Edukacja seksualna

Tabletki Boss na erekcję bez recepty – niebieskie, żółte i czerwone – przewodnik

Erekcja w tabletce

Tabletki erekcyjne do stosowania przed stosunkiem to jeden z naszych działów cieszących się największym powodzeniem wśród męskiej części naszych Klientów. Szybkie tempo życia, dużo stresu, mało snu, jednolita dieta – takie czynniki mogą powodować problemy z libidem i wzwodem. Cierpi na nie bardzo duży odsetek Panów – szacuje się, że 8 na 10 mężczyzn przyznaje, że ich sprawność seksualna nie jest do końca taka, jakiej by sobie życzyli. Nic więc dziwnego, że nadzieję na poprawę erotycznej kondycji pokładają w szybko działających tabletkach do zażycia przed stosunkiem. Czy tabletki na erekcję naprawdę działają? – Wielu z Was zadaje nam to pytanie, a wtedy polecamy serię tabletek, o której dziś opowiemy więcej.

Stres, niewłaściwa dieta, przepracowanie – może to mieć negatywny wpływ na sprawność seksualną

Czy tabletki erekcyjne działają?

Różne tabletki zawierają różne składniki. Jak w przypadku wszystkich suplementów – jedne są mniej, drugie bardziej skuteczne. Często kiedy przychodzicie do nas, macie już jakieś doświadczenia z tego rodzaju specyfikami i macie już wyrobioną opinię na ich temat. Większość ogólnodostępnych środków nie spełnia wiązanych z nimi oczekiwań.

Seria tabletek Boss jednak cieszy się niezwykle pochlebnymi opiniami użytkowników i uchodzi za jeden z najbardziej niezawodnych sposobów radzenia sobie z problemami z erekcją. Trzy warianty wychodzą naprzeciw zupełnie różnym potrzebom. Zawierają one składniki, które sprawiają, że do penisa napływa dużo więcej krwi, co sprawia, że erekcja jest naprawdę okazała. Osiągają jeden cel, choć każdy działa w nieco inny sposób.

Jak działają tabletki na erekcję Boss?

Zazwyczaj tabletki erekcyjne kojarzą się ze środkiem, który powoduje bezwarunkową erekcję, dlatego Panowie często reagują zdziwieniem, kiedy mówimy, że tabletki Boss działają nawet do kilku dni. Jednak tabletki Boss to trzy różne alternatywy, które pozwalają podnieść sprawność seksualną mężczyzny na trzy różne sposoby, niekoniecznie oznacza to efekt kojarzony z legendarnymi, niebieskimi tabletkami.

Czy tabletki na erekcję dedykowane są tylko dla mężczyzn, którzy mają problem z osiągnięciem i/lub utrzymaniem wzwodu? Absolutnie nie – bardzo wielu mężczyzn sięga po takie tabletki tylko i wyłącznie z czystej ciekawości. 

Działają one na układ krwionośny i poprawiają drożność naczyń. W rezultacie kiedy nastąpi podniecenie do penisa napływa duża ilość krwi sprawiając, że staje się on większy i twardszy, a także bardziej wrażliwy na stymulację. Podsumowując, tabletki te pozwalają nie tylko stanąć na wysokości zadania i zadowolić Partnerkę, ale również czerpać z seksu bardziej przyjemne, intensywne doświadczenia.

W Erotic-Med w Krakowie dostępne są skuteczne środki wspomagające erekcję

Subtelne różnice pomiędzy tabletką niebieską, żółtą, a czerwoną

Czym więc różnią się od siebie poszczególni przedstawiciele serii Boss? Panowie, którzy postanowili zaufać tym środkom lubią porównywać ich działanie do popularnych na rynku środków na erekcję.

  • I tak niebieskie tabletki Boss Energy często porównywane są do kultowej Viagry. Działają relatywnie krótko, lecz intensywnie. Ich dobroczynny wpływ na organizm zazwyczaj odczuwalny jest przez kilka godzin (ok. 4). Doskonale sprawdzą się jeżeli planujecie intensywną, pełną uniesień noc, pozwalając obojgu Wam cieszyć się długim, okazałym wzwodem oraz pozwalając Wam odbyć kilka zbliżeń w jej trakcie.
  • Żółte tabletki Boss Energy Extra Ginseng mają łagodniejsze, lecz dłuższe działanie, co sprawia, że często porównywane są do znanego Cialisu. Pozwalają czuć się pewnie i cieszyć niezawodną, mocną erekcją w odpowiedzi na podniecenie przez około 2-3 dni. W stosunku do tabletek czerwonych nie powodują one gwałtownych zmian ciśnienia (są polecane dla mężczyzn, którzy mają stwierdzone nadciśnienie), dlatego są chętniej wybierane przez Panów, którzy oczekują mniej intensywnego rezultatu w postaci delikatnego wsparcia.  Warto wziąć je na wspólny weekend, ponieważ pozwoli Wam bardziej intensywnie wykorzystać czas spędzony we dwoje.
  • Czerwone tabletki Boss Energy Power Ginseng to najmocniejsze orędzie w serii Boss. Działają one najdłużej, ponieważ ich wpływ odczuwalny może być nawet do 4-5 dni. Jednocześnie charakteryzują się najbardziej intensywnym działaniem, przez co niewielki odsetek Panów może odczuwać wzrost ciśnienia. Z uwagi na wysokie stężenie składników aktywnych w jednej tabletce, sugerujemy zażywać połowę tabletki – zazwyczaj jest to wystarczająca dawka, by w pełni cieszyć się pozytywnym efektem, ograniczając jednocześnie do minimum ryzyko wystąpienia efektów ubocznych.
Tabletki erekcyjne mogą znacznie podnieść jakość życia seksualnego obojga partnerów

Na rynku dostępnych jest wiele środków bez recepty wspomagających erekcję, jednak seria tabletek Boss cieszy się wyjątkowo pozytywnymi recenzjami. W naszym salonie stacjonarnym w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej 220 codziennie do grona zadowolonych użytkowników dołączają nowi Panowie. Różni ich wiek, motywacja i kolory wybranych tabletek Boss, jednak łączy ich satysfakcja z osiągniętego efektu.

Superlatywy, które można przeczytać na tematycznych forach i grupach sprawiają, że wielu z Was jest na tyle zaintrygowana, by wreszcie zapragnąć przetestować ich moc na samym sobie. Każdego Pana serdecznie zapraszamy w nasze progi, gdzie z przyjemnością, bazując na naszym bogatym doświadczeniu oraz opiniach wielu naszych Klientów, pomożemy dobrać odpowiedni do potrzeb środek wpływający korzystnie na życie seksualne.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *