Od Erotic Med

Warsztaty inspirujące do rozpoczęcia przygody z BDSM

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach BDSM dla początkujących?

To spotkanie przygotowujemy dla Was po długim sondowaniu, czy odczuwacie chęć wzięcia udziału w takim wydarzeniu. Od jakiegoś czasu już pokazujemy i polecamy Wam w naszym salonie rewelacyjne w jakości i wykonaniu akcesoria marki Leather Seduction. Uwodzą one nie tylko pierwszego gatunku naturalną skórą, z której zostały wykonane, ale również perspektywą wspólnej zabawy na pograniczu przyzwoitości. Przedmioty, których przeznaczeniem jest krępowanie, ograniczanie możliwości ruchu drugiej osoby mogą być podniecającą perspektywą zarówno dla osoby krępującej, jak również krępowanej i mogą obydwu tym stronom dostarczyć równie dużo przyjemności. Zdaje się, że podświadomie sami to czujecie, ponieważ kajdanki to jeden z artykułów, które cieszą się największym powodzeniem w naszym salonie. Jednak wielu naszych gości przyznaje, że nie znajduje czasem inwencji na ich użycie. Dlatego właśnie do naszego salonu zaprosiłyśmy osobę, która tych pomysłów ma naprawdę mnóstwo, aby przekazać wam nieco inspiracji.

Wszystkie pytania o BDSM, na które chcesz znać odpowiedzi

Już 3 grudnia będziecie mogli uzyskać na nie odpowiedzi. A kto będzie bardziej odpowiednią osobą, by opowiadać o bondage, jeśli nie osoba, która stworzyła własną markę akcesoriów do krępowania? To właśnie on 3.12.2022 r. o godzinie 17:30 w naszym salonie stacjonarnym przy ul. Kobierzyńskiej 220 poprowadzi Warsztaty z podstaw BDSM. Ponieważ chcemy, abyście mogli maksymalnie wykorzystać ten wspólny czas, zależy nam na tym, aby zajęcia te odbywały się w gronie 6-8 osób. Chcemy w ten sposób zapewnić Wam maksymalny komfort i kameralną, niekrępującą atmosferę. Dlatego tych z Was, którzy są zdecydowani na udział w warsztatach prosimy o uprzednią rezerwację miejsca. Można to zrobić mailowo (eroticmedpl@gmail.com – prosimy o dopisanie „Warsztaty” w temacie), telefonicznie (579 064 015), przez whatsapp lub messenger.

Warsztaty z podstaw BDSM

Czego możecie się spodziewać? Na pewno przemiłej atmosfery, merytorycznej wiedzy, dobrej zabawy. Przede wszystkim naszym celem jest pobudzenie Waszej wyobraźni, wskazanie Wam możliwości i potencjału, jaki drzemie w BDSM. Chcemy zachęcić i zainspirować Was do eksperymentów. Dowiecie się wszystkiego, co pozwoli Wam bezpiecznie i skutecznie rozbudzić ciekawość tych nowych odkryć i całego spektrum doznań, które być może dotychczas były przed Wami ukryte. Poniżej znajdziecie informację, jakie kwestie zostaną poruszone na naszym spotkaniu.

1. O co chodzi w BDSM?
Co jest tak fascynującego w praktykach BDSM? Po co ludzie to robią? Czy klaps to już BDSM?

2. Podział ról
Kto jest kim w BDSM, jakie są najczęściej przyjmowane role, czy można jednocześnie dominować i ulegać?

3. Jak zacząć przygodę z BDSM?
Jak rozmawiać z partnerem/partnerką, na co zwrócić uwagę, jak określać własne potrzeby?

4. Najczęstsze praktyki BDSM
Dominacja fizyczna i psychiczna, bondage, spanking, deprywacja sensoryczna, wax play, ice play.

5. Bezpieczeństwo w BDSM
Safe, Sane, Consensual (SSC). Czym jest „safe word” i jak go stosować?

6. Sesja BDSM
Czym jest sesja BDSM i jak ją zaplanować?

7. Akcesoria BDSM
Jakie akcesoria wybrać, na co zwrócić uwagę. Klasyczne akcesoria erotyczne jako dodatek do praktyk BDSM.

Większość z tych pytań bardzo często pada w naszym salonie, dlatego właśnie postanowiłyśmy zaprosić do nas kogoś, kto jest autorytetem w tej dziedzinie. Pan Karol Surman zdecydowanie jest osobą kompetentną, by wyczerpująco na nie odpowiedzieć. Połączenie pasji i wiedzy to, z naszych doświadczeń, bardzo dobra kombinacja, którą Pan Karol niewątpliwie posiada. Przekonać się o tym będzie można o 17:30 w piątek, 3.12 w salonie Erotic Med przy ul. Kobierzyńskiej 220. Udział w warsztatach jest bezpłatny, dlatego warto przyjść i zaspokoić swoją ciekawość i zainspirować się na długie, zimowe wieczory.

Zapraszamy serdecznie do naszego wspaniałego miejsca – możecie być pewni, że ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby udział w tym wydarzeniu był dla Was niezapomnianym doświadczeniem.

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *