Od Erotic Med

Świętujemy Międzynarodowy Dzień Kobiet

W codziennym biegu pamiętajmy również o sobie. Nic tak dobrze nie nastraja nas i innych ludzi jak uśmiech, bądźmy dla siebie dobrzy i starajmy się uśmiechać jak tylko możemy, myślmy pozytywnie. 

Życzymy Wam przede wszystkim dużo rozgrzewającej serce miłościcodziennego poczucia własnej wartości, wzajemnego kobiecego wsparcia i spełnienia tego, czego skrycie pragniecie.

Wasz Zespół Erotic-Med

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *