Edukacja seksualna

Odgrywanie ról w łóżku – jak wykorzystać erotyczne przebieranki

Przebieranki – zdrowy przejaw erotycznej fantazji

​Wyobrażasz sobie czasem, że jesteś w domu zupełnie sama i w satynowym szlafroczku, rozłożona dyspozycyjnie na kanapie oglądasz sobie Netflixa. Nagle z przerażeniem stwierdzasz, że do Twojego domu wdziera się zamaskowany mężczyzna, który przybył z zamiarem rabunku, jednak nie spodziewał się, że zastanie kogoś w domu. Naturalnie musi Cię on związać, abyś nie spróbowała udaremnić jego działań. Jednak nie wiedzieć kiedy, czy to gdy podczas skrupulatnego owijania Cię liną jego oczom ukazały się Twoje nagie piersi, czy gdy zrozumiał, że tak skrępowana i zakneblowana jesteś zupełnie bezradna i zdana na jego łaskę, pojął, że tak naprawdę chce wziąć tylko Ciebie.

​Spójrzmy prawdzie w oczy, każdemu z nas zdarza się fantazjować. Robimy to z wielu powodów, jedni by dodać pikanterii w sypialni, inni – by wnieść do sypialni powiew świeżości, jeszcze inni po prostu mają bogatą wyobraźnię i w ten sposób dają jej upust. W naszych scenariuszach czasem przekraczamy pewne granice, na których przekroczenie być może nie zdobylibyśmy się w rzeczywistości. Zdradzamy Partnerów, pozwalamy na zadanie sobie bólu lub sami go zadajemy, wykorzystujemy podwładnych, zmieniamy płeć – fantazja nie ma limitów. Natomiast życie realne już tak, dlatego czasem trudno jest zrealizować to, co nas nakręca w najbardziej odległych zakątkach wyobraźni, jednak spora część z powodzeniem może zostać przeniesiona do waszej alkowy, wymaga to tylko odrobiny wczucia się w rolę i rekwizytów. Oczywiście nie bez znaczenia jest skonsultowanie swoich fantazji z Partnerem/Partnerką, by podczas próby włamania do waszego domu w skąpym odzieniu nie pojawiła się Policja – na pewno nadało by to realizmu sytuacji, jednak mogłoby być ciężko wytłumaczyć, że tylko się bawicie.

Przebrania pozwalają wnieść odrobinę adrenaliny do sypialni

Przekonaj Partnera/Partnerkę do odgrywania ról

Łatwo powiedzieć, ale jak masz mu wyznać, że marzysz o tym, aby on był dzikim Conanem Barbarzyńcą, któremu nikt nie ośmieli się sprzeciwić? Jak mu wytłumaczyć, że ma Cię związać i zaciągnąć do swojej jaskini? Najlepiej szczerze porozmawiać o fantazjach, które chcielibyście spełnić, abyście mieli pewność, że obydwoje będziecie czerpać przyjemność z zabawy.

Rozumiem, że nie wszyscy mają tyle śmiałości, aby bez oporów podzielić się swoimi najskrytszymi pragnieniami, zwłaszcza jeśli uważają je za wyjątkowo nieprzyzwoite. Obawiamy się, że będziemy oceniani przez ich pryzmat, że nasza druga połowa źle o nas będzie myśleć, lub że postawimy ją w niezręcznej sytuacji. Dlatego bardzo ważne jest, aby oddzielić te scenariusze od rzeczywistości i na każdym etapie zdawać sobie sprawę, że to tylko odgrywanie ról, a sposób w jaki się zachowujemy, czy to, co mówimy, to tylko element zabawy. Możecie też ustalić jakieś hasło bezpieczeństwa, umawiając się, że jeśli którekolwiek z Was je wypowie, bezwzględnie kończycie zabawę.

Jeśli nie potrafisz rozgraniczyć gdzie zaczyna się i kończy łóżkowy performance i zapomnieć np. o tym, że Twój małżonek może użyć słów, o których używanie nigdy byś go nie posądziła, to może powinniście zacząć od bardziej neutralnych scenariuszy, lub po prostu bardziej dokładnie je omawiać, abyś wiedziała czego się spodziewać. Jeśli nie macie śmiałości porozmawiać o tych fantazjach, lub boicie się odmowy drugiej strony, możecie próbować zachęcić ją do swojej wizji przesyłając inspirujące, erotyczne (lecz wysmakowane) zdjęcia scen, które chcielibyście odegrać.

Pamiętaj jednak, że Partner/Partnerka może mieć zupełnie inne fantazje, dlatego dobrym pomysłem może być stworzenie listy rzeczy, które chcielibyście wspólnie spróbować. Może również nie zgodzić się na odgrywanie ról w łóżku, bo po prostu zupełnie nie ma na to ochoty, a przecież chodzi o to, abyście obydwoje świetnie się bawili.

Często fantazjujemy o układach seksualnych opartych na dominacji i uległości

Wchodzenie w role w łóżku

Na co dzień Twój mąż może być czułym partnerem i kochającym ojcem, jednak marzy o tym, byś przebrała się za uczennicę, by mógł klapsami ukarać Cię za nieodrobienie pracy domowej i zostawić Cię po godzinach lekcyjnych w pokoju nauczycielskim i robić z Tobą niegrzeczne rzeczy?

Romans z zalotną pielęgniarką? W końcu ta pani okazała mu tyle troski – zmierzyła mu temperaturę pochylając się nad nim w rozpiętym głęboko fartuszku, posłuchała jego mocno bijącego z podniecenia serca i zaproponowała seks jako środek przeciwbólowy. Spiesząc się po pracy do domu zostałaś zatrzymana za przekroczenie prędkości.

Orientujesz się, że zapomniałaś dokumentów. Policjant jest surowy i grozi Ci aresztowaniem, nawet już założył Ci kajdanki. Łóżkowe przebieranki pozwalają Ci zaspokoić swoją erotyczną ciekawość, wziąć udział w wydarzeniach, w których tak naprawdę możesz nie móc lub nie chcieć wziąć udziału w rzeczywistości. Część popularnych fantazji opiera się na układzie, w którym bądź dominujemy nad kimś, bądź ktoś ma władzę nad nami i jesteśmy zmuszeni do uległości, np. nauczycielka – uczeń, policjant – zatrzymana, szef – sekretarka, pokojówka – pracodawca, itd.

Można wysnuć wniosek, że władza jest czymś, co nas podnieca. Częstym scenariuszem o którym fantazjują zarówno mężczyźni, jak i kobiety, jest zmuszenie lub bycie zmuszonym do stosunku. Oczywiście nie oznacza to, że naprawdę chce się zgwałcić lub być zgwałconym, ale jeśli obydwoje chcielibyście spróbować takiego scenariusza, to pozwoli Wam to na zaspokojenie ciekawości w kontrolowany sposób.

Fantazjowanie – czy to zły znak dla związku?

Czy fantazjowanie o pielęgniarkach, pokojówkach, policjantkach, strażakach, szefach, włamywaczach świadczy o tym, że w Waszym życiu erotycznym wieje nudą i potrzebujecie odskoczni? Czy to, że któreś z Was fantazjuje o seksie z uczennicą, sekretarką czy Christianem Greyem świadczy o tym, że już się nie pociągacie, że marzycie o romansie?

Nie, oczywiście, że nie. Ciekawość jest naturalna i nie ma nic nadzwyczajnego w tym, że Wasze fantazje najczęściej kierują się w obszary, których nie znacie. Jednak to, że czasem Wasza wyobraźnia układa scenariusze jak z mało ambitnych filmów pornograficznych, wcale nie musi oznaczać, że chcecie je zrealizować w realnym życiu. Właśnie tutaj przebieranki przychodzą z pomocą, pozwalając częściowo spełnić swoje marzenia bez przykrych następstw idących za zdradą.

Dlatego jeśli Partner/Partnerka sygnalizuje pragnienia związane z odgrywaniem ról, warto wyjść mu naprzeciw i pomóc w spełnieniu jego/jej fantazji. W życiu, tak codziennym, jak i erotycznym, ważne jest, aby szanować swoje wzajemne potrzeby.

Odpowiednie stroje i rekwizyty pozwolą wejść w rolę nawet mniej doświadczonym aktorom

Jak zacząć odgrywanie ról w łóżku? 

Odpowiednie przygotowanie jest kluczem do udanej zabawy. Im dokładniej omówicie czego chcielibyście spróbować tym lepiej możecie zaplanować co może być użyteczne, aby lepiej wejść w rolę a sytuacja nabrała realizmu. Warto się zatroszczyć o odpowiednią oprawę, ponieważ niezwykle oddziałuje to na wyobraźnię. W jednym z moich ulubionych seriali małżeństwo bohaterów z długim stażem miało zwyczaj, że raz na jakiś czas spotykali się poza domem i odgrywali scenę uwodzenia i romans między sobą, kończąc w hotelowym łóżku.

To naprawdę uroczy sposób by tchnąć odrobinę adrenaliny tam, gdzie jej potrzeba. Jeśli będziecie odgrywać siebie, to dodatkowe rekwizyty nie muszą być potrzebne, jednak jeśli macie ochotę stać się kimś innym, odpowiednie rekwizyty to wspaniały pomysł. Erotyczna bielizna, przebrania a nawet peruka – Twój Partner/Partnerka nie będą mogli wyjść z podziwu i na pewno docenią te starania. Do kostiumu francuskiej pokojówki przyda się np. miotełka, która bynajmniej nie służy do sprzątania, ale sprawdzi się świetnie do omiecienia z kurzu Waszych zapomnianych stref erogennych. Jeśli przebierasz się za policjanta – kajdanki są elementem obowiązkowym, pozwolą one unieruchomić zatrzymaną tak, by nie stawiała oporu. Pamiętaj, diabeł tkwi w szczegółach – efekt będzie piorunujący.

Jeśli zaciekawiła Cię ta forma zabawy – zapraszamy do naszego salonu stacjonarnego w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej 220, gdzie na pewno dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Wam spełnić Wasze erotyczne fantazje. 

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *