Edukacja seksualna

Dlaczego nie mam orgazmu? Przyczyny braku orgazmu u kobiet

Dlaczego kobiety udają orgazm?

Wiele kobiet symuluje orgazm, aby nie zrobić przykrości partnerowi, bądź w celu jak najszybszego zakończenia stosunku. Udają, bo się wstydzą, czują się gorszymi kochankami, z powodu braku spektakularnego orgazmu.

Panie, które pozorują, że taki sposób stymulacji daje im spełnienie robią sobie i swoim partnerom „niedźwiedzią przysługę”, ponieważ utwierdzają w przekonaniu, że takie pieszczoty sprawiają im przyjemność. 

Seks – jako jeden z filarów udanego związku powinien opierać się szczerości i wzajemnym dbaniu o potrzeby partnera/partnerki.

Jak przestać udawać orgazm?

Tutaj jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest szczera, spokojna rozmowa z partnerem o naszych oczekiwaniach oraz świadomość własnego ciała, a także tego, co sprawia nam przyjemność.

Poniżej przestawiam film, który porusza zagadnienie, jak odczuwać większą przyjemność podczas stosunku.

Gadżet z filmu: Wibrator Fun Factory Miss Bi – stymulacja łechtaczki, winogronowy 

Pomocne w osiągnięciu intensywnego, mocnego orgazmu są żele stymulujące łechtaczkę, które zwiększają czułość i potęgują doznania podczas stymulacji, poprawiają również przepływ krwi.

Sprawdzonym, skutecznym produktem w tej kategorii, który został wyprodukowany z certyfikowanych składników organicznych jest: organiczne serum intensywnie pobudzające łechtaczkę, 30 ml

żele stymulujące łechtaczkę

Intimate Earth – Organiczne serum intensywnie pobudzające łechtaczkę, 30 ml

Serum zostało wzbogacone o naturalne wyciągi, przez co zapewnia niesamowite doznania

  • l-arginina – aminokwas, podnosi libido, uwrażliwia sfery erogenne 
  • ekstrakt z mięty – uwrażliwia łechtaczkę, wzmacnia doznania podczas zbliżenia
  •  jagody goji – zwalczając wolne rodniki przyczynia się do uelastycznienia skóry oraz działa przeciwnowotworowo
  •  wyciąg z trawy cytrynowej – m.in. hamuje rozwój bakterii i grzybów,
  •  aloes – jest bardzo ceniony m.in. ze względu swoje właściwości nawilżające, kojące, łagodzące wszelkie podrażnienia.

Każda kobieta zna siebie najlepiej, dlatego jeśli po przeczytaniu tego artykułu zechcesz przerwać błędne koło udawania orgazmów zapraszam do salonu Erotic-Med w Krakowie, gdzie Specjalista pomoże Ci znaleźć drogę do głębszego poznania swojej seksualności i przedstawi, którędy należy podążać, by nauczyć się pozytywnego dialogu ze sobą.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *