Od Erotic Med

5. urodziny Erotic Med

Erotic Med – sexshop inny niż wszystkie

Erotic Med od początku przyświecała idea, że ma to być miejsce inne niż wszystkie. Założycielka salonu z akcesoriami erotycznymi, Justyna Gońka już wówczas była świadoma, że w dziedzinie seksualności w Polsce jest wiele do zrobienia i postawiła sobie za cel aktywnie w tym uczestniczyć. Przede wszystkim patrząc na sklepy z branży erotycznej uderzył ją fakt, że swoim wyglądem, stylizacją, designem niejako już sugerują, że asortyment przez nie oferowany oraz czynności, do jakich on służy, są czymś co powinno pozostać w tajemnicy, w ukryciu przed społeczeństwem. W naszych czasach, które mają być rewolucyjne pod tak wieloma względami, z seksualnością włącznie, wydaje się to być nie do przyjęcia. Ciemne sexshopy w zaułkach ulic są niczym kapsuły przeszłości. Przyszłość jest inna, a my w Erotic Med chcemy mieć realny wpływ na jej kształt.

Salon z akcesoriami erotycznymi prowadzony przez certyfikowanego Sex Coacha

W Erotic Med rozkładamy seks na czynniki pierwsze i wychodzi nam niezmiennie, że seks odpowiada zarówno na proste, fizyczne potrzeby człowieka, jak i głębsze, bardziej skomplikowane – psychologiczne. Satysfakcjonujące życie erotyczne wpływa zatem na utrzymanie harmonii pomiędzy ciałem, a duchem człowieka, dlatego naszą misją jest uświadomienie jak największej ilości osób, jak ważna jest jego rola w naszym życiu i jakie może mieć następstwa marginalizowanie jego znaczenia.

Dlatego ogromny nacisk zarówno w naszym salonie stacjonarnym, jak i w naszym sklepie internetowym kładziemy nie tylko na bogaty wybór asortymentu, ale również, a może nawet przede wszystkim, na jego wysoką jakość i pewne pochodzenie, tak więc Wy możecie się skupić wyłącznie na kryterium przyjemności. Nasz szeroki wachlarz produktów zawsze z uśmiechem na twarzy i wielkim zaangażowaniem prezentuje nasz specjalnie przeszkolony Personel, który spełniać musi równie wygórowane oczekiwania, co produkty, które oferujemy.

Nie jest łatwo zostać członkiem naszego Zespołu, gdzie ponad przyswojenie specjalistycznej wiedzy przedkładane są zarówno wrodzone, jak i nabyte predyspozycje takie jak umiejętność aktywnego słuchania, empatia, chęć niesienia pomocy, pragnienie podnoszenia swoich kompetencji, dyskrecja, umiejętność nawiązywania kontaktów, nie wspominając o tak oczywistych rzeczach jak wysoka kultura osobista, elokwencja i umiejętność szybkiego uczenia się.

Choć składamy się z zupełnie różnych osobowości, wyznajemy inne wartości, jesteśmy na innych etapach życiowych, mamy zupełnie różne doświadczenia – razem tworzymy niepowtarzalny Zespół, dla którego praca jest czymś więcej niż obowiązkiem. Wszyscy czujemy, że bierzemy udział w czymś naprawdę wyjątkowym, a poczucie sprawczości podejmowanych przez nas działań przyczynia się do tego, że wierzymy w sens ciągłego dążenia do rozwoju i staramy się być jego inicjatorkami.

Kiedy więc odpowiadamy na Wasze komentarze, że codziennie myślimy w jaki sposób możemy pomóc naszym Klientom w ich rozwoju osobistym, wesprzeć ich w drodze do satysfakcjonującego życia erotycznego, możecie być pewni, że nie jest to ani kłamstwo, ani frazes.

Sexshop z rekomendacjami środowiska lekarskiego

Dlatego właśnie Erotic Med, jako jedyny salon z akcesoriami erotycznymi spełnił i wciąż spełnia szereg warunków, aby utrzymać rekomendacje środowiska lekarskiego. Już wkrótce po powstaniu zaskarbił sobie sympatię w kręgach medycznych, ponieważ nie wszyscy przychodzą do nas po przyjemność – niektórzy przychodzą po zdrowie.

Ginekolodzy, urolodzy, a nawet psycholodzy i psychoterapeuci polecają nas swoim pacjentom, ponieważ ufają, że znajdą oni u nas profesjonalną poradę i komfortową atmosferę. Tak – nad tym także pracujemy codziennie, ponieważ rozumiemy doskonale, że z różnych powodów wiele osób wciąż ma opory przed osobistymi zakupami w naszym salonie, inni pomimo, iż się u nas pojawiają i chętnie poprosiliby o pomoc, to jednak mają blokadę przed dzieleniem się intymnymi szczegółami ze swojego życia osobistego z obcymi osobami.

Dlatego staramy się wyczarować dla Was najbezpieczniejsze miejsce, które będzie zachęcać Was do rozmów, do zadawania pytań. Takie miejsce, które pozwoli Wam zrozumieć, że seks ma wiele obliczy i warto eksperymentować, nawet jeśli uważacie, że jest dobrze, bo coś może jeszcze pozytywnie Was zaskoczyć. Takie miejsce, które uświadomi Wam, że w tej dziedzinie życia, jak w każdej innej, można wciąż się rozwijać, uczyć, odkrywać, a to z kolei daje radość, przyjemność i satysfakcję.

Dlatego Pani Justyna Gońka nie poprzestała na sklepie, który zdobywał pozytywne opinie zarówno profesjonalistów, jak i odwiedzających go Klientów, ale poszła o krok dalej, zdobywając certyfikację Sex Coacha i otwierając swoją praktykę przy salonie. Dzięki temu możemy kompleksowo pomagać osobom, które rozumieją, że seks jest ważnym elementem naszej egzystencji, który wpływa na całość, na ogólny dobrostan człowieka, jego życie i zdrowie zarówno w sferze fizycznej, jak i psychicznej. 

Sexshop z misją

Na tym jednak nie poprzestaniemy, ponieważ ciągle pracujemy nad kolejnymi projektami i nie ustajemy w staraniach, by dołożyć swoją cegiełkę do zmiany sposobu postrzegania seksu jako fizycznej czynności służącej zaspokojeniu wstydliwych potrzeb lub prokreacji. Seks zasługuje na godność i uwagę. Żadna jednak z powyższych rzeczy, ani te, które planujemy w przyszłości, nie doszłyby do skutku, gdyby nie wsparcie naszych Klientów.

Dziękujemy za Wasze ciepłe słowa, które są dla nas ogromną nagrodą za to, co robimy i motywacją do dalszej pracy. Dziękujemy za wszystkie komentarze zostawione na naszej wizytówce – dzięki nim jesteśmy wybierani przez osoby, które szukają właśnie przyjaznego miejsca i trafiają do nas, gdzie utwierdzają się w przekonaniu, że seksu nie trzeba się wstydzić i można o nim rozmawiać normalnie, kulturalnie i bez skrępowania. Dziękujemy, że polecacie nas swoim znajomym, rodzinie i przyjaciołom i obiecujemy, że robimy wszystko, abyście nie tracili wiarygodności, a Wasze polecenia znajdywały odzwierciedlenie w rzeczywistości. 

To właśnie z Wami chcemy celebrować swoje piąte urodziny, dlatego zapraszamy Was do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej 220 w dniu 30.07.2022 na kawałek tortu i kieliszek szampana. Obiecujemy przygotować mnóstwo atrakcji, abyśmy wspólnie spędzili mile czas. Będziemy na bieżąco informować Was o programie naszego wydarzenia, więc obserwujcie nasze posty. Do zobaczenia.

Po szczegóły zapraszamy tutaj: 

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *