Od Erotic Med,Pomysły na prezent

Profesjonalnie dobrany prezent dla najbliższej osoby

Co kupić Partnerowi/Partnerce pod choinkę?

Wiemy, że co roku wybór prezentu dla najbliższej osoby jest bardzo absorbującym tematem. Szukamy zawsze prezentu idealnego, czegoś, co będzie strzałem w dziesiątkę, sprawi Partnerowi/Partnerce dużo radości i na długo pozostawi miłe wspomnienia. To właśnie grudzień jest w kalendarzu Sex Coacha Justyny Gońki miesiącem wypełnionym w terminarzu po brzegi. Głównie są to spotkania, które są indywidualnymi poradami w wyborze erotycznego gadżetu.
Prezenty z sexshopu to naprawdę doskonały pomysł by zaskoczyć kogoś bliskiego. Idealny prezent powinien być osobisty, dedykowany tej jednej osobie i nawiązywać do jej indywidualnych potrzeb. Sygnalizuje on, że jej pragnienia są wysłuchiwane i ważne, a także że zależy nam na jej satysfakcji. Jednocześnie wiele osób obawia się wyboru tak osobistych prezentów, sądząc, że mogą one być obsceniczne lub zostać źle odebrane. Oczywiście wybór takiego prezentu wymaga odrobinę wewnętrznej delikatności a także sporo poczucia dobrego smaku.
Przydatna jest również wiedza produktowa, oczywiście. Pozwala ona na stwierdzenie jakimi w ogóle produktami warto się zainteresować. Dlatego Goście naszego salonu często proszą o pomoc Justyny Gońki, która jako Sex Coach dedykuje im swój czas i swoje doświadczenie. Zadaje ona pytania dotyczące obdarowanej osoby, by móc lepiej poznać jej upodobania. Na podstawie uzyskanych informacji, wykorzystując wieloletnie doświadczenie, dobiera indywidualne propozycje, które są nie tylko bardzo przyjemne w użyciu, ale również gustowne i estetyczne. Taka pomoc gwarantuje, że prezent nie będzie wulgarny, ale pozwoli na rozwój w intymnej sferze życia.

Gustowny prezent na Gwiazdkę z sexshopu

Może czasem tego właśnie brakuje nam lub naszym Partnerom – inspiracji do rozwoju. Dlatego właśnie Justyna Gońka w tym roku osobiście przygotowała zestawy prezentowe. Dobór elementów zestawu nie jest losowy, czy też dziełem przypadku. Zestawy zostały specjalnie opracowane tak, by zawierały zabawki dające komplementarne, odmienne lecz uzupełniające się wrażenia. Komplety te nie zawierają gadżetów, których działanie jest zbliżone, a serwują różne rodzaje bodźców dla różnych stref intymnych. Dzięki temu można mieć pewność, że każdy z zaprojektowanych przez Justynę Gońkę zestawów rozpieszcza ciało i zmysły obdarowanej osoby, oraz że spełni on wszystkie jej oczekiwania.

Szeroka gama produktów zawartych w przygotowanych setach gwarantuje, że ciekawość nie tylko zostanie rozbudzona ale również zaspokojona. Nie pozostawiają one miejsca na głód doznań, nie zawieszają w niepewności, dają możliwość spróbowania nowości lecz nie rzucają na głęboką wodę bez kamizelki ratunkowej.
Wszystkie zestawy prezentowe są dostępne w wyjątkowych, atrakcyjnych cenach. Koniecznie zapoznajcie się z nimi, a jesteśmy pewne, że któryś okaże się wyjątkowym prezentem dla Waszej drugie połowy.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *