Od Erotic Med

Dostępność produktów w Erotic Med

Czy wszystkie produkty ze sklepu internetowego są dostępne stacjonarnie?

Bardzo byśmy chciały aby tak było. Jednak produkty, które poddajemy naszej selekcji, które wybieramy do naszego salonu, bardzo często sprowadzamy spoza granic naszego kraju. Chcemy być pewni, że oferujemy Państwu autoryzowane, oryginalne produkty w najlepszych cenach, dlatego często zamawiamy je bezpośrednio od producentów, a wówczas przychodzi nam na nie czekać nawet kilka dni. Wszyscy ci, którzy nas odwiedzili stacjonarnie choć raz wiedzą, że nasz salon mieści naprawdę bardzo bogaty wachlarz asortymentu. Jednak nawet nasze półki mają swoją pojemność i choć dźwigają naprawdę sporo, jednak nie chcą się rozciągnąć. Nie wszystko możemy mieć dostępne od ręki w salonie, choć naprawdę staramy się, by niczego dla Was nie zabrakło. Dlatego mamy dla Was również cały magazyn wypełniony produktami, które od ręki możemy do Was wysłać. Warto zatem zwrócić na kartach poszczególnych produktów uwagę na informacje na temat dostępności produktu.

Jak sprawdzić dostępność produktów w Erotic Med?

Każdy produkt w naszym sklepie internetowym posiada swoją kartę. Na niej zapoznać się można z opisem produktu, zobaczyć jego zdjęcia, poznać informacje od producenta, szczegóły techniczne a także informacje o jego dostępności. Jeśli chodzi o dostępność w salonie stacjonarnym – produkty podzielone zostały na te dostępne od ręki, czyli z możliwością zakupu na miejscu w salonie, z dostępnością w terminie 1-3 dni, 4-7 dni a także 7-14 dni. Podobnie jest z produktami, które wybieracie w naszym sklepie z opcją wysyłki. Są takie, które wyślemy do Was jak najszybciej, najpóźniej w ciągu 24 godzin, ale również takie, których wysyłkę deklarujemy w terminie 1-3 dni, 4-7 dni a także 7-14 dni. Na poniższym zdjęciu zaznaczyłyśmy dla Was miejsce, w którym te informacje są do Waszego wglądu.

Dostępność w salonie stacjonarnym Erotic Med

Na poniższym zdjęciu prezentujemy, w którym miejscu na karcie produktu dostępna jest informacja o tym, czy znajduje się on aktualnie w naszym sexshopie w Krakowie. Jeśli wybrany przez Ciebie produkt jest jedynym, jaki bierzesz pod uwagę, to warto zadzwonić do salonu. Poproś o jego zarezerwowanie – z przyjemnością dopilnujemy, żeby czekał on właśnie na Ciebie.

Dostępność w sklepie internetowym w Erotic Med

Na zdjęciu pot tekstem wskazujemy, w którym miejscu znajdziesz informację o deklarowanym terminie przygotowania produktu do wysyłki. Zdajemy sobie sprawę, że często podekscytowani zakupami zapominacie o sprawdzeniu tej informavji. Dlatego właśnie zawsze staramy się do Was zadzwonić i zaproponować jakąś alternatywę, która dostępna jest od ręki. Cieszymy się mogąc z Wami zamienić kilka słów i porozmawiać o wybranych produktach. Dla Was z kolei często jest to okazja do zadania nam dodatkowych pytań.

Jeśli na jakimkolwiek etapie pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości, zapraszamy serdecznie do kontaktu i zadawania pytań. Z przyjemnością i wyczerpująco odpowiemy na każde z nich.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *