Od Erotic Med,Pomysły na prezent

Świąteczny prezent z sexshopu

Co kupić dla Niej/Niego na Mikołaja?

Często im dłużej się nad tym zastanawia, tym mniej pojawia się pomysłów. Idealny prezent powinien, naszym zdaniem, spełniać kilka warunków. Przede wszystkim powinien to być przedmiot, który odnosi się do łączącej stronę obdarowującą z obdarowywaną relacji. Powinien on podkreślać wagę tej więzi i to, jak wiele ta osoba znaczy. Nie oznacza to, że prezent musi być drogi. Powinien być po prostu osobisty. Powinien być przekazem, że potrzeby tej osoby są ważne oraz sygnalizować gotowość do wsparcia w ich realizowaniu. Prezent powinien być dla obdarowywanego dobrem luksusowym, obiektem, bez którego można się obyć i którego zakup często jest odraczany. Taki podarunek nie może zatem być rzeczą codziennego użytku, a powinien raczej odnosić się do wyższych potrzeb i do uczuć.

Znalezienie idealnego prezentu nie jest czasem łatwe, jednak zaangażowanie, jakie zostaje włożone w jego poszukiwania, również podnosi jego wartość w oczach osoby obdarowanej. Jednak zdając sobie sprawę, że wybór odpowiedniego prezentu może być naprawdę trudny, pomyślałyśmy nad kilkoma propozycjami, które powinny zaspokoić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających osób.

​Prezenty dla Niej:

​Wyjątkowy wibrator z sonicznym króliczkiem

Wibrator o ergonomicznym kształcie połączony został z sonicznym stymulatorem do łechtaczki. Urządzenie serwuje dwa rodzaje niezwykle efektywnych, różnych od siebie doznań. Konstrukcja ta jest wykonana z przyjemnego w dotyku i bezpiecznego dla ciała silikonu medycznego. Jest ona elastyczna, dzięki czemu pozwala na optymalne dopasowanie do anatomii użytkowniczki. Umożliwia to przyjemnym bodźcom trafienie dokładnie tam, gdzie są najbardziej oczekiwane.

Fale soniczne pozwalają na bardziej efektywne pobudzanie łechtaczki. Docierają one nie tylko do widocznej gołym okiem części łechtaczki, ale również w głębsze jej struktury. Dlatego właśnie technologia soniczna budzi największe zainteresowanie i ciekawość wśród bezdotykowych masażerów łechtaczki. Urządzenia marki Lelo nie budzą zachwyt nie tylko swoją niesamowitą funkcjonalnością, ale również perfekcjonizmem w ich projektowaniu i wykonaniu. Doskonałe w każdym calu, dopracowane w każdym szczególe, urzekają jakością i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Nie rozczarowują nawet tych, którzy lubią otaczać się luksusem w każdej dziedzinie życia, również, a może zwłaszcza w erotycznej.

Od skutecznego działania, przez elegancki wygląd, po najwyższej jakości materiały. To właśnie charakterystyczne cechy tych wyjątkowych wibratorów z bezdotykowymi króliczkami do łechtaczki. Dorównują tym samym innym sławnym i skutecznym produktom marki Lelo.

​Minipulsator z falistą strukturą

​O ile wibrator to erotyczna klasyka, o tyle nie każda kobieta posiada pulsator. A posiadać go warto. Choć z wibratorem łączy go falliczny kształt na tym kończą się podobieństwa. Pulsatory wykonują posuwiste, zbliżone do naturalnych ruchów frykcyjnych pchnięcia, które dają wrażenia zupełnie niepodobne do wibracji. Dla wielu pań te właśnie pulsacje wydają się o wiele bardziej interesujące. Warto podążać za ta ciekawością, by poznać zupełnie nowy rodzaj stymulacji i przenieść się w nieznany dotychczas wymiar przyjemności.

Pulsatory, podobnie jak wibratory, mają różne kształty, wielkości i funkcje. My polecamy zwrócić uwagę na niewielki model pulsatora o bogatej strukturze. Tekstura falowanych linii odzwierciedlona na powierzchni silikonu nie została na nim umieszczona dla ozdoby. Ich funkcja to mocniejsza i bardziej zróżnicowana stymulacja przedniej ściany pochwy, na której znajduje się punkt G. Zabawka nie wymaga użycia rąk. Jeśli umieści się ją w pochwie pod odpowiednim kątem posuwiste ruchy doprowadzą jej faliste krawędzie dokładnie tam, gdzie spotkają się z najlepszym odbiorem.

Pulsatory marki Fun Factory to pierwsze urządzenia tego typu na rynku. To również jedyne pulsatory, które charakteryzują się płynnością ruchów i cichym, dyskretnym działaniem. Jakość ich wykonania spełnia najwyższe oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Choć wyglądać mogą dość przeciętnie, dotychczas nikomu nie udało się skutecznie odwzorować pracy pulsarów tej marki. To sprawia, że konkurencja w tym temacie pozostaje daleko w tyle.

​Zestaw podarunkowy „Pink pleasure” opracowany przez mgr Justynę Płonkę

​Zachęcanie do eksperymentowania z własną cielesnością i seksualnością to istotna część codzienności mgr Justyny Płonki. Jest ona właścicielkąi salonu Erotic Med i certyfikowaną sex coacherką. Doradzanie od jakich gadżetów warto zacząć doświadczenia z akcesoriami erotycznymi i w jaki sposób przekonać partnerów do wspólnej nimi zabawy to praktycznie nieodłączny element jej praktyki zawodowej.

W tym roku przygotowała dla Klientów naszego salonu dedykowane zestawy akcesoriów, które idealnie się uzupełniają i kompletują. Zestaw „Pink Pleasure” składa się z bezdotykowego masażera do łechtaczki, który stymuluje clitoris za pomocą delikatnej fali powietrza pod ciśnieniem. Znajduje się w nim także zestaw kuleczek do ćwiczeń mięśni dna miednicy. Seksownego peniuaru i mgiełka do ciała o bajecznym zapachu gumy balonowej także wchodzą w jego skład. Wszystkie elementy zestawu są delikatne i nieinwazyjne, bezpieczne dla najbardziej początkujących, ale przynoszące satysfakcję również tym bardziej zaawansowanym.

Zestaw ten będzie doskonałym podarunkiem dla każdej pani. Dzięki kuleczkom pomoże trwale poprawić kondycję mięśni dna miednicy. To nie tylko pozytywnie oddziałuje na intymne zdrowie kobiety, ale również przyczynia się do bardziej kontaktowego, a tym samym satysfakcjonującego obydwie strony seksu. Szlafroczek jest zarówno praktyczny, jak również pozwoli poczuć się bardziej seksownie i atrakcyjnie. Natomiast stymulator powietrzny może być zastosowany zarówno do gry wstępnej, jak do stymulacji delikatnych stref erogennych zarówno jej, jak również jego. W zestawie nie zabrakło również delikatnego lubrykantu na bazie wody oraz środka do skutecznego czyszczenia gadżetów.

​Prezenty dla Niego:

​Masturbator sterowany aplikacją mobilną

​Urządzenie, które jest równie satysfakcjonujące, co dyskretne. Wyglądem zupełnie nie sugeruje swojego erotycznego przeznaczenia. To niewielki stroker z ogromnym potencjałem i potężnym silnikiem, zdolnym do wytworzenia naprawdę poruszających wibracji.

Wyprofilowana, szeroka i masywna obręcz obejmuje ciasno penisa i generuje intensywne wibracje, nad którymi kontrolę można oddać innej osobie w aplikacji mobilnej. Można używać go na wiele różnych sposobów, niekoniecznie do masturbacji. Równie dobrze sprawdzi się do gry wstępnej, wywołania erekcji czy dostarczenia dodatkowych wrażeń do stosunku oralnego. Aplikacja pozwala nie tylko na zabawę na odległość, ale również na tworzenie własnych, spersonalizowanych wzorów wibracji. Może także sprawić, by urządzenie wibrowało w rytm muzyki i otwiera wiele innych możliwości. Moc drgań może być płynnie i bardzo precyzyjnie regulowana.

Zabawka jest wykonana z miękkiego silikonu medycznego, dlatego zapewnia idealne dopasowanie. Gadżet jest wodoodporny, może być używany np. pod prysznicem. Może również łatwo zostać utrzymywane w higienicznej czystości, ponieważ dzięki otwartej konstrukcji bez problemu uda się dotrzeć we wszystkie jego zakamarki. Kompaktowy rozmiar czyni z niego idealnego towarzysza każdej podróży.

​Masażer do punktu P

​Masaż prostaty to wbrew temu, co sądzi wielu mężczyzn, nie tylko bardzo pozytywne dla zdrowia działanie, ale również okazuje się być dla panów źródłem ogromnej przyjemności. Stymulacja taka może nawet prowadzić do orgazmu.

Mężczyźni często poszukują w masażerach dodatkowych bodźców poza wibracją. Ten masażer prostaty doskonale sprawdzi się zarówno dla osób początkujących, stawiających swoje pierwsze, nieśmiałe kroki w dziedzinie analnych doznań, jak i tych szukających bardziej złożonych wrażeń. Poza stymulacją złożoną z sekwencji drgań ten produkt posiada również pulsujący punkt na wierzchołku zabawki, który zwrócony jest do punktu P. Model ten pozwala zatem użytkownikowi wybrać intensywność i rodzaj stymulacji, a nawet połączyć wibrację z pulsowaniem by osiągnąć maksimum pozytywnych wrażeń. Możliwość płynnej regulacji mocy stymulacji w aplikacji mobilnej pozwala na dopasowanie jej idealnie do własnych preferencji.

Podczas kiedy inne masażery szybko przestają być interesujące i pozostawiają wrażenie niedosytu, niekończące się możliwości tworzenia nowych eskalacji nieprędko się nudzą, a pikanterii zabawom tym gadżetem dodaje możliwość dyskretnej zabawy również w miejscach publicznych.

Zestaw podarunkowy „Boys just wanna have fun” opracowany przez mgr Justynę Płonkę

Justyna Gońka często gości na sesjach coachingowych panów, którzy czują, że ich potrzeby nie zawsze są przez nich realizowane w satysfakcjonującym stopniu. Tłumienie własnych popędów, oczekiwań, pragnień może skutkować negatywnymi następstwami.

Zdrowo i komfortowo jest pozwalać znaleźć ujście chęci do eksperymentów, ciekawości i fantazji. To pozwala czuć spełnienie nie tylko na poziomie życia erotycznego, ale życia ogólnie. Dlatego w oparciu specjalne potrzeby mężczyzn powstał zestaw prezentowy dla panów. Zawiera on: masażer do prostaty, wibrujący pierścień na penisa, lubrykant analny oraz najbardziej lubiane przez naszych Klientów feromony „Next”.

Zestaw ten idealnie spełnia wszystkie kryteria prezentu idealnego. Niesie ze sobą wiele ciepłych uczuć. Sugeruje nie tylko zachętę do samorozwoju w strefie erotycznej, ale także gotowość do wsparcia na tej drodze a także troskę o zdrowie i dobre samopoczucie Partnera. Myślę, że naprawdę wielu mężczyzn taki zestaw, podarowany na Mikołaja czy pod Choinkę, ma szansę bardzo uszczęśliwić.

​Prezenty dla pary:

​Ultramocny masażer do ciała sterowany aplikacją mobilną

​Ilekroć prosicie nas o polecenie masażera do ciała, który potrafi zapewnić naprawdę mocne wrażenia, niewielka, lecz wyposażona w potężny silnik różdżka zawsze znajduje się w naszych propozycjach.

Ten gadżet nie zawodzi i już po samym włączeniu go możecie stwierdzić, że nie brakuje mu mocy. Jednak potężny silnik, który jest jego cechą charakterystyczną, nie jest jedynym jego atutem. Warto wśród zalet tego masażera wymienić elastyczną główkę, która pozwala na dotarcie w trudno dostępne miejsca oraz regulowanie nacisku. Jego największym plusem jednak jest możliwość sterowania przez aplikację mobilną. Takie rozwiązanie umożliwia płynną regulację intensywności działania, ale również tworzenia własnych wzorów wibracji.

Dodatkowym plusem są dwie dostępne osobno nakładki rozszerzające funkcjonalność masażera. Teoretycznie jedna z nich zaprojektowana została z myślą o mężczyznach. Pozwala ona na szybką zmianę masażera różdżki w masturbator – wibrujący stroker lub masażer prostaty. Druga nakładka zadedykowana jest kobietom. Została pokryta wieloma wypustkami i strukturami do stymulacji łechtaczki oraz wyposażona w dłuższą końcówkę do precyzyjnego pobudzania punktu G. Nakładka dla kobiet i nakładka dla mężczyzn odmieniają oblicze masażera dając mu zupełnie nowe i ciekawe możliwości zastosowania.

​Wibrator do używania w trakcie zbliżeń

​To jeden z najbardziej interesujących gadżetów w naszym salonie. Jest wyjątkowy, ponieważ pozwala Partnerom na czerpanie z niego przyjemności równolegle w tym samym czasie. Wiele podobnych urządzeń narzuca, by jedna osoba była stroną stymulowaną i czerpiącą doznania z zabawy, a drugą sprowadza jedynie do sterowania zabawką. Ten wibrator dla par jest inny. Pozwala rozkoszować się falami intensywnych drgań jednocześnie, stymulując równolegle oboje Partnerów mocnymi wibracjami. Takie rozwiązanie pozwala na bardziej sensualny, pełen bliskości seks, w którym zadowolenie obydwu stron ma równe znaczenie. Dzięki temu można w pełni oddać się przyjemności mając pewność, że jest ona obopólna.

Dwa silniczki stymulują łechtaczkę, punkt G i penisa, który znajduje się w pochwie. Zapewniają niesamowite, dodatkowe wrażenia, których ludzkie ciało nie jest w stanie wygenerować. Elastyczna konstrukcja zapewnia najwyższy komfort użytkowania i elastyczne dopasowanie do anatomii użytkowników. Bezpieczne dla ciała, a jednocześnie przyjemne w dotyku materiały pozwalają zapomnieć o świecie i oddać się w pełni tej niezwykle satysfakcjonującej zabawie.

Pełnię zadowolenia gwarantuje idealnie wyprofilowany, ergonomiczny kształt oraz wyjątkowy pilot, który pozwala na sterowanie gadżetem przy pomocy ruchów rąk. Wszystkie te cechy wyróżniają produkt marki Lelo na tle innych podobnych modeli sprawiając, że trudno z nim konkurować.

​Zestaw perfum z feromonami dla Niej i dla Niego

​Jesteśmy przekonane, że ta pozycja bardzo często powtarzała się w Waszych listach do Mikołaja. Wychodzimy więc naprzeciw pragnieniom naszych Klientów z tym wspaniałym zestawem Waszych ulubionych perfum z obfitą domieszką feromonów.

Skuteczności tych pachnideł wielokrotnie dowiedliście sami, opowiadając nam historie które Wam się przytrafiały po ich użyciu. Nikt, kto ich używał nie ma wątpliwości, że potrafią one w magiczny, a może powinnam napisać „chemiczny” sposób poprawić stosunki międzyludzkie. Używając ich w parze stworzycie własną bańkę – przestrzeń wypełnioną szacunkiem, autorytetem, pozytywnymi uczuciami. Wasze otoczenie nie oprze się temu czarowi, który będziecie wokół siebie roztaczać. Rezonujące, harmonicznie się uzupełniające zapachy pozwolą Wam osiągnąć podobny balans w waszym związku, puszczając w zapomnienie drobne niesnaski i nieporozumienia.

Używając zapachów Next dla Niej i dla Niego wkrótce zauważycie, że szczegóły nie mają takiego znaczenia. Odkryjecie, że Wasze oddziaływanie na siebie wróciło do mocy, ekscytacji i podniecenia, które czuliście na początku waszej relacji. Feromony przywrócą pożądanie i żar w Waszym związku. Dodadzą Wam atrakcyjności w oczach nie tylko własnych, ale również innych. Będą źródłem odwagi by przeżyć coś nowego, coś intensywnego. Zachęcą do podążenia nieznaną ścieżką ciekawości i odkrywania w sobie cech, których być może nie byliście dotąd świadomi. Zwrócą na Was zazdrosne i pełne podziwu spojrzenia bliższych i dalszych znajomych.

Te zapierające dech w piersiach propozycje podarunkowe to zaledwie przedsmak tego, co możecie znaleźć w naszym salonie. Jeśli zdecydujecie się nas odwiedzić poświęcimy pełnię naszego zaangażowania, by znaleźć coś adekwatnego dla indywidualnych potrzeb i preferencji Waszej Partnerki/Waszego Partnera. W salonie stacjonarnym przy ul. Kobierzyńskiej 220 zadbałyśmy o to, by nie zabrakło dla Was nie tylko inspiracji, ale również wyjątkowych prezentów. Nie zwlekajcie – przed nami gorący czas i jeśli wspólnie pomyślimy o prezencie dla najbliższej Wam osoby. Robiąc to z odpowiednim wyprzedzeniem, mamy największą szansę na znalezienie czegoś naprawdę wyjątkowego. Dlatego zapraszamy do nas już dziś. Będziemy mogły poświęcić Wam cały nasz czas i uwagę na wyjątkową wycieczkę po naszym pięknym salonie.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *