Od Erotic Med

Black Friday w Erotic Med

Black Friday – skąd ten zwyczaj?

Śledzenie trendów w sprzedaży to nie najnowszy pomysł – często pewne regularności są zauważane nawet przez niezwiązane z marketingiem osoby. Choćby obserwacja wzmożonej chęci zakupów przed świętami jest tendencją, którą łatwo zaobserwować. Przykładowo, jeśli chcemy uniknąć kolejek w kasach lepiej będzie zrobić zakupy odpowiednio wcześniej. Tak również było w przypadku Czarnego Piątku. Prawdopodobnie terminu tego zaczęła używać Filadelfijska Policja. Funkcjonariusze opisywali nim wzmożony tłum i długie korki powstałe na skutek rozpoczęcia przedświątecznych zakupów przez tamtejszą ludność. W kontekście marketingowym prekursorem używania tego pojęcia był Amazon, który skierował do swoich Klientów lipcową promocję na „Prime Day”, która miała obfitować w promocje lepsze niż na Czarny Piatek. W Black Friday wiele firm oferuje jednodniowe okazje, często sklepy są wówczas otwarte całą dobę. Niektóre firmy decydują się na przedłużenie obniżek cen na Czarny Weekend, a jeszcze inne nawet na cały Czarny Tydzień.

Black weekend – weekend promocji

W tym roku również dołączamy do tej akcji i proponujemy nie lada gratkę dla naszych Klientów. Jeśli marzycie o jakimś przedmiocie z naszego asortymentu, to ostrzcie pazurki. Od piątku 25.11.2022 r. będziecie mogli rozbić u nas zakupy taniej o co najmniej 10%. To świetna okazja, by spełnić swoje erotyczne marzenia i seksualne fantazje. Co więcej, na piątku nie poprzestaniemy. Promocje te trwać będą również w sobotę (26.11) oraz niedzielę (27.11) – w sklepie internetowym. Dla spóźnialskich mamy świetną informację. Poniedziałek (28.11) będzie inny niż wszystkie. Zamiast zaczynać dzień od żałowania, że weekend tak szybko się skończył, będziecie mogli zacząć go zakupami z 10% rabatem w Erotic Med. Wiemy, że czekacie na pretekst, by nas odwiedzić. Właśnie Black Weekend jest doskonałym argumentem, by do nas wrócić.
A jeśli z jakiegoś powodu nie możecie odwiedzić nas osobiście – śmiało korzystajcie ze sklepu internetowego. Do Waszych zamówień składanych tą drogą również będzie obowiązywać rabat w wysokości 10%.

Czarny Piątek w Erotic Med

Podsumowując powyższe, optymistyczne informacje, zapraszamy do Erotic Med na Czarny Weekend. Trwać on będzie w dniach 25-28.11.2022 r. W tych dniach będziecie mogli wszystkie produkty kupić z rabatem 10%. Promocja ta obejmuje zarówno sklep internetowy, jak również sklep stacjonarny, do którego jak zwykle serdecznie Was zapraszamy.

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *