Edukacja seksualna,Porady dla par

Pierścień erekcyjny – jak dobrać odpowiedni i jak używać?

Jak wybrać odpowiedni pierścień na penisa?

O ringach erekcyjnych już pisałyśmy w tym artykule poradnika, w którym przedstawiłyśmy pokrótce różne rodzaje pierścieni erekcyjnych. Zacznijmy jednak od absolutnych podstaw, skupmy się na tym na co zwrócić uwagę podczas wyboru najodpowiedniejszego gadżetu, na pozytywach, jakie może przynieść ich stosowanie, o możliwościach, jakie one dają.

Przede wszystkim wspomnieć należy koniecznie, że obręcze na penisa mogą być używane w celu przedłużenia i wzmocnienia erekcji, dla przyjemności, albo po prostu łącząc te dwie funkcje. Aby wybrać krążek, który sprawdzi się najlepiej, warto sobie odpowiedzieć na pytanie czego dokładnie oczekujemy od tego gadżetu.

W jaki sposób pierścień erekcyjny może przedłużyć stosunek?

Penis składa się z dwóch, równolegle umiejscowionych ciał jamistych, które podczas erekcji wypełniają się krwią sprawiając, że członek staje się sztywny. Założony u nasady prącia pierścień erekcyjny sprawia, że krew trudniej odpływa z narządu, co pozwala na dłużej zatrzymać krew w penisie, a tym samym dłużej utrzymać wzwód. To zadanie spełnią nawet najbardziej podstawowe pierścienie erekcyjne, czyli gładkie obręcze wykonane z różnych materiałów.

Wybranie odpowiedniego ringu nie nastręcza większych problemów, ponieważ z reguły wykonane są one z materiałów elastycznych, rozciągliwych, jak np. silikon, guma, żel (wszystkie wymienione oczywiści muszą spełniać warunek bezpieczeństwa dla ciała), które z łatwością dopasowują się do członka. Na rynku dostępne są również zestawy pierścieni, które pozwalają na wykorzystanie ich w różnych konfiguracjach nie tylko blokując odpływ krwi w kilku miejscach, ale również dodając penisowi dodatkowej faktury, co może być dodatkową przyjemnością dla partnerki.

Pierścienie w roli dodatkowych stymulatorów

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby poza funkcją podtrzymania erekcji krążek taki mógł również pełnić funkcję dodatkowej stymulacji i dostarczać ekstra wrażeń obojgu partnerom. Tutaj możliwości jest naprawdę wiele – od obręczy z wypustkami w przeróżnych kształtach, przez krążki ze stymulatorami w postaci niewielkich jednostek wibrujących, a nawet przeróżne wibrujące szczotki, uszka, ciężarki lub większe wypustki stymulujące łechtaczkę lub jądra, przez pierścienie ze stymulacją w postaci impulsu elektrycznego, po ringi z wypustkami do potrójnej stymulacji (łechtaczkowo-waginalno-analnej).

Większość z tych wibrujących pierścieni na penisa również jest w rozmiarze uniwersalnym, dopasowując się do rozmiaru członka bez najmniejszych problemów i sprawiając, że większość Panów może z nich swobodnie korzystać nie martwiąc się o wybór odpowiedniego rozmiaru. Tutaj przy wyborze powinniśmy bardziej kierować się własnymi lub partnerki preferencjami, biorąc pod uwagę to, co może dostarczyć najwięcej przyjemności. Pierścień ze zdjęcia poniżej zapewnia ucisk w dwóch miejscach oraz wyposażony został w skierowany do łechtaczki, wibrujący masażer, który sterowany jest przy pomocy pilota.

Długi rękaw na penisa z uciskiem w dwóch punktach i stymulatorem łechtaczki, sterowany pilotem

Wibrujący króliczek na penisa

Wibratory z króliczkiem to prawdziwy hit. Większość Pań bardzo ceni sobie dodatkową porcję pieszczot dla łechtaczki w trakcie stosunku. Operowanie klasycznym masażerem łechtaczki w trakcie miłosnych uniesień może okazać się dość trudne, dlatego pierścień erekcyjny ma szansę okazać się w takich sytuacjach nieocenioną pomocą. Zamontowany na obręczy, niewielkich rozmiarów wibrator może przybierać przeróżne kształty. Naszym zdaniem najbardziej interesujące wydają się być te przypominające klasyczne króliczki z uszkami, jak ring ze zdjęcia poniżej, oraz te, które na płaskiej powierzchni mają sekwencje niewielkich wypustek z wyglądu przypominające szczoteczkę.

Łatwo sobie wyobrazić, że te rozedrgane elementy w kontakcie z unerwionymi, reaktywnymi strefami intymnymi potrafią wywołać dreszcz rozkoszy.

Klasyczny pierścień na penisa z masażerem łechtaczki o wyglądzie króliczka

Pierścień ze stymulatorem łechtaczki włącza drgania w momencie, kiedy podczas stosunku, w wyniku zbliżenia się do partnerki kontaktowo zostanie wciśnięty przycisk. Wypustki umieszczone na okrągłej, sporej, płaskiej powierzchni mają za zadanie dodawać partnerce jeszcze więcej wrażeń, co z kolei przyczynić się ma do wspaniałego orgazmu.

Z kolei ten model zapewnia ciągłe, głębokie wibracje na pokrytej drobnymi rzęskami powierzchni. Odwrócony pierścień może równie wspaniale stymulować jądra podczas stosunku, poza wibracją zapewniając delikatne uderzenia w rytm aktu miłosnego. Jeśli trzymać go w ręce, z równą skutecznością można masować nim sutki lub po prostu wodzić nim po ciele w poszukiwaniu nieodkrytych jeszcze stref erogennych.

Wibrujący pierścień erekcyjny do podwójnej lub potrójnej stymulacji

To gadżet dla prawdziwych koneserów, którzy oczekują więcej w każdej dziedzinie życia, również z seksu pragną czerpać absolutne maksimum możliwych doznań. Pierścienie do stymulacji podwójnej (wagina i odbyt) lub potrójnej (łechtaczkowo-waginalno-analnej) umożliwiają właśnie pobudzanie wszystkich tych stref jednocześnie, posiadając poza omawianym powyżej króliczkiem do pieszczenia łechtaczki również wibrator analny, który jednocześnie penetruje odbyt. Takie gadżety cieszą się coraz większą popularnością i coraz więcej Pań decyduje, że warto eksperymentować z różnymi kombinacjami pieszczot.

Zwłaszcza złożona z kul o różnej średnicy wypustka analna zasługuje tu na uwagę, ponieważ budowa ta dostarcza niezapomnianych, bardzo satysfakcjonujących wrażeń. Klasyczny króliczek z uszkami doskonale obejmuje łechtaczkę wprowadzając ją w drgania i doprowadzając zmysły do szaleństwa. Ta zabawka potrafi dostarczyć wiele przyjemności, o czym świadczą płynące licznie, pozytywne opinie użytkowników.

Wibrujący pierścień na penisa z dodatkową nakładką do stymulacji analnej

Należy pamiętać, że pierścieni erekcyjnych nie należy używać dłużej niż 30 minut, a jeżeli podczas używania cockringa występuje jakikolwiek dyskomfort należy niezwłocznie go zdjąć. Warto również przypomnieć, że przeciwwskazaniem do jego używania jest cukrzyca i choroby układu krążenia.

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem pierścienia erekcyjnego, ale wciąż nie wiecie na jaki powinniście się zdecydować, serdecznie zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej 220, gdzie z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie, rozwiejemy wątpliwości i pomożemy wyborze najbardziej odpowiedniego gadżetu.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *