Erotic Med Świąteczne Prezenty
Od Erotic Med

Życzymy Wam Wesołych Świąt!

Świąteczny czas

Wykorzystujemy ostatnią okazję i życzymy Wam wspaniałych Świąt. ​Kochamy ten czas, kiedy Święta Bożego Narodzenia są już tuż tuż, a Nowy Rok zaraz za horyzontem. Od początku grudnia ta magia ogrzewa nas jak gorący płomień wesoło trzaskający w kominku. Przychodzicie do naszego salonu po prezenty dla najbliższych i opowiadacie o tym, jak wrą u Was przedświąteczne przygotowania, a my wyobrażamy sobie rodzinną atmosferę i przyjemną ekscytację, do której tak się spieszycie. Wspaniałe zapachy dobiegają z Waszych kuchni, pięknie przyozdobiona choinka mieni się tysiącem świateł i stół czeka niecierpliwie na nakrycie. Wymarzone Święta niczym z bajki. 

Życzymy Wam wszystkiego najlepszego

Zanim odświętnie ubrani zasiądziecie do stołu z bliskimi i wspólnie zaczniecie świętować, spieszymy do Was z najszczerszymi życzeniami. W tym wyjątkowym czasie życzymy, aby Wasze serca wypełniło rozgrzewające uczucie miłości. Niech przy świątecznych stołach w niepamięć pójdą wszystkie podziały i różnice, a miejsce ich zajmie pojednanie. Życzymy, abyście patrząc na zgromadzonych przy stole bliskich dostrzegli w nich ludzi, których kochacie z wzajemnością.

Spójrzcie łaskawym okiem na nich i na samych siebie. Znajdźcie w sobie wyrozumiałość, empatię i siłę, by wybaczyć ich potknięcia, ale również, a może nawet przede wszystkim własne. Zapomnijcie o swadach, różnicach i podziałach i przy dodatkowym nakryciu pozwólcie zasiąść Duchowo Pojednania. 

Życzymy Wam, abyście stojąc u progu Nowego Roku patrzyli w przyszłość z radością i ekscytacją, a w przeszłość z dumą i satysfakcją. W życiu każdego z nas są te lepsze i te gorsze chwile, jednak każda jest dla nas cenną i wartościową lekcją. Życzymy, abyście potrafili dostrzec dobro we wszystkim, co Was spotyka i potrafili każdy z tych elementów, który buduje Waszą historię, umieścić na właściwym miejscu. 

Rok 2023 w kalejdoskopie Erotic Med

W Erotic Med z sentymentem wracamy do pięknych chwil, którymi rok 2023 hojnie nas obdarzył. Spotkało nas wiele dobrego, a ten czas roku to dla nas zawsze moment podsumowania wszystkiego, za co jesteśmy wdzięczne. 

Nowa twarz w Erotic Med

W kwietniu do naszego Zespołu dołączyła Joanna.​ Szybko dała się poznać jako pełna pasji i zaangażowania osoba. Jej ciekawość i otwartość sprawiły, że bardzo szybko wpasowała się do Zespołu i zdobyła sympatię naszych Gości. Joasia ubogaciła Erotic Med własnymi doświadczeniami i kompetencjami. Jeśli spotkacie ją w naszym salonie możecie być pewni, że rozmawiacie z przemiłą, wyrozumiałą i empatyczną osobą. Asia postawi Wasze potrzeby w centrum uwagi i zrobi wszystko, byście poczuli są one najważniejsze na świecie.

Just You – wielki sukces marki

Na przełomie czerwca i lipca w naszym salonie pojawiły się pierwsze produkty naszej marki własnej – Just You. Ekskluzywne perfumy ze starannie dopracowanymi koktajlami feromonów zostały przez Was przyjęte bardzo ciepło i entuzjastycznie. Napływające do nas pochwały i zachwyty napełniają nas dumą, ale również optymizmem. Cieszymy się, że doceniacie wysoką jakość naszych perfum i wybieracie je zarówno dla siebie, jak i na prezenty dla swoich najbliższych. Z radością zauważamy, że fama o nich niesie się coraz szerszymi kręgami. Z ust do ust przekazujecie sobie pozytywne opinie i wzajemnie je sobie polecacie. Dla twórcy to zawsze wielki stres poddawać swoje dzieło publicznej ocenie. Obawa przed krytyką i negatywnym odbiorem bywa wręcz paraliżująca. Jednak Wy nam zaufaliście i cieszymy się, że perfumy z feromonami marki Just You spełniają wszystkie Wasze oczekiwania.

6. urodziny Erotic Med

29 lipca z wielką pompą celebrowałyśmy 6. urodziny Erotic Med. Ach, cóż to była za impreza! Zaplanowałyśmy dla Was mnóstwo atrakcji. Był przygotowany przez nas, domowy poczęstunek. Był tort, były świeczki, były życzenia. Zaprosiłyśmy Panią Annę Moderską, Edukatork​ę Towarzystwa Rozwoju Rodziny​, która wraz z marką Fun Factory zorganizowała dla Was wspaniałe warsztaty „Droga do Boginii Przyjemności​”. Opowiadały one nie tylko o anatomii, ale również o tym w jaki sposób znając ją możemy wzmocnić (w połączeniu z gadżetami​ lub zupełnie bez nich) doznania ​płynące ze stymulacji erotycznej. Dzięki wsparciu dystrybutorów, z którymi współpracujemy zorganizowałyśmy dla Was również loterię, w której każdy los wygrywał. Wspominamy ten dzień z wielką przyjemnością i już nie możemy doczekać się kolejnego lipca. Już mamy głowę pełną pomysłów jakimi atrakcjami możemy Was zachęcić, do świętowania z nami naszych 7. urodzin w 2024 roku.

Ciekawe szkolenia i warsztaty

Koniec roku upływał pod znakiem poszerzania horyzontów naszych, ale również Waszych. Wraz z Karolem Surmanem, twórcą i właścicielem marki Leather Seduction zorganizowałyśmy warsztaty z podstaw BDSM. Wasze zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania i to wydarzenie na pewno doczeka się kolejnych edycji. W listopadzie Zespół Erotic Med odbył szkolenie ​z zakresu problem​ó​w z erekcją i ​nietrzymani​a moczu​. Odbywało się ono pod okiem autorytetu w dziedzinie rehabilitacji po przebytej prostatektomii – mgr Kingi Popiołek-Religi.​
Bardzo lubimy pomagać Wam w wyborze gadżetów pozwalających Wam czerpać więcej przyjemności z seksu, ale równie wiele satysfakcji daje nam pomoc w przywróceniu możliwości jej doświadczania. W ramach zacieśnienia współpracy z marką Svakom nasz Zespół odbył również fantastyczne szkolenie produktowe. Dzięki temu możemy pomóc naszym Gościom dopasować zabawkę do ich indywidualnych preferencji.

Wiele się u nas działo, więc z przyjemnością złapiemy oddech w tym świątecznym czasie. Mamy w planach naładować akumulatory do pełna by mieć zapas pozytywnej energii na cały nadchodzący rok. Tego również Wam życzymy.

Justyna Gońka i cały Zespół Obsługi Klienta Erotic Med

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *