Od Erotic Med

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku! – jak minął rok 2022 w Erotic Med

Kolejny intensywny rok w salonie Erotic Med

Trudno nam uwierzyć, że lada chwila już koniec roku. Czas ucieka szybko, ale nie przepływa nam między palcami. Nasze spojrzenie za siebie będzie przelotne, bo wciąż jesteśmy podekscytowane tym, co jest przed nami na horyzoncie i pragniemy zmierzać w tym właśnie kierunku. Będzie także pełne ciepłych myśli, ponieważ udało nam się zrealizować większość z naszych planów, ambicji i marzeń. Podsumowania są nam potrzebne, by złapać oddech w ciągłej pogoni za lepszym jutrem i uświadomić sobie, jak daleko zaszłyśmy w tym chylącym się ku końcowi roku. Ta retrospekcja jest dla nas bardzo motywująca, ponieważ kolejny raz stwierdzamy, że był to dla nas niezwykle intensywny okres, lecz każda szansa została maksymalnie wykorzystana.

Ten rok był dla nas czasem nie tylko wyzwań, ale również celebracji. W lipcu obchodziłyśmy 5 urodziny Erotic Med. Cóż to był za dzień. Spędziłyśmy go bardzo miło z naszymi Gośćmi, częstując ich pyszna kawa i tortem i opowiadając erotyczne ciekawostki. Dzięki wsparciu naszych partnerów handlowych mogłyśmy zorganizować losowanie i obdarować prezentami-nagrodami z okazji naszej okrągłej rocznicy wielu Klientów. Do dziś wspomnienia tego dnia są dla nas bardzo cenne i lubimy do nich wracać.

Ciągle poszukujemy nowych możliwości kooperacji. Poznajemy nowych producentów i odkrywamy wyjątkowe, oryginalne gadżety. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę i sprowadzamy do salonu coraz ciekawsze artefakty, abyście mogli znaleźć u nas wszystko, czego pragniecie. W tym roku, podobnie jak w poprzednich, nawiązałyśmy cieszące nas współprace. W naszym salonie pojawiły się akcesoria takich marek jak Ouch!, Strap-on-me, Dorcel, Leather Seduction, Zado, Vive, Hot Octopuss, Upko. Codziennie aktualizujemy dla Was dział nowości na stronie naszego sklepu internetowego. Ona także ciągle przechodzi zmiany i jest modyfikowana, by zachęcać Was do jak najczęstszego zaglądania do nas.

Nowa marka własna – Just You

Pierwsze produkty pojawiające się pod marką Just You to zwieńczenie mojej długoletniej pracy, jednego z moich najważniejszych projektów. Perfumy wzbogacone feromonami, z których produkcją nosiłam się już jakiś czas, po procesie testów wreszcie przybierają realny kształt i trafiają do sprzedaży. Tworząc linie zapachowe myślałam o tym, by była to dla naszych Gości odrobina luksusu, na którą każdy będzie mógł sobie pozwolić. Perfumy będą długo otulać ciało zapachami inspirowanymi najpiękniejszymi zakątkami świata, ale przede wszystkim zawierać będą najmocniejszą, autorską mieszankę feromonów, która przyniesie rzeczywisty, zauważalny efekt. Mogę śmiało stwierdzić, że jestem dumna z tych produktów. Nie mogę się doczekać, kiedy trafią w Państwa ręce – jestem ciekawa Państwa opinii i tego, jak zostaną przez Państwa przyjęte i w jaki sposób wpłyną one na Państwa życie.

Nasze osiągnięcia w 2022 roku

W zeszłorocznym podsumowaniu pisałyśmy o tym, jak szybko nasze półki zapełniają się produktami. Nie zwalniamy tempa – w tym roku konieczne było powiększenie ich powierzchni, dlatego wszystkie meble w salonie zostały wymienione na pojemniejsze. Mieści się na nich więcej wspaniałych gadżetów i ekspozytorów, dzięki temu dostępne dla Was od ręki jest więcej produktów a my możemy wciąż sprowadzać do salonu nowości, które warto Wam polecać. Jak zwykle, znajdziecie u nas najgłośniejsze premiery, najwymyślniejsze narzędzia przyjemności, luksusowe urządzenia do masażu i stymulacji intymnych miejsc, ekskluzywne kosmetyki do higieny intymnej. Tak więc pomimo iż nasze półki są głębsze i szersze, to jednak wiatr po nich nie hula. Zapełniłyśmy je szybciej, niż zdążyłyśmy się nacieszyć tą dodatkową przestrzenią. Nadal marzymy o tym, jakby to było cudownie, gdyby również one były z miękkiego, elastycznego silikonu i dopasowywały swój kształt do swojej zawartości.

W tym roku nasz Zespół przeszedł szkolenie z kryteriów komfortu i bezpieczeństwa używania akcesoriów erotycznych a także pozytywnych aspektów korzystania z w/w gadżetów na osiągnięcie satysfakcji z życia erotycznego oraz wpływie aspektu seksualnego na satysfakcję z całokształtu życia jednostki. Szkolenie odbyło się pod moim czujnym i surowym okiem jako Sex Coacha. Poświęciłyśmy temu tematowi wspólnie sporo czasu, ja aby przygotować odpowiedni zakres materiału, oraz reszta Zespołu, aby tą wiedzę przyswoić i rozszerzyć o interesujące, poboczne tematy w indywidualnym zakresie. Jesteśmy dumne i zadowolone z tego, że tworzymy zespół, który, pomimo wielu różnic, jest kołem wzajemnego wsparcia i inspiracji. Jest to dla nas ważne zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym, aby przebywać w przyjaznym, kreatywnym i twórczym środowisku, na które możemy mieć realny wpływ i również czerpać z niego pozytywną energię.

W 2022 roku Justyna Gońka kilkukrotnie zaproszona do wypowiedzi jako ekspert w czasopismach – to pozwala nam sądzić, że społeczne zainteresowanie tematyką świadomego, pełnego pozytywnych doznań seksu rośnie. 

Erotic Med edukuje i inspiruje

My również staramy się być inspiracją dla wszystkich odwiedzających nas Gości, dlatego co jakiś czas wychodzimy z propozycją warsztatów. Staramy się organizować seminaria na najbardziej interesujące Was tematy i zagadnienia, abyście swoją wiedzę czerpali z wiarygodnych, kompetentnych źródeł.  Chcemy dla Was tworzyć miejsce, w którym możecie otrzymać odpowiedź na nurtujące Was pytania, poszerzyć własne horyzonty, rozwinąć się w sferze intymnej i stać się bardziej usatysfakcjonowanym nie tylko erotycznie, ale ogólnie. Każdego dnia w roku myślimy właśnie o tym, w jaki jeszcze sposób możemy wyjść z tym przesłaniem bezpiecznego, satysfakcjonującego seksu bez poczucia skrępowania, wstydu, winy, napiętnowania. Chcemy aby temat seksu był wreszcie traktowany z należytą powagą, godnością, profesjonalizmem i kulturą. Mamy wiele pomysłów na to, w jaki sposób popularyzować tą świadomość – część z nich udało nam się wdrożyć w mijającym roku, część pozostała w planach na przyszłość. Pewne jest to, że zaskoczymy Was jeszcze nie raz.
Rok 2022 przyniósł nam trofeum, które bardzo wiele dla nas znaczy – salon Erotic Med zajął trzecie miejsce w mieście Kraków w konkursie Orły Handlu 2022. To właśnie pozytywne opinie Gości naszego salonu mają taką moc, by nagrodzić w ten sposób naszą pracę. Bardzo dziękujemy za Państwa słowa wsparcia – są dla nas najwspanialszą motywacją do dalszych działań i do rozwoju, na którym tak bardzo nam zależy.

Świąteczne życzenia od Erotic Med

Wszystkim Państwu, którzy nas odwiedzacie bardzo często lub sporadycznie, którzy ciągle planujecie nas odwiedzić, ale wciąż brakuje Wam na to czasu, tym, którzy robią zakupy w sklepie internetowym i tym, którzy dopiero rozważają zakupy i nie wiedzą jeszcze na co się zdecydować, składamy serdeczne życzenia wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku. Wszystkim Gościom salonu stacjonarnego, jak i e-sklepu życzymy świadomości własnych potrzeb i odwagi do ich realizacji. Życzymy wspierających Partnerów, którzy będą otwarci na wspólne eksperymenty i odkrywanie nowych źródeł przyjemności. Życzymy Wam środowiska, w którym będziecie mogli rozwinąć skrzydła i być sobą bez obaw o brak akceptacji i tolerancji. W nadchodzącym 2023 roku życzymy wam wielu intensywnych przyjemności nie tylko w życiu erotycznym.

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *