Edukacja seksualna

Jak dbać o gadżety erotyczne?

Kiedy w naszym salonie opowiadamy Wam o najlepszych gadżetach erotycznych często upewniamy się, czy jesteście w posiadaniu lubrykantu na bazie wody. Zapewniam, że żadne z naszych pytań nie wynika z chęci naruszenia granic Waszej prywatności, a większość z nich wynika z troski o Wasz komfort, bezpieczeństwo i prawidłowe używanie gadżetów. Odpowiedni lubrykant ma ogromne znaczenie, ponieważ niektóre z nich są w stanie uszkodzić delikatną powierzchnię gadżetów erotycznych. Chociaż staramy się informować o tym przy każdej okazji, mimo to wciąż padają pytania o właściwą konserwację urządzeń. Mam nadzieję, że ta pigułka informacji rzuci więcej światła na ten temat, przeczytajcie więc koniecznie.

Jak prawidłowo czyścić i przechowywać gadżety erotyczne?

Prawidłowa pielęgnacja gadżetów erotycznych jest bardzo ważna, nie tylko dla długiej żywotności akcesoriów, ale przede wszystkim dla naszego zdrowia intymnego.

Czyść swoje zabawki erotyczne przed i po każdym użyciu, aby utrzymać ich powierzchnię w higienicznej czystości. 

Jakich środków użyć do czyszczenia gadżetów erotycznych? 

W czym przechowywać akcesoria erotyczne?

Odpowiednie przechowywanie zabawek erotycznych jest również bardzo ważne. Należy przechowywać je osobno, w specjalnych, higienicznych woreczkach.

Zawsze przestrzegaj zaleceń producenta odnośnie konserwacji gadżetów. Przestrzegaj wytycznych dotyczących ładowania. Używaj tylko lubrykantów dedykowanych do zabawek (a jeśli zastanawiasz się nad tym, czy trzeba używać lubrykant to odsyłam do naszego poradnika). Nie używaj środków zawierających alkohol.

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego środka do higieny – możesz na nas liczyć. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością pomożemy w wyborze.

mgr Justyna Płonka

Mgr Justyna Płonka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *