Edukacja seksualna

Bezdotykowa stymulacja łechtaczki – na czym ona polega?

​Masażery bezdotykowe – czym są?

Czym są? Jak działają? Czy są skuteczne? Czy się od siebie różnią, a jeśli tak, to czym? Masażery bezdotykowe łechtaczki wreszcie trafiają na naszą tapetę i postaram się wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie pytania, które mogą Was nurtować w ich temacie. 

Do czego służą stymulatory bezdotykowe?

Z założenia urządzenia te zaprojektowane są by przynosić radość łechtaczce. Organ ten wyposażony został w ok. 8000 zakończeń nerwowych, prześcigając w tej kategorii penisa. Wyobrazić sobie zatem można, że jest to część ciała wyjątkowo podatna na bodźce, dlatego też jest ona krótką drogą do orgazmu. Oczywiście są odstępstwa od tej zasady, wiele łechtaczek lubi być poddawana bardzo intensywnej stymulacji by osiągnąć szczytowanie, natomiast niektóre łechtaczki z kolei są tak bardzo reaktywne, że potrzebują naprawdę delikatnej stymulacji, by owocowała ona przyjemnością, nie bólem. Dlatego właśnie delikatne impulsy stymulacji bezdotykowej właśnie na łechtaczce są najlepiej rejestrowane, wielu naszych Klientów jednak przyznaje się, że z pozytywnym efektem poddaje takim bodźcom również sutki czy penisa.  

Masażer z szeroką dyszą szczelnie obejmuje większą powierzchnię okolic clitoris

Jak działają bezdotykowe masażery łechtaczki?

Geneza ich powstania jest bardzo prosta – mają one imitować subtelne pieszczoty oralne. Zbliżone do delikatnej skóry dają wrażenie lekkiego zasysania lub podmuchów powietrza. To rodzaj stymulacji, który trudno porównać do czegokolwiek innego – wyjątkowy i niepowtarzalny. Urządzenia różnią się między sobą i nie są to tylko różnice wizualne. Różni producenci opracowali i doskonalili zupełnie różne technologie, dzięki czemu urządzenia zapewniają różne doznania.

Marka LELO opatentowała technologię SenSonic, która pozwala ich stymulatorom na operowanie falą soniczną, która dociera i efektywnie pobudza nie tylko zewnętrzną część łechtaczki, ale również tą niewidoczną dla oka. Dodatkowo urządzenia z serii Cruise mają tempomat, który sprawia, że gromadzona podczas normalnej pracy, dodatkowa moc jest uwalniana w momencie zetknięcia stymulatora z ciałem, aby zachować jego płynną, stabilną pracę. 

Marka Satisfyer pracowała z kolei nad technologią AirPulse, co w praktyce oznacza, że masażery bezdotykowe przez nią formowane działają operując impulsami powietrza pod ciśnieniem. Stymulacja ta daje wrażenie naprzemiennego zasysania i zwalniania skóry. Patrząc na pierwszego „Pingwinka” na tym polu również możemy odnotować spore postępy.

Znajdziemy również takie urządzenia, które stymulują wrażliwe okolice intymne wyłącznie sekwencjami zasysanego powietrza. Wrażenia czerpane z tego typu bodźców faktycznie przypominają pocałunki 

Czy można porównać te urządzenia? Obawiam się, że niestety nie – jak już pisałam, zasady ich działania różnią się od siebie tak, jak różnią się doświadczenia, jakie są one w stanie nam zapewnić. Które z nich jest najlepsze? Trudno oczywiście udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie i myślę, że warto wyrobić sobie na ten temat własne zdanie.

Masażer bezdotykowy z technologią tempomatu 

Czy bezdotykowa stymulacja jest w stanie zapewnić orgazm?

Na pewno zależy od indywidualnych preferencji – są osoby, które deklarują orgazmy podczas używania kuleczek gejszy, podczas gdy dla większości są one niemal niewyczuwalne. Zmierzam do tego, że nasze potrzeby stymulacji prowadzącej do orgazmu mogą się od siebie znacznie różnić. Natomiast nie ulega wątpliwości, że urządzenia do stymulacji bezdotykowej cieszą się ogromną popularnością i bardzo entuzjastycznymi opiniami. Pomimo delikatnego działania są one w stanie zapewnić naprawdę mocny orgazm.

Czy warto kupić masażer bezdotykowy do łechtaczki? 

Osobiście jestem orędowniczką eksperymentowania w dziedzinie seksualności, dlatego uważam, że jeśli ten rodzaj stymulacji budzi w kimś zainteresowanie, to nie powinien się wahać. Warto spróbować tego wyjątkowego doświadczenia.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *