Edukacja seksualna

Warsztaty z odczuwania przyjemności „Akademia Orgazmu”

Kto miał okazję być u nas osobiście, ten wie, że wizyty u nas to nie zwykłe zakupy, ale często są to długie rozmowy przy filiżance kawy o Waszych oczekiwaniach, potrzebach, fantazjach, ale również obawach, oporach i problemach. Bardzo często takie rozmowy trwają bardzo długo, a i tak nie udaje nam się wyczerpać tematu. Pozostajemy wówczas z tym uczuciem niedosytu i zastanawiamy się – co możemy zrobić, by bardziej kompleksowo potraktować daną kwestię. Często daje nam to inspirację do napisania artykułu poradnikowego, jednak niektóre sprawy są po prostu zbyt skomplikowane, by rozwiązać je artykułem. Taką sprawą zdecydowanie jest kobiecy orgazm. 

Wielokrotnie żartujemy sobie, że pod tym względem kobiety mają mocno pod górkę. Kiedy się tak nad tym zastanawiałyśmy i porównywaliśmy swoje doświadczenia, żadna z nas nie mogła przywołać do pamięci przypadku, kiedy mężczyzna skarżył się, że nie przeżywa orgazmu.

Za to niepokojąco wiele kobiet przychodzi do nas z takim wyznaniem, a my naprawdę staramy się pomóc w tej kwestii każdym możliwym sposobem. Osobiście utożsamiam się z tymi Paniami i mam dla nich szczególny rodzaj zrozumienia, ponieważ samej zajęło mi bardzo dużo czasu, by się nauczyć orgazmu z punktu G, dlatego wiem, że jest to złożona kwestia.

Z doświadczenia (również swojego) wiemy, że próby rozmów z bliskimi na ten temat kończą się niezrozumieniem lub przechwałkami o własnych możliwościach, dlatego wiele z nas czuje się wyalienowana i wszelkie próby zamiany sytuacji zostają zaniechane. W trakcie wieloletniego działania salonu każda z nas odbyła niezliczoną ilość rozmów na ten właśnie temat i właśnie dlatego, aby więcej z Was mogło się cieszyć udanym życiem erotycznym, postanowiłyśmy zaproponować Wam nową usługę.

Opracowałyśmy specjalne seminarium dla kobiet, które poruszą zarówno kwestie anatomiczne, fizyczne jak i psychologiczne mające wpływ na przeżywanie przyjemności ze zbliżenia. Takie dualistyczne spojrzenie na temat, w naszym odczuciu jest jedynym właściwym podejściem, ponieważ orgazm w przypadku kobiet to złożony proces.

Zebrałyśmy różne historie, różne doświadczenia, mity i fakty i czujemy się przygotowane do poprowadzenia zajęć, które pomogą Wam się otworzyć. Przygotowywałyśmy plan tego seminarium od dłuższego czasu, robiąc solidny research, odbywając szkolenia, rozmawiając z kobietami zarówno tymi, które nigdy nie miały orgazmu, jak i tymi, które nie miały żadnych problemów z jego osiągnięciem.

Nasze autorskie seminarium opracowane zostały w oparciu wyjątkową kombinację wiedzy naukowej oraz doświadczeń wielu kobiet. Poza otarciem się o anatomię kobiecych narządów intymnych, bazuje na studium rzeczywistych przypadków, by podpowiedzieć metody i środki, które warto spróbować. Jego celem nie jest dać uczestniczkom gotowego przepisu na orgazm z punktu G, instrukcji krok po kroku w jaki sposób go wywołać. Celem seminarium jest pomoc w zrobieniu tych mechanizmów, które go umożliwiają i tych, które go blokują. 

Podsumowując, co zyskacie biorąc udział w seminarium?

Seminarium ma formę trzech dwugodzinnych spotkań* – to bardzo niewiele czasu, a do przedyskutowania mamy naprawdę sporo tematów. Spotkania odbywać się będą w niewielkich, maksymalnie sześcioosobowych grupach w trzy kolejne soboty w godzinach 17:30-19:30. Przede wszystkim zależy nam, abyście poczuły się u nas bezpiecznie i swobodnie, jakbyście były u dobrej przyjaciółki, dlatego zdecydowałyśmy się, że zajęcia te będą zorganizowane w naszym salonie*, gdzie mamy dostęp nie tylko do wyśmienitej kawy i małego poczęstunku, ale również do wszystkich akcesoriów, które warto omówić, a które pozwolą na maksymalne zbliżenie się do osiągnięcia orgazmu z punktu G.


Seminarium „Akademia Orgazmu” składać się będzie zatem z trzech bardzo istotnych części a kolejność ich poruszenia również nie jest przypadkowa:

Segment I – spojrzenie na drogę do orgazmu w kontekście psychologicznym, prawda i mity na temat orgazmu.

Segment II – anatomia, budowa narządów rodnych kobiety i sposoby na jej poznanie.

Segment III – przemysł erotyczny w odpowiedzi na kobiece potrzeby – omówienie prostych, ale również takich bardzo oryginalnych koncepcji na ułatwienie orgazmu z punktu G.

Cena usługi to:  1000 zł 

* Na życzenie jesteśmy w stanie zmienić formę seminarium na jednodniową, sześciogodzinną.
** Obowiązują zapisy, rezerwacją miejsca jest przedpłata.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, poprzez komunikatory lub osobiście w naszym salonie stacjonarnym w Krakowie przy Ul. Kobierzyńskiej 220.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *