Porady dla par

Organizacja Wieczoru Panieńskiego

​Twoja przyjaciółka wychodzi za mąż. Właśnie pokazała Ci lśniący diament na palcu i naturalnie chwilę potem następuje pytanie: czy zostaniesz moją druhną? To tylko formalność, bo jasne, że chcesz z nią przeżywać przygotowania i ten jej wielki dzień, który powinien przecież być jednym z najważniejszych w życiu. Przez moment szalejecie ze szczęścia, po czym dociera do Was, że czeka Was cały ogrom pracy przy organizacji. Ją już wkrótce pochłoną rezerwacje sali, zespołu, cateringu… Na tobie spocznie szereg innych obowiązków, w tym przygotowanie wyjątkowego Wieczoru Panieńskiego. 

Ach, Wieczór Panieński – każdy ma wobec niego wysokie wymagania i im dłużej o tym myślisz, tym bardziej zjada Cię stres. Chciałabyś złamać tabu, odrzucić konwenanse, ale niekoniecznie odrzucić kulturę osobistą i zapomnieć o dobrym smaku. Czy jednak można zapewnić ciekawą atrakcję dla najbliższych przyjaciółek Panny Młodej, która będzie jednocześnie pikantna i wyrafinowana?

Także się nad tym zastanawiałyśmy. Miałyśmy do tych przemyśleń wiele okazji, ponieważ często zdarzają nam się takie zapytania. Czasem pomimo upływającego czasu nadal nie macie konkretnej wizji, niebanalnego pomysłu. Dlatego na Wasze prośby postanowiliśmy wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i oficjalnie pomóc Wam w tych oczekiwaniach. Uwierzcie, mamy już niemałe doświadczenie w tej kwestii, więc zorganizowałyśmy je w bardzo konkretny plan i startujemy z nową usługą.

Co konkretnie proponujemy? Proponujemy Wam animację 3 godzin podczas Wieczoru Panieńskiego tak, aby wprowadzić Was w atmosferę sprzyjającą dzieleniu się pikantnymi szczegółami z Waszego (po)życia oraz erotycznymi lifehackami. Sprawimy, że poznacie się lepiej, niż kiedykolwiek, otworzycie się na szczere rozmowy, prywatne anegdotki i nowe doświadczenia. 

Przede wszystkim zatroszczymy się o odpowiednie akcesoria, jak szarfa obwieszczająca światu, kto jest gwiazdą wieczoru, gra, z której możecie skorzystać po naszym wyjściu, kiedy będziecie już wprowadzone w nastrój i tematyczne słodycze. Przed organizacją wieczoru odbędziemy konsultację z druhną, która pozwoli nam dopasować naszą usługę jak najbardziej do Waszych oczekiwań.

Nasza innowacyjna usługa podzieli nasz wspólny czas na dwie części, z których jedna będzie prezentacją najbardziej trendy gadżetów erotycznych, zabawek dla dorosłych, które każda z Was powinna mieć w swojej szufladzie. Pokażemy Wam najbardziej kosmiczne wibratory, inteligentne urządzenia do treningu mięśni Kegla, gadżety dla par i imitujące stosunek oralny, bezdotykowe masażery do łechtaczki. Poznacie najciekawsze urządzenia, zobaczycie jak one działają i dowiecie się jak możecie je wykorzystać w zabawach z partnerem. Taka wiedza to skarb na nowej drodze życia.

W drugiej części wieczoru proponujemy zabawę, w przygotowanie której poprosimy o zaangażowanie się druhny. Na podstawie dostarczonych przez nią materiałów i zebranych informacji stworzymy grę – zgadywankę dla Panny Młodej, w trakcie której będzie mogła wygrać przygotowany przez nas giftbox o wartości 150 zł, a którym znaleźć będzie mogła praktyczne, erotyczne prezenty- niespodzianki.

Podsumowując, dzięki tej kompleksowej usłudze zyskujecie:

  • konsultację organizacyjną*
  • zestaw gadżetów na wieczór panieński
  • 3 godziny animacji wspólnego czasu, w skład której wchodzi prezentacja oraz spersonalizowana gra
  • giftbox dla Panny Młodej

Cena usługi to:  1000 zł – bez względu na ilość uczestniczek* 

* Jesteśmy elastyczne – podczas konsultacji możecie stwierdzić, że np. chcecie zwiększyć wartość giftboxu, wyeliminować grę-zgadywankę lub modyfikować inne części usługi, zatem cena może ulec zmianie a wszystkie szczegóły zostaną ustalone podczas konsultacji.
** Zapewniamy wyłącznie usługę organizacji czasu, nie obejmuje ona miejsca. Naszą usługę Organizacji Wieczoru Panieńskiego świadczymy wyłącznie na terenie Krakowa.

W razie pytań chętnie odpowiemy na nie telefonicznie, mailowo lub przez komunikatory, a także osobiście, w naszym salonie stacjonarnym w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej 220.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *