Erotic Med sexshop przyjazny kobietom
Edukacja seksualna,Od Erotic Med

5 gwiazdek, czyli my – sexshop przyjazny kobietom

Kobieta w sexshopie

Faceci są z Marsa, a kobiety są z Wenus. Jest miedzy nami sporo podobieństw, ale równie wiele (a może nawet więcej) różnic. Łączy nas to, że chcemy czerpać przyjemność z seksu, jednak dzieli nas to, jak ten seks traktujemy. Nie twierdzę, że wszyscy mężczyźni wchodzą do sexshopu równie swobodnie jak do piekarni, ale to z reguły kobiety czują wiecej obiekcji przed wizytą w sexshopie.

Dlatego tak ważne jest, aby trafiły na taki sexshop przyjazny kobietom. Im trudniej wpuścić do swojej intymnej strefy życia obcą osobę. Bardziej niż mężczyźni boją się też osądów, ocen, krytyki. Codziennie zastanawiamy się, jak to zmienić. Jak sprawić, by w tych kobietach ciekawość i ekscytacja wzięły górę nad wstydem i obawami? Czym je przekonać, że to miejsce jest wręcz stworzone do tego, by raz na zawsze pogrzebać ich wyobrażenia na temat sexshopów? Jak je przekonać, że Erotic Med to właśnie idealne miejsce, by oswoić się z tematem rozwoju w życiu erotycznym? Jak im pokazać, że Erotic Med to sexshop przyjazny kobietom?

sexshop poradnia erotyczna dla kobiet

Obsługa na pięć gwiazdek

Erotic Med to miejsce przyjazne wszystkim osobom, bez względu na orientację czy preferencje seksualne, płeć, wiek czy pochodzenie. Dla nas ludzie to przede wszystkim fascynujące historie, niesamowite marzenia, wyjątkowe potrzeby i oczekiwania. Przez ten pryzmat zawsze na Was patrzymy. Dlatego nasze rozmowy bardzo często trwają bardzo długo i nierzadko dotyczą nie tylko okołoerotycznej tematyki. To zamiłowanie do poznawania ludzi i przekonanie, że każdemu należy się szacunek i traktowanie tak, jak same chciałybyśmy zostać potraktowane sprawiają, że naprawdę łatwo jest się z nami zaprzyjaźnić. Jak wspominamy przy każdej możliwej okazji – tworzymy dla Was przestrzeń wolną od uprzedzeń i stereotypów, za to pełną wsparcia, zrozumienia i dobrej energii. Dlatego właśnie kobiety często doceniają to, że mogą u nas zapomnieć o skrępowaniu czy wstydzie i po prostu swobodnie rozmawiać. 

sexshop przyjazny dla Kobiet - Erotic Med

Erotic Med – Sexshop przyjazny kobietom

Erotic Med to poradnia erotyczna przyjazna kobietom. To ważne, aby istniał sexshop przyjazny kobietom. To właśnie my – kobiety, mamy specjalne oczekiwania pod tym względem. Przez wiele wieków podporządkowywałyśmy się szkodliwym stereotypom, które dyktowały nam co nam wypada, a czego nam nie wypada robić. To one wpoiły nam, że nasza satysfakcja nie jest istotna, nie jest wartością. Drogie Panie – dzisiaj, kiedy już wiemy, że nasza przyjemność ma taką samą wartość, a my, podobnie jak mężczyźni, mamy swoje erotyczne potrzeby, nie bójmy się o nich głośno mówić. Choć rozmowa na temat własnych erotycznych pragnień, bardzo osobistych doświadczeń oraz seksualnych fantazji bywa trudna, nawet z kimś bardzo bliskim, co dopiero z obcą osobą.

Dlatego właśnie wysokie standardy obsługi w Erotic Med są bardzo ważne. To właśnie dzięki szacunkowi do naszych Klientów, empatii i życzliwości, wizyty w naszym salonie zazwyczaj oceniacie na 5 gwiazdek. Te 5 gwiazdek to właśnie personel Erotic Med – to przecież ludzie tworzą atmosferę. Nasz zespół to 5 cudownych kobiet, które odnajdują radość, a może nawet powołanie w pomaganiu innym w rozwoju w sferze seksualnej. W tą misję angażujemy się bez reszty. Tematy, z którymi do nas przychodzicie, nie są nam przecież obce. Podobnie jak wszyscy, również my chcemy poznawać nowe bodźce, także szukamy sposobów na intensywniejsze doświadczenia i szukamy sposobów na czerpanie z intymnych chwil jak najwięcej satysfakcji. Zespół Erotic Med łączy otwartość i ciekawość, również w kwestii szeroko pojętej erotyki. Jednak obok wszystkich podobieństw, jest miedzy nami wiele różnic, co sprawia, że nasz Zespół jest jeszcze bardziej komplementarny.

sexshop dla kobiet

Pięć Gwiazdek – czyli my, sexshop przyjazny kobietom

Pięć zupełnie różnych osób, kobiet na zupełnie różnych etapach i w różnych sytuacjach życiowych tworzy niepowtarzalną atmosferę Erotic Med. Justyna jest założycielką salonu i autorką niezwykłej koncepcji sklepu erotycznego ze wsparciem środowisk medycznych. Zafascynowana historiami naszych Gości została certyfikowanym coachem i pomaga wsłuchać się w potrzeby własne i osób partnerskich. Karolina zaczytuje się w tematycznej literaturze i od lat próbuje znaleźć niezawodne sposoby na najbardziej satysfakcjonujący, kobiecy orgazm. Magdalena jest dobrą duszą salonu. Jej optymizm i pozytywna energia udzielają się wszystkim naszym Gościom niemal natychmiastowo. Anita jest mistrzynią w nawiązywaniu kontaktów. Skrępowanie ustępuje już po pierwszych jej słowach i zanim się zorientujesz, będziesz czuć się jak na kawie z przyjaciółką. Joasia to najbardziej życzliwa i empatyczna osoba na całym świecie. Jest wspaniałą, aktywną słuchaczką bardzo zaangażowaną w każdą sprawę, z którą do niej przyjdziecie.

Erotic Med sexshop przyjazny kobietom

Zaufaj nam i odwiedź nas osobiście

Dzięki naszym różnym doświadczeniom na pewno znajdziesz wśród nas kogoś, z kim będziesz mogła porozmawiać jak z przyjaciółką. Możesz nam opowiedzieć o tym, jakich doświadczeń pragniesz, abyśmy mogły wspólnie poszukać zabawki, która ich może dostarczyć. Jeśli nas zapytasz o nasze „polecajki” – chętnie się z Tobą podzielimy opiniami na temat gadżetów, których same chętnie używamy. Możesz nam opowiedzieć o swoich fantazjach, a my korzystając z naszej wiedzy podpowiemy Ci, w jaki sposób możesz je zrealizować. Opowiemy Ci o produktach, które zmieniły nasze życie. Pokażemy Ci nowości i trendy w branży. Nawet, jeśli nigdy dotychczas nie byłaś w takim miejscu, zobaczysz, że dla nas seks to zupełnie normalny temat. Tutaj nie musisz ściszać głosu czy szukać fantazyjnych metafor by o nim mówić. Nawet jeśli są to Twoje pierwsze kroki w kierunku erotycznej rewolucji w Twoim życiu i być może zupełnie nie wiesz od czego zacząć – rozmowa z nami może poszerzyć Twoje horyzonty.

Możesz porozmawiać z każdą z nas. Możesz u nas znaleźć pokrewną duszę. Ale przede wszystkim możesz u nas znaleźć profesjonalną poradę, fachową wiedzę i ogromną pasję. Zaufaj pięciu gwiazdkom i odwiedź nas w tym wyjątkowym miejscu, które dla Ciebie tworzymy. Mamy nadzieję, że w eleganckim, nowoczesnym wnętrzu, wśród doświadczonych i życzliwych Konsultantek znajdziesz inspirację do poznania całej gamy nowych wrażeń. Być może uda Ci się właśnie u nas zacieśnić więź z własną osobą – nie tylko cielesną, ale również duchową. Seks jest ważny dla nas wszystkich- potraktuj swoje ciało niczym świątynię. Jesteśmy tym, czego doświadczamy, a mu pomożemy Ci doświadczyć satysfakcji i spełnienia. 

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

1 komentarz

  1. Mariola says:

    Erotic Med to zdecydowanie miejsce przyjazne każdemu i każdej z osobna. Kobiety pracujące w tym salonie chętnie doradzają, a także inspirują.
    Rewelacyjne miejsce na mapie Krakowa, a artykuł trafia w samo sedno.

    Dziękuję, że jesteście!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *