Od Erotic Med

RELACJA Z PRZEBIEGU WARSZTATÓW 1: TANIEC KULEK GEJSZY, JAK POPRAWNIE ĆWICZYĆ MIĘŚNIE KEGLA?

Dnia 23.09.2018 r. w Salonie Erotic-Med odbyły się pierwsze warsztaty ginekologiczne, które prowadził znany ginekolog – seksuolog Dr N. Med. Maciej Kowalczyk.

Dziękujemy za liczną obecność. Tematyką spotkania było zagadnienie często poruszane przez Klientów w salonie Erotic-med: Jak używać kulek Gejszy? „RIN NO TAMA” – czyli jak ćwiczyć mięśnie Kegla.

Dr N. Med. Maciej Kowalczyk swoją prezentację zaczął od wskazania gdzie znajdują się oraz czym są mięśnie Kegla:

Mięśnie Kegla – to mięśnie dna miednicy.

Mocne mięśnie Kegla pozwalają na szybszy powrót do sprawności po porodzie oraz zapobiegają problemom z nietrzymaniem moczu. 

Każda z uczestniczek mogła zobaczyć jak wyglądają kulki do ćwiczeń oraz w jaki sposób należy je aplikować.

Kolejne zagadnienie rozwiało wszelkie wątpliwości pośród Pań dotyczące działania kulek Gejszy:

Kulki samoistnie obkurczają mięśnie. Nie wymagają świadomego zaciskania, wystarczy ich aplikacja i pozostanie w ruchu. Choć sam trening mięśni dna miednicy stosowany jest od setek lat, jego podstawy naukowe opracował dopiero niespełna 60 lat temu, amerykański ginekolog, Arnol Kegel.

Panie czynnie uczestniczyły w spotkaniu – chętnie zadawały pytania, nawiązała się ożywiona dyskusja.

Przy fachowej pomocy Konsultantów Erotic-Med każda z kobiet dokonała zakupu indywidualnie dobranych kulek, dodatkowo otrzymując żel ułatwiający aplikację oraz środek dezynfekujący.

Uczestniczkom życzymy „owocnych” treningów 🙂

Do zobaczenia na następnych warsztatach, które odbędą się 27-go października

(harmonogram pojawi się wkrótce)

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *