prezent dla Niej na Walentynki 2024
Pomysły na prezent

Prezent dla Niej na Walentynki

​Co jej kupić na Walentynki?

Idealny prezent na Walentynki dla niej wcale nie musi być bajońsko drogi, ważne jest to, by nawiązywał do pragnień obdarowanej osoby. Bez względu na wartość podarunku cenniejsze zawsze jest zaangażowanie, czas oraz emocje włożone w jego opraco​wanie. Od samego pomysłu, przez przygotowania i realizację, po samo zawiązanie kokardki osoba obdarowująca myśli przecież o radości obdarowanej osoby, wyobraża sobie jej szczęście i uśmiech na twarzy w chwili jego odpakowania. Jednak bardzo często trudności pojawiają się już we wstępnej fazie, na etapie samego pomysłu. Czasem po prostu go brakuje i nawet najszczerszych chęci nie udaje się przekuć w żadną konkretną ideę. Tam właśnie pojawiamy się my, od lat prezentując Wam najbardziej niesamowite perełki w erotycznej branży.

Perfumy z feromonami Just You

Myślę, że perfumy, to wspaniały pomysł na prezent dla Niej na Walentynki oraz na każdą inną okazję. Perfumy z feromonami Just You powstały z potrzeby połączenia ładnych i trwałych zapachów z silnie i niezawodnie działającymi związkami semiochemicznymi. Dlaczego to dobry pomysł na Walentynkowy podarunek dla najbliższej Ci kobiety? Ponieważ poza perfumami dajesz również wiele więcej.

W przypadku perfum Seductress podarujesz jej pewność siebie, poczucie atrakcyjności oraz zainteresowanie otoczenia. Dostrzeż ją na nowo w zupełnie zaskakującym świetle, i pozwól jej zawładnąć niepodzielnie twoim sercem i twoimi myślami. Jeśli wybierzesz Heroine to poza wspomnianymi wyżej dajesz jej również autorytet i respekt wśród osób w otoczeniu. To pomoże jej w budowaniu trwałych i silnych relacji również w życiu zawodowym. Budowanie wizerunku odpowiedzialnej, szanowanej osoby może wywindować karierę i zwiększyć prawdopodobieństwo sukcesu. Jeśli postawisz na Empress, tak naprawdę podarujesz jej lepszą rzeczywistość, w której wszyscy są bardziej przychylni, pomocni i życzliwi. Ten koktajl feromonów pozwala przekonać ludzi do współpracy. Pomóż jej jak najlepiej wykorzystać swój potencjał.

Rotujący wibrator z sonicznym króliczkiem 

Rotujący wibrator z bezdotykowym masażerem łechtaczki– to brzmi kosmicznie. Ten gadżet jest tak rewolucyjny, że nawet trudno mi go nazwać. Nie ulega jednak wątpliwości, że łączy w sobie wszystko, co najlepsze. Rotujący stymulator punktu G ma zdecydowanie mniejszą częstotliwość ruchu niż wibracja, dlatego spore kółeczka, jakimi orbituje wokół własnej osi nie pozwolą wrażliwym miejscom na znudzenie się nimi i zobojętnienie. Soniczny masażer do łechtaczki, dzięki opatentowanej przez markę LELO technologii, wysyła fale przenikające ją do głębi, co wynosi orgazm na wyższy poziom. Idealne połączenie tych dwóch doświadczeń w jednym, nieziemskim urządzeniu gwarantuje niesamowite wrażenia. Jeśli chcesz wywołać efekt WOW swoim podarunkiem, nie możemy sobie wyobrazić lepszego pomysłu. Gadżet ten odkryje przed Nią spektrum nowych, nieznanych dotychczas wrażeń, do których często będzie chciała powracać. 

Niewielki pulsator z bogatą fakturą 

Pulsator z falistą teksturą to zabawka, która robi mocne wrażenie. Jego osobliwa forma i niepozorny rozmiar niczym nie zdradzają potencjału, który drzemie w tym urządzeniu. Tymczasem ten gadżet potrafi wprawić w osłupienie intensywną stymulacją, której niezawodnie dostarcza. Szybkie pchnięcia, jakie wykonuje, przypominają ruchy pełnego pożądania i niecierpliwego erotycznej konsumpcji partnera. Zbliżone do ruchów frykcyjnych, posuwiste uderzenia wzmocnione są dodatkowo fakturą miękkich, lecz wyraźnie zdefiniowanych linii. One również odgrywają znaczącą rolę, zarówno dla rozprowadzania lubrykantu, jak również dla satysfakcji płynącej z pracy urządzenia. Delikatnie wyprofilowany wierzchołek trafia bezbłędnie tam, gdzie jest najbardziej oczekiwany. Praca pulsatora jest nieporównywalna z klasycznymi wibracjami, dlatego warto wzbogacić Jej portfolio erotycznych doświadczeń o ten właśnie produkt. To coś, czego zdecydowanie trzeba doświadczyć na własnej skórze. To najlepszy prezent dla Niej na Walentynki, jaki może sobie wymarzyć.

Personalny trener mięśni Kegla

W pierwszej chwili może to zabrzmieć przerażająco, ale zapewniam, że coach mięśni Kegla poprawi wiele w Waszej seksualnej relacji. To urządzenie od wierzchołka po „ogonek” napakowane techniką. Zmotywuje Twoją Partnerkę do pracy nad formą mięśni dna miednicy pokazując jej postępy w czasie rzeczywistym, dopingują​c ją i nagradzając ją przyjemnymi wibracjami.

Mięśnie dna miednicy utrzymują narządy wewnętrzne na właściwym miejscu, przeciwdziałając grawitacji. To bardzo ważna funkcja, ale nie jedyna. Dzięki ćwiczeniom tej partii mięśni ścianki pochwy będą mocnie​j napięte a seks będzie bardziej kontaktowy. To sprawia, że doznania są bardziej intensywne i daje więcej przyjemności. Personalny trener mięśni Kegla będzie idealnym przyjacielem dla tych kobiet, które potrzebują podtrzymania motywacji na wysokim poziomie. Ćwiczenie z nim sprawia, że ta partia mięśni wykonuje pracę zgodną ze swoim przeznaczeniem, czyli krótkotrwałe skurcze. To prezent, który jest inwestycją w jej zdrowie i Wasze satysfakcjonujące życie erotyczne.

Masażer do bielizny sterowany aplikacją

Maleńki i anatomiczny wibrator do majtek z nakładką do punktu G to przemyślany w każdym calu gadżecik. Dzięki magnesowi łatwo zamocować go na własnej bieliźnie i pozostaje on na miejscu. Może on masować łechtaczkę, ale w zestawie jest również nakładka, której można opcjonalnie użyć do masażu punktu G. Urządzenie to jest nie tylko funkcjonalne, ale również bardzo estetycznie wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Pochodzi ono z kolekcji, która stylem nawiązuje do starożytnego Egiptu, pełnego bóstw i mistycyzmu. Wszystkie gadżety erotyczne faraonów opisałyśmy już prezentując Wam na naszym blogu markę Zalo, która jest producentem również tego masażera. Jednak ten gadżet kryje w sobie więcej zaskoczeń niż piramidy, a jednym z nich jest na pewno możliwość sterowania nim przy pomocy aplikacji na urządzenia mobilne. Dzięki temu może on działać na odległość dłuższą nić sam Nil. Jestem pewna, że to zabawka, to idealny prezent dla Niej na Walentynki, nawet jeśli jest ona kolejnym wcieleniem Kleopatry.

To kilka przykładów, które możemy Wam polecić na prezent Walentynkowy dla swojej drugiej połówki. Jednak dużo więcej inspiracji znajdziecie w naszym salonie stacjonarnym, do którego serdecznie Was zapraszamy. Obiecujemy, że mamy głowy pełne pomysłów i pyszną kawę, którą można się posiłkować, by zwiększyć wydajność procesu myślenia.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *