Od Erotic Med,Rankingi produktów

Co kupują mężczyźni w sexshopach?

Czego najczęściej poszukują panowie w sexshopach?

​Pośród naszych klientów mężczyźni są wciąż nieco większą grupą, dlatego to, czego poszukują wydało nam się równie istotne co przedmioty damskiego zainteresowania, o których pisałyśmy w jednym z poprzednich artykułów. Ponieważ również w zapytaniach panów widać wyraźne tendencje, dziś przedstawimy Wam sexshopowe must have mężczyzn. Ranking, który poniżej znajdziecie, przygotowany został w oparciu o najczęściej poszukiwane przez Panów przedmioty zarówno w salonie stacjonarnym, jak i w zapytaniach zadawanych pośrednimi metodami. 

Magiczne eliksiry na podniecenie kobiet

​Złoty środek na kobiece pożądanie – najwięcej Panów szuka metody, która sprawi, że płeć przeciwna zapała dzikim pożądaniem skierowanym w jego kierunku. Ilekroć to pytanie jest nam zadawane, czujemy, że odpowiedź będzie niesatysfakcjonująca – taki środek nie istnieje. Uczciwie Was informujemy, jak działają specyfiki, które często przez inne sklepy reklamowane są jako środki, które rozkładają kobiece nogi, uniwersalny eliksir miłości czy niezwykle silny afrodyzjak – rzadko spodziewacie się takiego efektu. Hiszpańska mucha jest skutecznym środkiem, który ma na celu zwiększenie pożądania. Usprawniając przepływ krwi w okolicach miednicy sprawia, że zabiegi mające na celu wywołanie pożądania stają się bardziej skuteczne. Łatwiej o pozytywną reakcję, naturalna lubrykacja staje się bardziej obfita i nie trzeba na nią długo czekać, natomiast doznania płynące ze zbliżenia są dużo wyraźniejsze i intensywniejsze. Wielu z panów marzy, by partnerka miała nieco wyższe libido i częściej inicjowała stosunki a także czerpała z nich większą satysfakcję – takie zadanie spełniają także kapsułki dla kobiet o doraźnym działaniu, lubiane przez bardzo wiele pań. Podnoszą one jakość wrażeń, dlatego panie chętnie po nie okazjonalnie sięgają. Wielu z mężczyzn, którzy sami korzystają z takich rozwiązań szuka środków o podobnym działaniu dla swoich Partnerek, aby zmaksymalizować również ich przyjemność.

Perfumy z feromonami – wizytówka eleganckiego mężczyzny

Feromony męskie to kolejne najczęściej kupowane przez mężczyzn w sexshopie produkty. Panowie dbają o siebie i chcą się wydawać jak najbardziej podkreślić swoją atrakcyjność. Coraz częściej na używanie perfum z domieszką substancji semiochemicznych decydują się nie tylko po to, by wabić potencjalne partnerki, ale również po to, by np. ponownie wzniecić ogień pożądania u swojej żony. Feromony coraz bardziej doceniane są przez Panów również w aspekcie pomocy w życiu zawodowym. Mogą one ułatwić negocjacje handlowe, pomóc w upragnionym awansie, dodać kilku punktów autorytetu lub sympatii w zespole. Substancje infochemiczne zawarte we flakonie perfum mogą w budzić w osobach z otoczenia poczucie zaufania, zaintrygowanie, chęć poznania używającej ich osoby, chęć pomocy w jej dążeniach, a nawet erotyczne podniecenie. Nie trzeba chyba wspominać, że poza takimi zaletami te produkty z wyższych półek mogą wyróżnić w tłumie nietuzinkowym zapachem. Dobrze dobrane perfumy są wizytówką człowieka, elementem ogólnej wizerunkowej identyfikacji. Panowie coraz częściej zdają sobie z tego sprawę i poszukują perfum z dodatkiem feromonów, które pozwolą im budować swój status i pozycję społeczną.

Masturbatory jako źródło nowych doznań erotycznych

Masturbatory to zdecydowanie jedne z najczęściej wybieranych w sexshopie przez mężczyzn akcesoriów erotycznych. Choć kiedyś kojarzone były z remedium na długą abstynencję seksualną, dziś mają szerokie zastosowanie. Często nawet używane są w parach do urozmaicenia gry wstępnej, w związkach na odległość stanowią z kolei namiastkę bliskości i pozwalają rozładować napięcie seksualne. Estetyczne i zaawansowane technicznie urządzenia niekiedy stają się elementami większych kolekcji. Przestaje powoli pokutować w społeczeństwie przeświadczenie, że masturbator to substytut kobiety dla samotnych. Przeciwnie, mogą one dawać zupełnie odmienne wrażenia, niepodobne do klasycznego zbliżenia. Silne wibracje, mocne zasysanie, rytmiczne pulsacje, masaż przy pomocy wypustek a nawet cykliczny impuls elektryczny – to bodźce, których ludzkie ciało nie jest w stanie wygenerować. Mogą one być jednak źródłem nowych wrażeń lub przyjemności, do której panowie chcą powracać. Właśnie dlatego gromadzą urządzenia, które zapewniają im szerokie spektrum możliwości stymulacji erotycznej. Ogromny wybór tego typu asortymentu pozwala na wciąż nowe eksperymenty i różnorodność doznań.

Masażery prostaty – przyjemne z pożytecznym

​Kolejną grupą najczęściej wybieranych przez mężczyzn w sexshopie gadżetów są masażery prostaty. Stymulacja tego gruczołu często jest im zalecana przez lekarza. Szybko odkrywają oni jednak, że poza prozdrowotnymi właściwościami potrafi ona dostarczyć również sporo przyjemności. Skierowane wierzchołkiem do prostaty plugi analne najczęściej wyposażone są w możliwość wibracji. Takie modele cieszą się także największym zainteresowaniem panów. Są one odpowiednie zarówno dla początkujących, jak nawet bardzo zaawansowanych użytkowników. Jednak dla mężczyzn, których ciekawość wykracza poza rytmiczne drgania, pojawiają się propozycje innych lub dodatkowych bodźców. Może to być stymulacja w postaci pulsującego punktu uderzającego gruczoł prostaty, mogą to być rotacje u podstawy urządzenia, może to być ruch posuwisty lub ruch przypominający stymulację palcem. Tutaj również mamy do czynienia z wieloma możliwościami. Masażery do prostaty mogą również być używane przez kobiety, nie tylko analnie. Często służą po prostu jako wibratory. Jeżeli jednak są one używane wspólnie i wykorzystywane zarówno analnie, jak i waginalnie, należy pamiętać o konieczności odpowiedniego czyszczenia i dezynfekcji gadżetu.

Skuteczne, doraźne środki na erekcję

​5. ​​Do najczęściej kupowanych przez mężczyzn w sexshopach produktów należą również środki na mocniejszą erekcję. Dlaczego panowie tak chętnie sięgają po „wspomagacze”? Tabletki na erekcję niosą ze sobą więcej korzyści niż mocny i duży wzwód. Najbardziej popularne tabletki dla mężczyzn o doraźnym działaniu zapewniają wsparcie przez kilka dni (najczęściej 2-3 doby). Kiedy następuje podniecenie do penisa tłoczona jest dużo większa ilość krwi, co daje efekt większego przyrodzenia. Sprawia to również, że członek jest o wiele bardziej wrażliwy a wszystkie doznania stają się naprawdę mocne, bardziej intensywne. Nietrudno się zatem domyślić, że środki na erekcję podnoszą jakość zbliżeń i pozwalają czerpać z nich maksimum satysfakcji. Często również pozwalają one skrócić czas regeneracji pomiędzy kolejnymi stosunkami, a co za tym idzie wykorzystać czas bardziej efektywnie. Patrząc na tą listę zalet nietrudno się domyślić, że aktualnie przyjmowanie doraźnych środków na erekcję nie jest już dyktowane problemami z wywołaniem lub utrzymaniem wzwodu. Sięgają po nie równie chętnie młodzi i w pełni sprawni mężczyźni, którzy po prostu pragną mocniejszych wrażeń.

​Powyżej wymienione grupy produktowe cieszą się największym zainteresowaniem panów w sexshopie stacjonarnym w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej 220 ale również w sklepie internetowym. Jednak na nich nie kończy się nasza oferta skierowana do mężczyzn, dlatego warto nas odwiedzić osobiście lub na stronie. Z przyjemnością pomożemy w doborze gadżetów do potrzeb panów i pań. W miłej i niekrępującej atmosferze udzielimy Wam cennych porad i wskazówek. Serdecznie zapraszamy.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *