co kupić dla Niego na Walentynki
Od Erotic Med,Pomysły na prezent

Co kupić dla Niego na Walentynki?

Walentynkowy prezent dla Niego

Jak zwykle p​rzed Walentynkami ratujemy Was pomysłami na niezapomniany, osobisty prezent z sexshopu. Dziś na tapet bierzemy temat: co kupić dla Niego na Walentynki? Może Wam się wydawać, że taki prezent będzie zbyt intymny, lub że wręczając go przekroczycie granice dobrego smaku, jednak nic bardziej mylnego.

Oczywiście nie musi to wcale być hantla z pochwą czy dmuchana lalka. Również w naszym sklepie możecie znaleźć podarunki, które są delikatne i wysmakowane, a jednocześnie świadczą o Twoim zaangażowaniu. Masz do wyboru wiele naprawdę niesamowitych i praktycznych produktów, które nie on na pewno doceni. Przygotowałam zestawienie niektórych ciekawych, moim zdaniem pomysłów, więc mam nadzieję, że któryś z nich Was zainspiruje. 

Ealentynkowy prezent dla Niego

Certyfikowane perfumy z feromonami Just You

Jeżeli on dba o swój wizerunek, nie potrafię sobie wyobrazić lepszego prezentu niż perfumy z feromonami Just You. Trzy serie oznaczone różnymi kolorami buteleczek zawierają trzy wyjątkowe kompozycje związków semiochemicznych, które pomogą mu w budowaniu swojego image’u. Czerwona jak ogień butelka perfum Seducer zawiera perfekcyjną ich recepturę, by dodać mu pewności siebie i poprawić jego samopoczucie w codziennych sytuacjach. Zauważ zmiany w tym, jak na Ciebie oddziałuje i poczuj nowy przypływ pasji. Wykorzystaj to erotyczne napięcie, jakie zbuduje w Was ten koktajl feromonów zmieńcie Waszą sypialnię w świątynię miłości. Niebieska buteleczka zawiera perfumy Hero, magiczny eliksir, który pozwala budować relacje. Otulając mężczyznę aurą zaufania i bezpieczeństwa wpłyną pozytywnie nie tylko na Wasz związek, ale również jego pozycję w życiu zawodowym. Ta receptura pomoże mu ugruntować wizerunek odpowiedzialnego autorytetu, wiarygodnego partnera. Perfumy Emperor zawierają bardzo wyjątkowy miks feromonów, który pomaga w najtrudniejszych nawet pertraktacjach. Nikt nie spróbuje się im opierać. Ich moc jest nie tylko długo testowana i udowodniona, ale również potwierdza przez wielu zadowolonych użytkowników. 

Zestaw męskich gadżetów 

Zestaw gadżetów erotycznych dla Niego to w zasadzie gotowa odpowiedź na pytanie co kupić dla Niego na Walentynki? W zestawie jest wszystko, co może dać dużo satysfakcji zarówno jemu, jak również jego partnerce. Dyskretny masturbator z szerokimi, płaskimi ramionami obejmie w czułym uścisku penisa i wprawi go w przyjemne, intensywne drganie. Te same, pozytywne wibracje może jednak przekazać do łechtaczki dając jej tyleż samo niesamowitych wrażeń. A skoro już jesteśmy w temacie wspaniałych doświadczeń to nie mogę nie wspomnieć o drugim elemencie, który on odkryje w zestawie. Wibrujący pierścień erekcyjny pozwoli mu na silną, twardą erekcję. Duża ilość zatrzymanej w ciałach jamistych krwi sprawi, że penis będzie bardziej wrażliwy na pieszczoty. Dwa wibrujące mocno silniczki mogą zostać skierowane w stronę partnerki, by drażnić łechtaczkę lub w stronę jąder, by zapewnić dodatkową stymulację. Dzięki tej elastyczności zestaw nie tylko może podnosić wrażenia czerpane z masturbacji, ale również podnosić jakość zbliżenia w parze. Tem perfekcyjny prezent sprawdzi się w wielu sytuacjach – czyż można sobie wymarzyć coś lepszego?

Masażer prostaty dla początkujących

Na szczęście perspektywa spojrzenia na seks analny szybko się ostatnio zmienia. Bez względu na płeć patrzy się na niego przychylniejszym okiem. Również mężczyźni coraz częściej dopuszczają do głosu własną ciekawość i chcą eksperymentować. Z naszych rozmów z wieloma Gośćmi naszego salonu wynika, że te doświadczenia są bardzo przyjemne, tym samym chętnie powtarzane. Dlatego dla otwartych na eksplorację własnego ciała mężczyzn proponuję masażer do prostaty połączony z podwójnym pierścieniem do penisa. Takie połączenie daje dużo możliwości, przede wszystkim korzystania z tego gadżetu w trakcie uprawiania seksu. Ten konkretny pierścień wielu naszym Gościom może wyglądać znajomo, jednak to fascynująca nowość. W przeciwieństwie do popularnego masażera do prostaty z poruszającą się wypustką, ten model to masażer prostaty z poruszającą się główką. Daje on jeszcze więcej ciekawych wrażeń, które wyniosą klasyczne zbliżenie do poziomu master. Jeśli jednak mężczyzna jest bardzo początkujący tym, co lepiej kupić dla niego na Walentynki jest bardzo mały masażer do prostaty, który nie będzie wydawał mu się zbyt inwazyjny. To idealny początek przygody.

Oczywiście nasz salon pęka w szwach od cudownych gadżetów, a każdy z nich jest fascynujący w inny sposób. Jeśli wśród powyższych propozycji nie widzisz niczego, co sprawi, że Walentynkowego wieczoru zadzieje się prawdziwa magia – odwiedź nas i zobacz pozostałe gadżety, które starannie selekcjonujemy i sprowadzamy do naszego salonu, aby każdy znalazł coś, czego zapragnie wypróbować. Oczywiście na miejscu czeka Cię niesamowita obsługa i pyszna kawa.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *