Od Erotic Med

Orły Handlu – prestiżowa nagroda dla Erotic-Med za najlepsze opinie

Erotic-med to najlepszy sexshop w Krakowie

Dziękujemy za obdarzenie na zaufaniem i wybór naszego salonu Erotic-med jako Laureata Konkursu w dziedzinie erotyki.

To wyróżnienie jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ to właśnie Wy zadecydowaliście.

„W tym konkursie kapitułą oceniającą są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług.” 

Inspirujemy oraz rozpowszechniamy eleganckie podejście do seksualności par, kobiet oraz mężczyzn. Współpracujemy ze specjalistami, dzięki czemu przekazujemy Wam nie tylko narzędzia, ale przede wszystkim wiedzę, szczegółowe instrukcje oraz liczne porady dotyczące zaspokajania najbardziej wysublimowanych potrzeb seksualnych. Nasz salon stacjonarny w Krakowie jest innowacyjnym miejscem, gdzie możecie skorzystać z pomocy eksperta w doborze optymalnego produktu bądź zasięgnąć porady.

Sukces zawdzięczamy pracy z pasją, a co za tym idzie: nieustanny rozwój, liczne szkolenia w zakresie seksualności oraz nieustanne podnoszenie już tak wysoko postawionej przez nas poprzeczki.

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *