Edukacja seksualna

Noworoczne zmiany – jak zaskoczyć partnera w łóżku

Nowy rok, nowa ja. A może zaskoczyć go seksownym przebraniem?

To hasło to już kultowy temat memów, ale my zawsze bardzo poważnie traktujemy kobiecą zmienność. Zachęcamy każdą Panią do przemyślenia, kim się czuła w zeszłym roku: nieposkromioną tygrysicą czy raczej pełną uroku kotką? Bez względu na odpowiedź zachęcamy by jak najszybciej zmienić futerko. Wszystkim władczym Paniom polecamy wcielić się w rolę uległej i nieporadnej uwodzicielki. Nasza propozycja asortymentu, który wywróci świat partnera do góry nogami to trzyczęściowy, pełen niewinnego czaru komplet bielizny i subtelne, satynowe szarfy do krępowania. Na pewno będzie on zachwycony bezwarunkowym oddaniem kontroli nad przyjemnością w jego ręce i będzie się starał, aby stanąć na wysokości powierzonego mu zadania. Jeśli zdecydujesz dodatkowo wyłączyć z tej gry zmysł wzroku i pozwolisz zakryć oczy opaską poczujesz, jak każda komórka na Twojej skórze pragnie dotyku, od delikatnego muskania piórkiem, po mocniejsze klapsy skórzaną packą.

Dominacja

Z kolei Panie, które na co dzień są raczej uległe i chętnie oddają władzę partnerom zachęcamy, by przejęły inicjatywę. To wcale nie takie trudne, jak mogłoby się wydawać, a widok oniemiałego z wrażenia partnera wynagrodzi wszelkie trudy. Tak więc wcielcie się w bezwzględną dominę i śmiało sprawcie, by spełnił wszystkie Wasze żądania. Pewności siebie w tej roli doda Wam na pewno odpowiedni look – naszym typem zdecydowanie jest przepiękne body łączące delikatną, prześwitującą siateczkę ze skóropodobnymi wstawkami wetlook. Stylizację tę możesz dopełnić pończochami, a gwarantuję, że Twój partner nawet nie pomyśli o tym, by Ci się przeciwstawić. Jeśli jednak musiałabyś użyć tortur, by wymusić na nim wyznanie tego, pod jak ogromnym wrażeniem tej przemiany się znajduje, użyj śmiało zacisków na sutki, a gdyby nadal stawiał opór konieczne może się okazać użycie pejcza. Nie zapomnij też zakuć go w kajdanki, aby pamiętał, że teraz Ty masz władzę i autorytet.

Ekskluzywne body wetlook z aksamitnym chokerem

Takie przebieranki to doskonały sposób dopełnienia noworocznych przemian w dziedzinie łóżkowej. Odmienią nie tylko was , wzajemne postrzeganie siebie, obudzą nowe uczucia i przesuną granicę, ale może także część ze swoich łóżkowych alter-ego przeniesiecie w świat poza waszym buduarem. Jak zwykle zachęcamy was do eksperymentowania.

feromony sexshop Kraków

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *