Od Erotic Med

Życzenia Świąteczne – 2020 w Erotic Med

Nasze sukcesy w 2020 roku

Ostatnie kilka dni roku i ostatnie kilka spojrzeń za siebie. To był dla nas kolejny bardzo pracowity rok, jednak dziś z satysfakcją patrzymy na efekty tej pracy. Ciągle poszerzamy dla Was naszą ofertę a każda nowość, która przekracza próg naszego salonu jest przez nas witana z ogromnym entuzjazmem. Ciągle znajdujemy coś, co chcemy Wam pokazać, o czym chcemy Wam opowiedzieć, co chcemy Wam polecić – ostatecznie zgromadziliśmy dla Was tak szeroki wachlarz wyselekcjonowanych pod kątem wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktów, że postanowiliśmy powiększyć metraż. Dzięki drugiej sali mogłyśmy poszerzyć wybór bielizny erotycznej, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, nawiązując współpracę z nowymi producentami. W 2020 roku nasza oferta została powiększona o produkty takich marek jak Lovense, Lovetoy, Karess, Kiiroo, Magic Motion, Passion, Pheromax, Scandal, Senze, Zestra, Viamax – które cieszą się ogromną popularnością i zaufaniem.

Ogromnym sukcesem przemijającego roku jest niewątpliwie poszerzenie naszych usług o spotkania z Sex Coachem, które sprawiły, że wielu z Was zaczęło na nowo odkrywać siebie, swoją seksualność oraz otworzyło się na nowe doświadczenia. Uważamy to za swój ogromny wkład w detabuizację seksu i jesteśmy bardzo z tego dumne, ponieważ wszystkim nam powinien się on w pierwszej kolejności kojarzyć z przyjemnością, nie ze wstydem czy dyskomfortem. To, aby wnieść ten impakt w sferę pozytywnej seksualności jest od zawsze przyświecającym nam mottem.

Praca na opinię najlepszego sklepu erotycznego w Polsce jest dla nas codziennością i znajduje, mamy nadzieję, odzwierciedlenie w wysokim poziomie obsługi, kompetencji naszych doradców, szerokim asortymencie, szybkości i solidności realizowanych zamówień internetowych. Utrzymanie najwyższych standardów na wszystkich tych, oraz wielu innych polach naszej działalności, to nasza codzienność, która pozwala połączyć prozę obowiązków z ogromną przyjemnością kontaktu z naszymi Klientami. Te rozmowy są w naszym odczuciu niezwykle konstruktywne, ponieważ również Wasze pytania, wątpliwości, polecenia sprawiają, że wciąż uczymy się nowych rzeczy, odkrywamy nowe marki i produkty, poznajemy Wasze fantazje i potrzeby.

Mamy nadzieję, że również Wy od nas dowiadujecie się wielu ciekawych rzeczy i aby mogło tak być ciągle poszerzamy naszą wiedzę na branżowych szkoleniach, targach, spotkaniach. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie jest doceniane tak wieloma pozytywnymi komentarzami – dla nas to sygnał, że zauważacie nasze starania i je doceniacie. Z tego miejsca pragniemy Wam bardzo podziękować za to, że z nami jesteście nawet w tych ciężkich czasach pandemii, że ciągle dajecie nam wyrazy wsparcia i sympatii, że nadajecie sens wszystkiemu temu, co robimy. A my jesteśmy właśnie dla Was.

mgr Justyna Płonka

Mgr Justyna Płonka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *