Od Erotic Med

Dziękujemy za wspólne świętowanie 6. urodzin Erotic Med

I po urodzinach…

Pod naszym sufitem wciąż jeszcze unoszą się balony, choć z każdą chwilą stają się coraz bardziej ospałe. Nasze wspomnienia z 6. urodzin Erotic Med wciąż są bardzo żywe i napełniają nas przyjemnym ciepłem. Tej soboty, jak zwykle, towarzyszyły nam różne, czasem skrajne emocje. Wątpliwości mieszały się z entuzjazmem, zmęczenie z zapałem i euforią. Długo przygotowywałyśmy się do tego dnia. Planowałyśmy wszystko w najdrobniejszych detalach, wybierałyśmy ozdoby, układałyśmy listę przekąsek, nadmuchiwałyśmy balony. Wszystkie te czynności sprawiały, że rosła w nas ekscytacja i nie mogłyśmy wręcz już doczekać się obchodów tej wyjątkowej okazji

Emocje jak na roller coasterze

Z drugiej jednak strony zastanawiałyśmy się, czy będziecie chcieli z się z nami tego dnia spotkać. Czy zechcecie nam poświęcić wasz cenny czas i zjawić się w naszym salonie, być może w Waszym wolnym od pracy dniu? Takie myśli pojawiały się znikąd i przeszywały nas niczym szpileczki w najbardziej nieoczekiwanych momentach. Odganiałyśmy je od siebie szybko, by nie burzyły podniosłej atmosfery. Nie będziemy jednak kłamać, że nie słyszałyśmy tego cienkiego głosiku zza ramienia, szeptającego, że same będziemy musiały zjeść cały ten tort.

Dziękujemy za wspólne świętowanie 6. urodzin Erotic Med.

Kawałek urodzinowego tortu dla każdego

29.07 już od 10:00 niecierpliwie czekałyśmy na pierwszych gości. Nasze oczy praktycznie utkwione były w drzwiach, napięcie rosło a chwile oczekiwania wydawały się wiecznością. W końcu jednak pierwsi Goście zaczęli przekraczać nasz próg, a my mogliśmy uraczyć ich przygotowanymi własnoręcznie przekąskami, pyszną jak zwykle kawą czy kieliszkiem prosecco. Nie wszyscy z naszych Gości zdawali sobie sprawę, że odwiedzając nas tego dnia trafią na urodzinową imprezę. Tym bardziej miło nam było widząc pozytywne zaskoczenie na ich twarzach, kiedy byli częstowani tortem. Atmosfera w Erotic Med to rzecz najważniejsza na świecie. Pamiętajcie, że zawsze możecie u nas liczyć na najlepsze traktowanie, uśmiech i pozytywne nastawienie. To wszystko i o wiele więcej znajdujecie u nas na co dzień, nie tylko ​od święta.

Loteria z nagrodami z okazji 6. urodzin Erotic Med

Przez cały dzień trwało losowanie nagród, każdy kto dokonał u nas zakupu otrzymywał los. Każdy los był wygrany, a w puli nagród poza rzeczami pierwszej potrzeby jak prezerwatywy czy lubrykanty były także koreczki ozdobione prawdziwymi kryształami Swarovskiego, relaksujące olejki do masażu, wibrujące koreczki marki SVAKOM, gadżety marki Satisfyer, piękne zestawy do krępowania marki Leather Seduction oraz Sooth oraz wiele innych. Za wspaniałe nagrody z całego serca dziękujemy dystrybutorom, z którymi współpracujemy. Kolejny raz udowodnili, że są oni nie tylko wspaniałymi partnerami biznesowymi, ale również serdecznymi przyjaciółmi Erotic Med.

6. urodziny Erotic Med - dziękujemy za udział w tym ważnym dla nas wydarzeniu.

Warsztat „Droga do Bogini… Przyjemności”

Kiedy wybiła godzina 15:00 rozpoczął się warsztat „Droga do Bogini… Przyjemności” na który czekali nie tylko nasi Goście, ale również my same. Ogrom wiedzy, jaki przekazała nam Pani Anna Moderska, edukatorka seksualna osób dorosłych z 23-letnim doświadczeniem, jeszcze długo będziemy przyswajać i przekładać na praktyczne eksperymenty. Na pewno mamy sporo zadania domowego do odrobienia. Pani Anna wraz z Aleksandrem jest współautorką portalu Seksdobrywszystkim. Dokładnie objaśniła anatomiczną budowę żeńskich narządów płciowych, dzięki czemu teraz już wiemy jaki rodzaj stymulacji i w jakiej pozycji jest najbardziej efektywny. W jej słowa zasłuchane były nie tylko zgromadzone Panie, ale również towarzyszący im Partnerzy. Mamy więc nadzieję, że prelekcja ta przyniesie uczestniczącym w niej parom wymierne, erotyczne korzyści. Dziękujemy za uświetnienie swoją obecnością naszej uroczystości zarówno Pani Annie i Panu Aleksandrowi , jak również marce Fun Factory, we współpracy z którą powstał warsztat „Droga do Bogini… Przyjemności”.

Erotic Med świętuje 6 lat działalności.

Zachowane wspomnienia z 6. urodzin Erotic Med

Już wkrótce nasze ciepłe wspomnienia z tego dnia zostaną skompresowane w krótki filmik dokumentujący tą, bądź co bądź, uroczystość. Jesteśmy pewne, że będziemy do niego często wracać, by przypomnieć sobie te cenne dla nas chwile​. Możliwość zatrzymania ich na dłużej mamy dzięki Natalii i Pawłowi, którzy z wyjątkowym wyczuciem taktu i szacunkiem do naszych Gości uwieczniali na filmach najbardziej wzniosłe i najpiękniejsze momenty. To nie jest nasze pierwsze tango i na pewno nie ostatnie. Bardzo dziękujemy, byliście dla nas również ogromnym wsparciem tego dnia. 

Przepiękne​ i bardzo klimatyczne zdjęcia​ wykonał z kolei dla nas Piotr. Oczarował nas wprawnym okiem i zadowolił pod względem estetyki cały wybredny zespół Erotic Med. Nie jest łatwo trafić w upodobania pięciu kobiet jednocześnie, ale Piotrowi w jakiś sposób jednak się to udało. Z respektem do prywatności naszych gości wykonywał bardzo dyskretne ujęcia i każdemu z nich pokazywał efekt końcowy. Dziękujemy Ci bardzo, Piotrze i mamy nadzieję na dalszą współpracę.

Sex Coach Justyna Płonka jest właścicielką salonu Erotic Med.
Salon Erotic Med świadczy doradztwo w kwestiach erotyki na najwyższym poziomie już od 6 lat.

Podziękowania dla naszych Gości

Dziękujemy ​wreszcie wszystkim​ naszym Gościom, którzy nam towarzyszyli​ w tym ważnym dla nas dniu. Czujemy się zaszczycone, że wybraliście świętowanie z nami 6. urodzin Erotic Med zamiast wszystkich innych rzeczy, które mogliście robić. To, że chcieliście być z nami w tym dniu bardzo wiele dla nas znaczy. Łzy wzruszenia wywołał w nas fakt, że otrzymałyśmy od Was urodzinowe prezenty – serdecznie dziękujemy za ten piękny gest. To właśnie dzięki Wam ten dzień będzie dla nas takim wspaniałym i ciepłym wspomnieniem. Byliście najwspanialszymi Gośćmi, jakich mogliśmy sobie wymarzyć i bardzo się cieszymy, że mogłyśmy ten czas spędzić właśnie z Wami. Liczymy na to, że również miło spędziliście z nami dzień. Mamy ogromną nadzieję, że za rok będziemy mogli spotkać się ponownie i wspólnie świętować. Już dziś obiecujemy Wam, że postaramy się, aby było wspaniale. Odliczając miesiące do kolejnej rocznicy będziemy się zastanawiać jakie atrakcje tym razem dla Was przygotować.

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

5 komentarzy

 1. Kasia i Marta says:

  eroticmed to najlepszy sklep erotyczny! uwielbiamy Was

 2. Madzia says:

  grtulacje kochane! dalszych sukcesow

 3. Wojtek says:

  bylo super na Waszych urodzinach! życze Wam dalszego rozwoju i usmiechu. uwielbiam erotic med

 4. Karolina says:

  Było super na urodzinach w Erotic Med. I warsztat jak zostać boginią seksu też bardzo pomocny.
  Za rok na pewno będę świętowała razem z Wami i namówię też swoich znajomych 🙂

 5. Marta says:

  to byl piekny dzien. dziekujemy ze moglismy go spedzic razem z Wami. zyczymy kolejnych sukcesow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *