Od Erotic Med

Co kupują kobiety w sexshopach?

Topowe produkty, które wybierają kobiety w sexshopach

​​Co kupują kobiety w sexshopach? Wszystko. Kobiety odwiedzają nas równie często co Panowie i są zainteresowane przeróżnymi produktami, od tych lekko pikantnych, po naprawdę bardzo ostre. Jeśli jednak uśrednimy zawartość koszyków Pań w naszym sklepie otrzymujemy dosyć czytelny wzór, dający nam wyraźny obraz trendów w erotycznej branży. Pozwala nam to na sporządzenie listy najczęściej wybieranych przez kobiety akcesoriów. Myślę, że takie zestawienie najczęściej kupowanych przez panie produktów w sexshopach ułatwi dobór idealnego, bardzo prywatnego prezentu wielu mężczyznom, którzy obawiają się, że zostaną źle odebrani a prezent okaże się nietrafiony, bezużyteczny.

​Czy wszystkie kobiety używają wibratorów?

​Nie mamy takich danych, które z całą pewnością potwierdzałyby, że wszystkie kobiety używają wibratorów, ale osobiście przypuszczamy, że tak właśnie jest. A jeśli nie jest, to na pewno powinno. Wibrator może być doskonałym przyrządem pomocnym w poznaniu własnego ciała. Używanie go w okresie, kiedy kobieta dopiero zaczyna odkrywać to, co sprawia jej przyjemność, może pomóc w nauczeniu się osiągania orgazmu poprzez wewnętrzną stymulację. To zaowocuje bardziej świadomymi i pełnymi satysfakcji zbliżeniami.

Wibratory świetnie sprawdzają się jako rekwizyty służące do podniesienia temperatury gry wstępnej. Do wyboru jest naprawdę ogromny wachlarz tego typu produktów, a sami producenci prześcigają się w pomysłach na ich urozmaicenie, ulepszenia i sprawienie, by były jak najbardziej skuteczne. Mamy wibratory z króliczkiem, czyli z wypustką do masażu łechtaczki, i wibratory stymulujące punkt G. Mamy miniwibratory, wibratory przypominające penisa, wibratory z efektem bezdotykowej stymulacji łechtaczki i wiele, wiele innych.

Zawsze staramy się pomóc w doborze odpowiedniego sprzętu do specjalnych potrzeb konkretnej użytkowniczki. Wibratory to nieśmiertelna klasyka i panie wciąż chętnie po nie sięgają. Niezmiennie budzą one zainteresowanie kobiet w każdym wieku i każdej sytuacji życiowej. Estetycznie wykonane masażery budzą nie tylko zachwyt nad ich funkcjonalnością, ale również nad wyglądem. Aktualnie jest to równie ważny aspekt a jakość wykonania idzie w parze z piękną powierzchownością tych gadżetów erotycznych. Podsumowując zatem, wibratory są jednym z najczęściej kupowanych przez kobiety akcesoriów w sexshopach.

​Wibrujące jajeczko do pochwy

Wibrujące jajeczko to kolejny klasyk, jedna z najczęściej poszukiwanych w sexshopach przez kobiety zabawek. Gadżet o owalnym kształcie umieszcza się wewnątrz pochwy a następnie, za pomocą pilota, uruchamia się programy wibracji. Takie urządzenie umożliwia zdalną zabawę, kiedy pilot zostaje powierzony drugiej osobie kolejne tryby pracy jajeczka wibrujacego stają się nieprzewidywalne. Napływające, wciąż nowe bodźce i próba kontroli nad własną reakcją na nie, są niezwykle podniecające. Pilot pozwala na sterowanie funkcjami gadżetu z odległości ok. 10 m. Niestety, jest to pewne ograniczenie.

Zdalne zabawy erotyczne, nawet te w miejscach publicznych, są ostatnio bardzo na topie. Technologia wciąż pędzi naprzód, również branża erotyczna wykonała w tym kierunku ogromny skok. Wibrujące jajeczka wyposażone zostały w moduły Bluetooth, umożliwiające podłączenie ich np. z telefonem. Dzięki temu zniknęły ograniczenia, które niosły ze sobą piloty. Sterować tymi gadżetami można zarówno będąc tuż obok, jak i na drugim końcu świata. Wśród gadżetów sterowanych za pomocą aplikacji mobilnej spora część to właśnie jajeczka wibrujące.

Zarówno sterowanie gadżetem, jak i bycie poddawanym jego zmiennemu działaniu, niesie inny rodzaj podniecenia, przyjemności. Kontrola nad orgazmem drugiej osoby jest stymulującą perspektywą. Równie pobudzająca jest świadomość łamania konwenansów i poruszania się z zaaplikowanym jajeczkiem wibrującym w przestrzeni publicznej, w oczekiwaniu na przejmującą falę rozkoszy.

​​Bezdotykowe masażery do łechtaczki

​Masażery stymulujące łechtaczkę falą soniczną lub falą powietrza pod ciśnieniem są kolejnym hitem. Podczas kiedy lwia część kobiet wie już, jaką przyjemność clitoris sprawiają wibracje, relatywnie nowy rodzaj stymulacji intrygujące i ciekawi większość z nich. Te, które decydują się go wypróbować na własnej skórze nie kryją zachwytu. Kolejne opływające w superlatywy recenzje zachęcają do testów. Pewnie to czyni te urządzenia kolejną kategorią najczęściej wybieranych przez kobiety gadżetów erotycznych.

Masażery bezdotykowe do łechtaczki pobudzają ją w bardzo subtelny, a jednocześnie niezwykle efektywny sposób. Kolejni producenci dostrzegają rosnąca ich popularność i wypuszczają na rynek ciągle nowe modele. Dzięki temu wybór, który jeszcze niedawno był mocno zawężony, aktualnie pozwala dopasować odpowiednie urządzenie nie tylko do potrzeb i gustu użytkowniczki, ale również uwzględnić finansowe możliwości.

Więcej o tym szczególnym rodzaju stymulacji bezdotykowej możecie już u nas przeczytać w jednym z poprzednich artykułów. Tam znajdziecie niezbędne informacje o różnicach pomiędzy poszczególnymi urządzeniami i rodzajami dostarczanych przez nie wrażeń. Zapraszamy do lektury, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – zawsze można liczyć na naszą pomoc.

​Perfumy z feromonami

​Feromony tak naprawdę budzą ciekawość zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Nie tylko singielki interesują się substancjami semiochemicznymi. Coraz więcej pań będących w stałych związkach upatruje w feromonach metody na awans zawodowy lub po prostu społeczny.

Flakoniki, które można dostać w naszym sexshopie, nie tylko rewelacyjnie pachną, ale również pomagają odzyskać utraconą pewność siebie, zainteresować innych własną osobą, poczuć się atrakcyjnie, zdobyć upragnione cele. Życie nie zawsze jest pasmem sukcesów, więc wszystko, co jest w stanie je ułatwić powinno zostać bezwzględnie wykorzystane. Perfumy z domieszką feromonów nie tylko zwrócą uwagę płci przeciwnej. Zwiększają one również prestiż i autorytet w oczach tej samej płci. Dlatego projekty osób, które używają substancji infochemicznych mogą być życzliwiej traktowane przez przełożonych, bez względu na ich płeć. Aplikacja na stanowisko może być przychylniej rozpatrywana. Negocjacje handlowe po użyciu feromonów również mogą okazać się łatwiejsze.

Uogólniając możemy stwierdzić, że używająca feromonów osoba ma kilka dodatkowych punktów sympatii podczas kontaktów czy to prywatnych, czy zawodowych z innymi ludźmi. W wielu sytuacjach taka przewaga może zapewnić nam rewelacyjny efekt, zatem warto wypróbować na własnej skórze, jak doskonale one działają.

Piękna, seksowna bielizna erotyczna

Przebrania, kostiumy, seksowna bielizna – to kolejna grupa produktów z sexshopu, który kobiety najczęściej kupują. Elegancki, koronkowy zestaw biustonosza i fig lub stringów pozwala się poczuć wyjątkowo. Przypięte do pasa pończochy wyglądają niesamowicie kusząco. Body jest nie tylko wygodne i komfortowe, ale również doskonale pobudza wyobraźnię. Wybór jest ogromny. Bielizna erotyczna dodaje kobiecie pewności siebie. Często działa lepiej niż wizyta u kosmetyczki czy nowa fryzura. Przebrania z kolei pozwalają na chwilę wcielić się w kogoś innego i odegrać rolę np. niegrzecznej uczennicy, policjantki służbistki, życzliwej stewardessy, dzikiej kotki… O tym, w jaki sposób wpływa bielizna na samopoczucie kobiety wspominałyśmy już wiele, wiele razy. Nikogo chyba nie musimy przekonywać, że ten wpływ jest bardzo pozytywny. Przekonujemy jednak i zapewniamy entuzjastycznie, że bardzo kompetentnie pomagamy w doborze bielizny. Z przyjemnością doradzimy zarówno kobietom, jak i mężczyznom w wyborze bielizny dla swojej Partnerki.

Powyższe produkty to zdecydowany top 5 kupowanych przez kobiety produktów w sexshopach. Zastanawiacie się, co ze sklepu z gadżetami erotycznymi warto mieć, lub co kupić kobiecie na prezent w sklepie erotycznym? To właśnie te kategorie wydają się być najlepszymi wyborami. Pamiętajcie, że zawsze jeśli macie jakiś problem z wyborem, możecie poprosić o pomoc nasz wykwalifikowany personel, który doradzi z przyjemnością i z uśmiechem. Zapraszamy do salonu stacjonarnego przy ulicy Kobierzyńskiej 220 w Krakowie, lub do dowolnej innej formy kontaktu.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

1 komentarz

  1. […] nam się równie istotne co przedmioty damskiego zainteresowania, o których pisałyśmy w jednym z poprzednich artykułów. Ponieważ również w zapytaniach panów widać wyraźne tendencje, dziś przedstawimy Wam […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *