ostatnia noc wolności
Od Erotic Med

Jak zorganizować niezapomniany Wieczór Panieński?

Organizacja Wieczoru Panieńskiego

​Mam wrażenie, że temat organizacji Wieczorów Panieńskich wraca do nas co roku. Pisałyśmy​​ już o tym, jak zorganizować Wieczór Panieński. Na specjalne prośby wyszłyśmy również z inicjatywą usługi organizacji Wieczoru Panieńskiego, o której więcej pisałyśmy w jednym z poprzednich artykułów, a dziś także chcemy o tym przypomnieć i serdecznie się polecić. Link do tej usługi znajdziecie również w tym tekście. W tym właśnie wpisie oraz w naszym najnowszym filmiku chcemy zaktualizować pomysły na prezent oraz na uatrakcyjnienie wspólnego świętowania.

Gry i zabawy na Wieczór Panieński

Organizacja to moim zdaniem słowo klucz. Oczywiście nie wszystko może zostać zaplanowane, zwłaszcza podczas tak pełnego emocji i szalonych zwrotów akcji wieczoru. Jeśli jesteście grupą przyjaciółek, które nie mają przed sobą tajemnic i oporów, to zawsze świetnie spędzicie ze sobą czas. Jednak czasem po prostu uczestniczki wieczoru panieńskiego pochodzą z różnych środowisk, do których należy Panna Młoda, jak np. przyjaciółki z dzieciństwa i ze szkolnych lat, koleżanki z pracy, bliższa i dalsza rodzina. Często w takiej sytuacji trzeba panie zachęcić do integracji i odkrycia łączących je cech. Dlatego zaplanowanie wspólnej aktywności jest bardzo ważne, aby oderwać uczestniczki imprezy od ekranów telefonów i zaangażować we wspólną zabawę.

Takie obowiązki zazwyczaj spoczywają na ramionach druhny, a nie jest to łatwe zadanie. Ułatwić je mogą gry specjalnie opracowane z myślą o takich okazjach. Zawierają one różne wyzwania i zadania zarówno dla Panny Młodej jak również dla innych uczestniczek wieczoru panieńskiego. Ich realizacja ma przede wszystkim zapewnić Wam dużo śmiechu, dlatego traktujcie je raczej jako luźne wskazówki niż jako wyrocznię. Możecie pomijać i zastępować zadania, naginać i zmieniać zasady rozgrywki – najważniejsza jest dobra zabawa. 

co kupić na wieczór panienski

Tutaj pragną przypomnieć, że mamy dla Was również usługę organizacji Wieczoru Panieńskiego na terenie miasta Kraków. W ramach tej usługi pomagamy Wam skompletować zestaw prezentowy oraz zagospodarować czas uczestniczek imprezy organizując dla Was zabawę i opowiadając Wam o aktualnych trendach w branży erotycznej. Więcej szczegółów znajdziecie we wpisie.

Śmieszne gadżety na Wieczór Panieński

Dobrą zabawę gwarantują Wam również śmieszne szczegóły jak na przykład przekąski – żelki o smaku prosecco w kształcie penisków czy peniskowe confetti. Sączenie drinków przez świecące rurki w kształcie penisa również może być zabawnym akcentem wieczoru. Możecie też rozdać wszystkim uczestniczkom lizaki w kształcie penisa i zobaczyć co się stanie, lub dać go tylko Pannie Młodej i zachęcić do ćwiczeń praktycznych. Pamiętajcie jednak, aby nagrodzić jej udział w wyzwaniach i starania by stanąć na wysokości wymyślonych przez Was zadań. Przygotujcie dla niej wielką wygraną – prezent, który wynagrodzi jej trudy i przyda się na nowej drodze życia.

jakie atrakcje na wieczór panieński?

Prezent dla Przyszłej Panny Młodej

Aktualne trendy podarunkowe to niezmiennie akcesoria erotyczne, których poleceń jest u nas naprawdę mnóstwo. Chętnie również pomożemy Wam wybrać jakiś ciekawy gadżet, jeśli się na to zdecydujecie. Innym, obowiązkowym elementem prezentu dla przyszłej Panny Młodej jest bielizna na noc poślubną. W tym temacie także mamy piękne propozycje, jak na przykład prezentowane na filmiku biały gorset lub koszula nocna. Pasujący satynowy peniuar pomoże zwiększyć funkcjonalność seksownej bielizny. Umożliwi on na przykład zjedzenie wspólnego śniadania na tarasie i nie ściągania jednocześnie spojrzeń ewentualnych sąsiadów. Obowiązkowym jednak prezentem od druhny jest biała podwiązka, którą zgodnie z tradycją Panna Młoda będzie mieć na sobie podczas swojego wielkiego dnia. 

Innym, wspaniałym pomysłem na prezent jest przepiękna, pachnąca świeca do masażu. Pod wpływem ciepła uwalnia ona do powietrza afrodyzjaki, które pomagają stworzyć nastrój bliskości i intymności. Jednocześnie wypełniają pomieszczenie zmysłową kompozycją aromatów, a przy tym wszystkim są również idealną ozdobą wspólnego gniazdka. Można wykorzystać ją w intymnych chwilach do stworzenia romantycznej atmosfery i wykonania relaksującego lub erotycznego masażu. Użyty do produkcji świecy do masażu wosk sojowy nie parzy, więc śmiało możemy polewać nim swoje ciała chwilę po zgaszeniu płomienia. Moją propozycją jest świeca o zapachu grejfruta i bergamotki lub świeca pachnąca kokosem i ananasem, jednak mamy naprawdę spory wybór świec z wosku sojowego, więc na pewno znajdziecie coś idealnego.

jak zorganizować wieczór panieński?

Śmieszny prezent na Wieczór Panieński

Śmiesznym prezentem są kajdanki, które bardzo często znajdują się w zestawie podarunkowym zaraz obok bielizny. Policyjne kajdanki w złotym kolorze nie tylko wyglądają bardzo realistycznie, ale również wyglądają bardzo ładnie, a dla kobiet takie szczegóły mają oczywiście znaczenie. Myślę, że kajdanki jako podarunek dla świeżo upieczonej żony mają nie tyle zachęcać ją do próby dominacji męża i trzymania go w zniewoleniu, co raczej ośmielić ją do nieszablonowego myślenia o seksie. Panna Młoda o otwartym umyśle na pewno będzie wiedzieć jak zrobić z nich najlepszy użytek. Innym, przydatnym gadżetem są kości miłości dla nowożeńców. Ta propozycja to ponadczasowa klasyka – gadżet prosty, ale dający wiele zabawy i emocji. Dyktują one jakie aktywności seksualne i w jak długim czasie mają zostać wykonane przez „graczy”. Pozwala to rozwijać erotyczny repertuar nowożeńców w nienachalny sposób.

Mamy dla Was jeszcze tysiąc pomysłów, które mogą na Wieczorze Panieńskim wywołać silny efekt WOW. Zapraszamy do nas po więcej inspiracji.  

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *