwyczaj ten rodzaj stymulacji okazuje się przełomowym odkryciem. Zdecydowana większość z osób, które pytam o ich doświadczenia, wypowiadają się w superlatywach. Natomiast ja już wracam do meritum, czyli jak używać pingwina?

Jak używać pingwina – masażer bezdotykowy?

Kiedy wyjmiesz swój masażer z opakowania możesz odczuwać lekką dezorientację. Podczas gdy niektóre modele posiadają już funkcję wibracji, masażer bezdotykowy pingwin nie był w nią wyposażony. Na brzuszku pingwinka znajdziesz dwa przyciski – ​przyciśnij dolny i przytrzymaj go kilka sekund, dopóki nie usłyszysz powietrza wydobywającego się z dyszy urządzenia. Pingwinek serwuje sekwencje fal powietrza pod ciśnieniem w technologii Air Pulse. Pojedyncze naciśnięcia przycisków zmieniają tryby pracy urządzenia. Możesz poruszać się pomiędzy 11 ciekawymi eskalacjami o różnej intensywności. Ponowne, dłuższe przytrzymanie przycisku wyłączy zabawkę. 

Co znaczy, że masażer jest bezdotykowy? Czy to znaczy, że nie trzeba nim dotykać ciała? Nie, aby stymulacja była najefektywniejsza dysza powinna zostać zamknięta. Tak więc chodzi o to, aby ulokować go na miejscu tak, aby jej krawędzie przylegały szczelnie do ciała i to zupełnie wystarczy. Tak, możesz się zrelaksować i czekać na efekt, lub jeśli potrzebujesz stymulacji na większej powierzchni możesz przesuwać urządzenie tam, gdzie fale sprawiają najwięcej przyjemności. 

Jakie akcesoria mogą Ci się dodatkowo przydać?

Jeszcze jedną, użyteczną wskazówką jak używać pingwina jest: używaj dużo lubrykantu. Nie tylko bardziej przylega on do ciała, ale również łatwiej zmieniać jego położenie oraz da więcej przyjemności. Sugeruję także użycie go z lubrykantem stymulującym. Taki lubrykant spowoduje efekt rozgrzewania lub chłodzenia, który w połączeniu z delikatnym zasysaniem, jakie zapewni Ci pingwinek ​spotęguje efekt WOW.

Masażer bezdotykowy pingwin jest urządzeniem wodoodpornym, więc po zabawie z łatwością wyczyścisz go pod wodą, używając delikatnego detergentu (np. mydło lub płyn do higie​ny intymnej). Osobiście polecam używanie cleanera do gadżetów erotycznych – dzięki niemu można pozbyć się z zabawek erotycznych nieproszonych gości, jak bakterie czy grzyby, które często właśnie na nich często znajdują sprzyjające założeniu kolonii warunki. Tak więc dla własnego be​zpieczeństwa i spokoju świadomości warto spryskać powierzchnię gadżetu płynem dezynfekującym dedykowanym dla tych urządzeń . Pamiętaj, że inne środki dezynfekujące mogą trwale uszkodzić powierzchnię gadżetu.

Masz już pingwinka? A może ten artykuł zachęcił Cię do przetestowania jego lub podobnych do niego zabawek? Zaintrygował Cię ten rodzaj stymulacji? Jestem ciekawa, jakie są Twoje przemyślenia na temat pingwinka i jemu podobnych. Jeśli chcesz – podziel się z nami tym, co o nich myślisz. Jak zwykle zapraszam do naszego salonu, gdzie można się zapoznać z większością z nich.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *