Edukacja seksualna,Od Erotic Med

Savoir Vivre w Sexshopie

​Jakie zachowanie jest nie na miejscu w sexshopie?

​Goście naszego salonu to wspaniali ludzie pochodzący z różnych grup​ wiekowych,​ zawodowych​ i społecznych​. Zakupy robią u nas zarówno osoby medialne, celebryci, politycy, lekarze, nauczyciele, studenci, turyści… Odwiedza nas naprawdę sporo bardzo różnych ludzi i musimy przy​​znać, że mamy ogromne szczęście, że nasza praca polega na długich i bardzo miłych rozmowach o sposobach osiągania satysfakcji na pewnej płaszczyźnie życia. Często spędzamy wspólnie sporo wartościowego czasu. Staramy się być dla naszych Klientów wsparciem na każdym etapie. Dbamy o to, aby ich wizyta w naszym sklepie przebiegała w jak najlepszej atmosferze. Wszystko to, abyśmy mogli swobodnie porozmawiać i aby nie czuli oni skrępowania by rozmawiać o na każdy temat. 

Wasze doświadczenia z wizyty w naszym salonie są dla nas najważniejsze. Dlatego codziennie pracujemy nad tym, aby pozytywne wrażenia czekały na Was w każdym zakamarku. Często proponujemy Wam kawę i herbatę, dbamy o nienaganny wygląd salonu i ciekawą ekspozycję gadżetów. Ozdabiamy półki świeżymi kwiatami, witamy Was szczerym uśmiechem i staramy się doradzić przy wyborze najlepiej jak potrafimy. Z przyjemnością odpowiadamy Wam o różnych produktach. Odpowiadamy wyczerpująco na wszystkie pytania dzieląc się naszą wiedzą, doświadczeniem ale również odrobiną naszej intymności. Używamy neutralnego, medycznego nazewnictwa, aby nikt nie czuł się zawstydzony czy obrażony. Naprawdę staramy się zrobić wszystko, by stworzyć dla naszych Gości miejsce kulturalne, którego nie muszą się wstydzić, które ich nie piętnuje i nie przytłacza. 

Kultura, szacunek, empatia

Pragniemy, abyście w naszych progach czuli się najważniejsi, by wszystkie negatywne emocje pozostały na zewnątrz. Chcemy, aby te chwile spędzone u nas pozostawiły po sobie miłe wspomnienia i zachęcały do powrotu. Zawsze cieszymy się, kiedy mówicie nam, że nasz salon przerósł Wasze najśmielsze oczekiwania. Kochamy naszą pracę i Wasze słowa uznania są dla nas najlepszą nagrodą. To fantastyczne miejsce, które uwielbiacie dla nas jest codzienną rzeczywistością, dlatego dla nas również ważne jest to, jak Wy nas traktujecie.

​Sexshop w Krakowie z kompetentną obsługą

​Kiedy przychodzicie do naszego salonu zawsze proponujemy naszą asystę i pomoc w wyborze odpowiedniego asortymentu. Prawie wszyscy nasi Klienci chętnie korzystają z tej możliwości. Mówiąc szczerze, osobom, które nie śledzą na bieżąco nowinek na rynku erotycznych gadżetów spośród setek produktów na naszych półkach, szalenie trudno jest wybrać tą, która spełni jego wszystkie oczekiwania. Obcujemy z tymi przedmiotami na co dzień. Często rozmawiamy z osobami, które ich użytkują, przekazują nam one swoje uwagi i przemyślenia, części z tych przedmiotów same używamy.

Kiedy do Was podchodzimy, chcemy Wam pokazać to, co nas fascynuje i co z naszego doświadczenia jest warte uwagi. Nie traktujcie nas jak wroga, który chce naruszyć granicę Waszej prywatności i przedostać się do Waszych tajemnic. Naszą intencją jest jedynie pokazać Wam ciekawostki, perspektywy i możliwości tak, abyście byli jak najbardziej zadowoleni z wybranych akcesoriów.

​Sklep rekomendowany w środowisku medycznym

​Obsługa Erotic Med ściśle współpracuje ze środowiskiem medycznym i posiada wysokie kwalifikacje do profesjonalnego doradztwa odnośnie higieny i bezpieczeństwa korzystania z gadżetów erotycznych. Nasz salon rekomendowany jest przez lekarzy ginekologów, położne, rehabilitantów i wiele innych, powiązanych z szeroko pojętą opieką zdrowotną osób.

Chętnie uczestniczymy w szkoleniach medycznych oraz zaczytujemy się w profesjonalnej literaturze, zdajemy sobie sprawę, że w tak poważnej kwestii, jaką jest zdrowie, radzić się warto wyłącznie fachowców.

​Osobiste osądy i poglądy

​Erotic Med to miejsce, które nie osądza. Między innymi dlatego możecie nam zaufać i uchylić drzwi do najbardziej prywatnych sfer Waszego życia. Nie musicie przy tym obawiać się, że zostaniecie skrytykowani czy źle zrozumiani, zbagatelizowani czy wyśmiani. Wielokrotnie informujemy Was, że każdy organizm jest inny, jak również inne jest każde ciało. Są małe piersi i duże piersi, są piersi asymetryczne i takie z dużymi sutkami. Małe sutki również są naturalne. Jedne sutki są ciemnobrązowe, inne jasne i ledwie zarysowane. Penisy również występują w wielu rozmiarach i kształtach. Są takie proste i takie zakrzywione, mają różne kolory, jedne są pokryte siatką żył, inne wręcz gładkie. Jedne są duże, inne są mniejsze, jednak wszystkie są normalne.

Nie proście nas zatem o ocenianie walorów estetycznych Waszych ciał, ponieważ nie jest to nasze zadanie. Nasza praca wymaga wręcz chłodnego dystansu do intymnych części ciała. Dlatego na pytanie „Czy mój penis jest za mały?” jedyną poprawną odpowiedzią, jaka może paść z naszej strony to ta, że jeśli mieści się w przyjętej normie europejskiej, to jego wielkość nie powinna być powodem do niepokoju.

​Nagie zdjęcia

​Czasem mamy wrażenie, że niektórzy, nieliczni nasi Klienci mylą stanowisko obsługi sexshopu ze stanowiskiem obsługi sexchatu. Wysyłanie nam nagich zdjęć nie należy po prostu do dobrego tonu. Ani nam, ani nikomu innemu, kto o takie zdjęcia nie prosi​, lub się ich nie spodziewa​. Przede wszystkim wysyłanie takich zdjęć do osób, które niekoniecznie chcą je otrzymać nosi znamiona molestowania i może tak zostać potraktowane. Jeśli wysyła się zdjęcia nieznanym osobom – nie można mieć pewności, czy ten, kto jest odbiorcą takiej korespondencji nie jest​ np.​ nieletni.​ Nigdy także nie wiadomo jaką osoba po drugiej stronie ma wrażliwość. Nie wszyscy doceniają tego typu szczerość, a narzucanie swojej nagości wbrew ich woli jest formą przemocy. Kultywując ideę bezpiecznego, kulturalnego seksu nie mogłybyśmy nie wspomnieć o tej kwestii.

​Wysyłanie zdjęć swoich genitaliów niespodziewającym się ich osobom ma dokładnie taką samą rangę, co ekshibicjonizm. ​Jeżeli czujecie nieodpartą pokusę podzielenia się wizerunkiem swojego nagiego ciała, to bezwzględnie należy się upewnić, że odbiorca ma ochotę takie zdjęcie otrzymać. Nikt nie lubi być postawiony przed faktem dokonanym. Nie sądzę także, aby osoby wysyłające takie fotki zdawały sobie sprawę, że w ten sposób ​mogą naruszać czyjeś granice osobiste. Wierzę, że po prostu nie zdają sobie sprawy, że wywołują tym szereg negatywnych emocji w przymusowym odbiorcy. Dlatego, jeśli nie macie złych intencji i nie chcecie urazić niczyich uczuć – po prostu zapytajcie, czy możecie takie zdjęcie/film wysłać. 

Gwarancja satysfakcji w sexshopie

Często zdarza nam się otrzymywać zapytania, czy można zwracać przedmioty w przypadku, kiedy nie przypadną Wam do gustu. Czasami nie jesteśmy przekonane, że zostają one nam zadane w formie żartu, czy naprawdę jest to kwestia, którą musimy poruszyć, dlatego właśnie dzisiaj dedykujemy jej ten rozdział. Myślałyśmy sporo nad tym, w jakiej formie miałyby odbywać się te zwroty. W naszym salonie zwroty nabytych poza siedzibą naszego salonu są oczywiście możliwe w przepisowym terminie. Warunkiem jednak jest to, że plomby bezpieczeństwa, które umieszczamy na produktach nie zostały naruszone.

Przedmioty, które sprzedajemy, w większości służą do intymnego stosowania, dotykają ciała oraz mają kontakt z płynami ustrojowymi. Produktu, który został w ten sposób użyty, nie możemy oczywiście wprowadzić do ponownego obrotu. Zakładamy, że nikt z Was nie chciałby zakupić produktu o takim zastosowaniu nie mając pewności, że jest jego pierwszym użytkownikiem. Rozumiemy, że pragniecie zminimalizować ryzyko niezadowolenia z wybranych akcesoriów, dlatego właśnie zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji. Służymy Wam naszą pomocą, wiedzą, opinią (również wielu Klientów, którzy się z nami nimi dzielą). Wskazujemy Wam plusy i minusy produktów, których zakup rozważacie. Przedstawiamy Wam alternatywy i pokazujemy różnice – wszystko po to, aby finalny produkt był świadomym wyborem, z którego będziecie zadowoleni.

Podkreślamy również, że przyjemność to pojęcie względne. Zależy ona od indywidualnego postrzegania bodźców. Nie ma gwarancji, że gadżet, który ma dużo pozytywnych recenzji spełni również Twoje oczekiwania, choć na pewno opinie innych użytkowników zwiększają na to szansę. „Kto nie ryzykuje, nie pije szampana” – ta zasada sprawdza się również w naszym salonie, gdzie ryzyko naprawdę popłaca.

W naszym salonie przy ul. Kobierzyńskiej 220 ​w Krakowie tworzymy dla Was miejsce, w którym możecie poczuć się naprawdę wyjątkowo. Wasze potrzeby są tutaj najważniejsze i możecie rozmawiać o wszystkim. Liczymy na to, że naszym Gościom również zależy na tym, byśmy w ich towarzystwie czuły się komfortowo i swobodnie. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy doceniają to, że wkładamy w naszą pracę całe serce i starają się również sprawić, by nasze rozmowy były konstruktywne i kulturalne. Szanujmy się nawzajem, by środowisko, w którym przebywamy było dla nas bezpieczną i przyjazną przestrzenią.

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

1 komentarz

  1. Robert Bochnianin says:

    PANI Justyno jest pani naprawdę świetną osobą w miejscu które odwiedzam, wiele pani pomogła żeby poprawić zadowolenie z życia z moją połową, życzę zadowolonych klientów i wszystkiego dobrego ,do zobaczenia wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *