Edukacja seksualna

Czy te suplementy naprawdę działają?

W naszym salonie stacjonarnym Erotic-Med w Krakowie dział suplementów (drogeria erotyczna) cieszy się ogromną popularnością. W kapsułkach szukacie recepty na poprawę libidomocniejszą erekcjęwiększego penisauniesione piersi, kształtne pośladki, obfitą lubrykację. W dzisiejszym świecie, który wymusza na nas szybkie tempo życia, kusi wysoko przetworzonymi i szybkimi posiłkami, straszy konsekwencjami niedotrzymywania goniących nas ciągle deadline’ów – warto posiłkować się naturalną pomocą.

Kapsułki pełne mocy ziół, witamin, mikroelementów wydają się być doskonałym ratunkiem dla naszego ciała. Jednak poza nadzieją pojawiają się także obawy, że tak naprawdę to tylko placebo, że środki te są nieskuteczne, a ich przyjmowanie nie przynosi żadnych rezultatów. Jak jest naprawdę? Odpowiadamy na nurtujące Was pytanie.

Czy te suplementy naprawdę działają?

Suplementy traktowane są często jako metoda osiągnięcia wymarzonej sylwetki, tężyzny fizycznej, sprawności seksualnej, wysokiego poziomu libido, itd. Czy są w stanie spełnić pokładane w nich nadzieje i oczekiwania?

Czy tabletki na erekcję i libido naprawdę działają?

Suplement to nie magiczny eliksir. Po co zatem w ogóle je stosować?

  • zawierają składniki naturalne, które są szybko przyswajane przez organizm
  • wspomagają organizm w drodze do osiągnięcia wymarzonego celu
  • są bezpieczne, a ich stosowanie nie niesie ze sobą skutków ubocznych
  • w sposób sukcesywny i naturalny pomagają uzupełnić składniki, których brakuje w organizmie
  • dodają wigoru i energii

Czy warto sobie zatem w ogóle głowę zawracać suplementacją? 

  • NIE. Jeśli spodziewasz się, że suplement to zadośćuczynienie za Twoje wielomiesięczne grzeszki, to spotka Cię zawód. Suplement nie zmieni Ciebie ani Twojego życia, nie wyeliminuje efektów długotrwałych zaniedbań i niczego nie wyleczy.
  • TAK. Jeśli rozumiesz, że suplementacja to początek zmian, które należy wprowadzić, aby permanentnie osiągnąć cel, do którego dążysz. Suplement wesprze organizm w staraniach o efekt, którego pragniesz uzupełniając mikro- i makroelementy, których braki są następstwem złych nawyków i pomoże szybciej zauważyć pierwsze wyniki ich eliminacji. 

Jak sprawić, aby suplementacja przyniosła dla Ciebie jak najbardziej satysfakcjonujące efekty?

Trzy ważne rzeczy, o których musisz pamiętać to:

  • Systematyczność – to bardzo ważna rzecz. Nie zniechęcaj się po kilku pierwszych dniach – czasami na efekt przychodzi poczekać dłużej. Staraj się przyjmować suplement o określonych porach zgodnie z dyrektywami producenta.
  • Odpowiednie przygotowanie organizmu nie jest także bez znaczenia. Efektywność suplementacji zwiększyć może oczyszczenie jelit, np. rozsądnie przeprowadzoną głodówką, która poprawi przyswajalność składników.
  • Przestrzeganie zaleceń producenta to najlepszy drogowskaz w jaki sposób przyjmować suplementy, by były one jak najlepiej przyswajane przez organizm. Stosuj się do zaleceń zarówno na temat dziennej dawki, jak i sposobu przyjmowania produktu.

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego suplementu – możesz na nas liczyć. Skontaktuj się z nami a z przyjemnością Ci doradzimy.

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *