Od Erotic Med

Black Friday w Erotic Med

Black Friday – skąd ten zwyczaj?

Śledzenie trendów w sprzedaży to nie najnowszy pomysł – często pewne regularności są zauważane nawet przez niezwiązane z marketingiem osoby. Choćby obserwacja wzmożonej chęci zakupów przed świętami jest tendencją, którą łatwo zaobserwować. Przykładowo, jeśli chcemy uniknąć kolejek w kasach lepiej będzie zrobić zakupy odpowiednio wcześniej. Tak również było w przypadku Czarnego Piątku. Prawdopodobnie terminu tego zaczęła używać Filadelfijska Policja. Funkcjonariusze opisywali nim wzmożony tłum i długie korki powstałe na skutek rozpoczęcia przedświątecznych zakupów przez tamtejszą ludność. W kontekście marketingowym prekursorem używania tego pojęcia był Amazon, który skierował do swoich Klientów lipcową promocję na „Prime Day”, która miała obfitować w promocje lepsze niż na Czarny Piatek. W Black Friday wiele firm oferuje jednodniowe okazje, często sklepy są wówczas otwarte całą dobę. Niektóre firmy decydują się na przedłużenie obniżek cen na Czarny Weekend, a jeszcze inne nawet na cały Czarny Tydzień.

Black weekend – weekend promocji

W tym roku również dołączamy do tej akcji i proponujemy nie lada gratkę dla naszych Klientów. Jeśli marzycie o jakimś przedmiocie z naszego asortymentu, to ostrzcie pazurki. Od piątku 25.11.2022 r. będziecie mogli rozbić u nas zakupy taniej o co najmniej 10%. To świetna okazja, by spełnić swoje erotyczne marzenia i seksualne fantazje. Co więcej, na piątku nie poprzestaniemy. Promocje te trwać będą również w sobotę (26.11) oraz niedzielę (27.11) – w sklepie internetowym. Dla spóźnialskich mamy świetną informację. Poniedziałek (28.11) będzie inny niż wszystkie. Zamiast zaczynać dzień od żałowania, że weekend tak szybko się skończył, będziecie mogli zacząć go zakupami z 10% rabatem w Erotic Med. Wiemy, że czekacie na pretekst, by nas odwiedzić. Właśnie Black Weekend jest doskonałym argumentem, by do nas wrócić.
A jeśli z jakiegoś powodu nie możecie odwiedzić nas osobiście – śmiało korzystajcie ze sklepu internetowego. Do Waszych zamówień składanych tą drogą również będzie obowiązywać rabat w wysokości 10%.

Czarny Piątek w Erotic Med

Podsumowując powyższe, optymistyczne informacje, zapraszamy do Erotic Med na Czarny Weekend. Trwać on będzie w dniach 25-28.11.2022 r. W tych dniach będziecie mogli wszystkie produkty kupić z rabatem 10%. Promocja ta obejmuje zarówno sklep internetowy, jak również sklep stacjonarny, do którego jak zwykle serdecznie Was zapraszamy.

mgr Justyna Płonka

Mgr Justyna Płonka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *