Od Erotic Med

DARMOWE WARSZTATY KRAKÓW: Taniec kulek Gejszy – „Rin No Tama” – czyli jak poprawnie ćwiczyć mięśnie Kegla?

Taniec kulek Gejszy – jak poprawnie ćwiczyć mięśnie Kegla

W Polsce kulki miłości pojawiły się pod nazwą „kulki Gejszy”.

W Japonii kulki ukazały się w IV wieku i nazywały się „Ben Wa”. Wykonywano je z kości słoniowej lub metalu, z tego powodu nazywano je „Rin No Tama” – co oznacza dźwięczące dzwoneczki.

Spokojnie, XXI-wieczne wersje są dyskretne i nie „dzwonią” 🙂

W wyniku ciąży, zabiegów chirurgicznych, menopauzy, infekcji pęcherza lub procesu starzenia się napięcie mięśni dna miednicy maleje.

Zapewne znacie powiedzenie „nieużywany organ zanika”, co w skrócie można opisać: przez ćwiczenie mięśni możesz osiągnąć świetną formę.

INFORMACJE NA TEMAT SPOTKANIA

1. Temat warsztatów: Taniec kulek Gejszy – jak poprawnie wpłynąć na doskonałą formę mięśni dna miednicy poprzez zastosowanie kulek Gejszy.

2. Termin: 23.09.2018 r. (niedziela), godz. 17.00 – 18.30

3. Miejsce: Salon Erotic-med ul. Kobierzyńska 220, 30-382 Kraków >> https://g.co/kgs/iVTUro <<

INWESTYCJA: CZAS WOLNY 🙂 (warsztaty są w całości sponsorowane przez Erotic-Med)

Dla uczestników zostanie przygotowany poczęstunek oraz napoje.

HARMONOGRAM

– godz. 17.00 – 18.00: wypowiedź Dr N. Med. Macieja Kowalczyka na temat kulek Gejszy oraz ich poprawnego zastosowania i płynących z tego korzyści

– godz. 18.00 – 18.30: krótka wymiana zdań, myśli, skierowanie pytań do Dr N. Med. Macieja Kowalczyka

Warsztaty poprowadzi znany w Polsce ginekolog oraz seksuolog Dr N. Med. Maciej Kowalczyk – Ordynator Oddziału Ginekologiczno – Położniczego w Proszowicach, autorytet zapraszany do programów telewizyjnych. Lekarz z 30-letnim doświadczeniem.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w naszych warsztatach prosimy o zgłaszanie drogą mailową sklep@erotic-med.pl bądź telefoniczną 579-064-015 najpóźniej do dnia19.09.2018 r.

*Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie liczba miejsc jest ograniczona.

Będzie nam niezmiernie miło Państwa gościć,

Zespół Erotic-Med

„Kegluj z nami”

mgr Justyna Płonka

Mgr Justyna Płonka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *