Od Erotic Med

Świąteczne życzenia od Erotic-med

Zanim udamy się na zasłużony, świąteczny wypoczynek i zasiądziemy przy obfito zastawionych stołach z naszymi Bliskimi chciałybyśmy serdecznie podziękować naszym Klientom, których zawsze traktujemy jak część Rodziny. Wielu z Was odwiedza nas regularnie i zawsze cieszymy się widząc Wasze promienne uśmiechy już od progu. Dziękujemy za to, że obdarzacie nas zaufaniem, za to, że dzielicie się z nami swoimi uwagami i za wiele ciepłych słów, które od Was codziennie słyszymy, ponieważ są one dla nas motywacją i nagrodą za nasze starania.

Z całych naszych serc życzymy Wam rodzinnych, pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia, pachnącej choinki a pod nią wymarzonych prezentów (pewnie część z nich osobiście pakowałyśmy).

Jednocześnie informujemy, że w dniach: 24.12 –  26.12.2019 r. nasz salon stacjonarny jest nieczynny.

Wracamy do Was 27.12.2019 r. (piątek) i bez zmian pracujemy do końca 2019 roku.

najlepszy sexshop w Krakowie

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *