Od Erotic Med

5. urodziny Erotic Med

Jesteśmy z Wami już 5 lat

W lipcu mija 5 lat od kiedy otworzyliśmy dla Was nasze progi z misją wsłuchiwania się w Wasze potrzeby i pomocy w ich spełnieniu. Patrząc wstecz wydaje nam się wręcz niesamowite, jak ewoluowaliśmy przez ten czas, jak mocno się rozwinęliśmy. Kiedy stawialiśmy nasze pierwsze kroki mieliśmy ogromne marzenia, dziś wyrośliśmy już z większości z nich osiągając nawet więcej, niż śmielibyśmy przypuszczać, jed​​nak wciąż mamy nowe, wielkie plany, wysokie ambicje i wiarę, że uda się je wszystkie spełnić.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że we wszystkim tym, na co dziś patrzymy z taką dumą, ogromny udział mieliście Wy – nasi wspaniali Klienci. Wszyscy razem i każdy z osobna codziennie wciąż uczycie nas czegoś nowego sprawiając, że każdy nasz dzień wygląda inaczej, jest niepowtarzalny, nie pozwala wpaść w rutynę ani się nudzić. Wy sprawiacie, że widzimy sens naszej pracy, że ciągle znajdujemy w niej nowe obszary, na których możemy realizować swoje pasje i zarażać nimi innych tak, by chcieli odkrywać wszystkie sposoby, które mogą dać im satysfakcję. 

Przez 5 lat zyskaliśmy w Was wielu stałych Klientów, a nawet przyjaciół. Dzielimy się, my z Wami – Wy z nami, doświadczeniami ze swojego życia erotycznego, ale nie tylko. Polecacie nas swoim przyjaciołom i rodzinie wierząc, że jeśli do nas przyjdą, trafią w najlepsze ręce, a my staramy się zrobić wszystko, by nie zawieść Waszego zaufania. Kiedy nasz próg przekraczają osoby, które pierwszy raz w życiu odwiedzają sexshop, staramy się zrobić wszystko, aby zapewnić im komfortową atmosferę i pozytywne doświadczenia, aby z naszego salonu, poza świetnie dobranymi do potrzeb produktami wynieśli również pewność, że nie muszą się wstydzić swojej seksualności. Takie pierwsze wrażenia, mamy nadzieję, dają odwagę poszukiwania i eksperymentowania w dziedzinie szeroko pojętej erotyki.

Dziękujemy za wspólne 5 lat!

 Zapraszamy do wspólnego celebrowania urodzin Erotic-Med

Dlatego właśnie ten ważny dla nas dzień chcielibyśmy spędzić z Wami i serdecznie Was zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. W poszukiwaniu za te wspólne 5 lat długo się przygotowywaliśmy do tego dnia i zaplanowaliśmy dla Was szereg wspaniałych atrakcji. Cały tydzień w salonie stacjonarnym czekają na was liczne promocje. 

Jedną z nich jest powrót jednego z Waszych ulubionych w Naszym salonie bestsellerów – wibratora-szminki, której nie może zabraknąć w żadnej letniej kosmetyczce. Przez cały tydzień do zakupów powyżej 500 zł (przy płatności gotówką) dodajemy Wam ten wakacyjny gadżet za 1 zł. 

Natomiast 30.07.2022 w naszym salonie planujemy poczęstunek tortem oraz wspólny toast, a także wiele różnych atrakcji. Tego dnia nasz salon będzie otwarty do godziny 18:00, a my postaramy się jak najbardziej umilić ten wspólny czas.

Ponieważ pada dużo pytań o szczegółowy plan tego dnia, poniżej prezentujemy harmonogram:

Godzina:Harmonogram
10:00Otwarcie salonu
12:00Czym zajmuje się seks coach? – prelekcja seks coacha mgr Justyny Gońki przybliży Wam zagadnienia, z jakimi na co dzień się ona spotyka, opisze część przypadków, z jakimi można się do niej zgłosić i sposoby, w jaki może pomóc się z nimi uporać.
13:00Krojenie tortu i toast
14:00Kobiece libido – od czego zależy, co może mieć na nie wpływ, jak można je podnieść? – seksedukatorka Karolina Sokołowska opowie o temacie, który jest jednym z najczęściej poruszanych w naszym salonie
15:00W jaki sposób używanie kuleczek gejszy może zmienić Twoje życie, nie tylko seksualne? – seks coach mgr Justyna Gońka przedstawi zalety używania kuleczek gejszy
16:00Monotonia w związku – o sposobach na podniesienie temperatury w sypialni opowie seksedukatorka Karolina Sokołowska
18:00Zamknięcie
Zapraszamy do naszego salonu 30.07.2022

Mamy nadzieję, że ten czas spędzony razem z nami będzie dla Was inspirujący. Zapraszamy serdecznie.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *