Jak doprowadzić kobietę do orgazmu w 5 minut?
Porady dla par

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu w 5 minut?

Jak przyspieszyć jej orgazm?

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu w 5 minut? Odpowiedzi na to pytanie poszukują zapewne mężczyźni, którym z reguły zajmuje sporo czasu, by przyprawić partnerkę o spazmy rozkoszy. Czasem trwa to całe wieki, zanim ona dotrze na szczyt. Co zatem zrobić by ten pociąg rozwinął prędkość Pendolino? Czy jest jakiś sposób na szybki orgazm dla kobiety? Podpowiemy dziś kilka sposobów, które, być może, obojgu Wam ułatwią trochę erotyczne życie. Rozsiądźcie się zatem wygodnie i zanurzcie się w lekturze.

Komunikacja – jak sprawić by ona doszła szybciej?

Komunikacją to klucz do sukcesu. Jeśli Ty już pragniesz finału, a ona ciagle nie skończyła rozgrzewki, to najprostszym sposobem by skrócić dystans będzie zachęcenie jej, by dała Ci konkretniejsze wskazówki. To żaden wstyd czasami zapytać, czy to, co robisz daje jej przyjemność, podobnie jak w przeciwną stronę. Nie umniejsza to niczyim kompetencjom, a wręcz przeciwnie. Szanujący się absolwent szkoły uwodzenia powinien mieć świadomość, że każdy człowiek (bez względu na płeć) zbudowany jest inaczej. To, co świetnie działa na jedną osobę, niekoniecznie zadziała tak samo na drugą. Poddawanie się zatem schematom w sypialni bywa zgubne. Jeśli całe Twoje erotyczne know-how nie zdołało jej poruszyć, zamiast wykonywać randomowe ruchy, po prostu zapytaj ją: „jak lubisz być pieszczona?”. Gwarantuję, że to najbardziej i najszybciej zbliży Cię do celu.

Jak ją szybko doprowadzić do orgazmu?

Szybki orgazm – jak go wywołać?

Druga kwestia, to po co ten pośpiech? Jeśli potrafisz odpowiednio zbudować erotyczne napięcie, to o ile właśnie nie jedziecie windą, nie widzę sensu stawiania sobie takiego wyzwania. Seks to nie wyścig, nie obstawiasz wyniku i nie kibicujesz najszybszemu koniowi. Nie po to przecież mężczyźni starają się trzymać własny orgazm na wodzy, by zbliżenie trwało 5 minut. Zazwyczaj celem jest, aby ta bliskość trwała jak najdłużej. Zaczynając od atmosfery, gry wstępnej, przez różne pozycje – wszystko po to, aby ten czas był wartościowy, nie by był krótki.

Rozumiem jednak, że w życiu czasem każdy człowiek zna, że pośpiech jest wskazany. Na takie szybkie akcje z reguły skazani są rodzice małych dzieci, które często nie ułatwiają (delikatnie mówiąc) długiego cieszenia się sobą w erotycznym sensie. Czasem też masz po prostu niewiele czasu, a mimo to potrzebujesz rozładowania napięcia i pragniesz wyrzutu hormonów szczęścia, wspaniale by było, gdyby również partnerka mogła tego doświadczyć, prawda? Wówczas polecałabym użycie erotycznej zabawki, która zapewni intensywną stymulację.

Oscylator – szybki orgazm dla kobiety

Oscylator do łechtaczki to ten rodzaj zabawki erotycznej, który nie pozostawia użytkowniczki niewzruszonej. Grupa zabawek określana nazwą „oscylatory” charakteryzuje się spiczastym wierzchołkiem, który nie wibruje, a rotuje wokół własnej osi, zataczając maleńkie kółeczka. Dzięki tej niewielkiej powierzchni, jego moc jest niezwykle skondensowana, dlatego dostarcza on właśnie bardzo intensywnych doznań. Punktowa stymulacja jest tak mocna, że polecamy go raczej osobom preferujących silne bodźce, ale osobom ceniącym delikatne pieszczoty może on nie przypaść do gustu. Wierzchołek skierowany w odpowiednie miejsce może dostarczyć potężnego orgazmu w czasie krótszym niż minuta. Tak nawet były przedstawiane pierwsze na rynku oscylatory.

Jednak skierowanie go w niewłaściwe miejsce może spowodować wrażenie dyskomfortu. Zanim zaczniesz ją stymulować tak precyzyjnym narzędziem, spróbujcie wcześniej ustalić gdzie są te właściwe, pozytywnie reagujące punkty i jaką intensywność jest najodpowiedniejsza. Podpowiem jeszcze, że niektóre z tych gadżetów, jak na przykład oscylator z wibratorem marki Lovense, mają dodatkowe końcówki, które pozwalają uzyskać różne efekty i sprawiają, że urządzenie na długo nie wychodzi z łask.

Masażer mikrofon – orgazm w 5 minut

Nie chcę Cię rozczarować, ale naprawdę nie ma żadnego wzoru na szybki orgazm. Wielu mężczyzn poszukuje metody właśnie w intensywności stymulacji. Jeśli zatem myślisz, że czas pieszczot jest wprost proporcjonalny do ich mocy, to znam takie urządzenie, które może Cię zainteresować. Ten masażer różdżka ma onieśmielającą wręcz siłę wibracji, która wprawi w osłupienie nawet te najbardziej odporne łechtaczki. To już nie są żarty, nie żadne drgania, a prawdziwe wstrząsy przyjemności. Sama konstrukcja urządzenia sugeruje, że jest ono przeznaczone do zadań specjalnych. Duża głowica połączona z solidnym korpusem elastycznym przegubem pozwala dotrzeć w każdy zakątek, bez względu na to, czy masujesz okolice intymne podczas gry wstępnej czy plecy po ciężkim dniu w pracy. Bez względu na sytuację – ta zabawka Cię nie zawiedzie. Pracuje ona w 10 trybach a każdy z nich ma pięciostopniową regulację intensywności. 

Szybki orgazm dla niej - jak go wywołać?

Masażer bezdotykowy – intensywny i szybki orgazm

Bezdotykowy masażer do łechtaczki to w świecie gadżetów erotycznych taki cichy ninja. Niby niepozorny, ale może Cię zaskoczyć, jeśli go nie docenisz. Z pozoru podmuchy powietrza są bardzo delikatną formą intymnych pieszczot i ciężko jest sobie wyobrazić, że to naprawdę intensywna stymulacja. A jednak radzą sobie lepiej niż nie jeden mocny wibrator. Kluczem do sukcesu jest precyzyjne skierowanie fali na niewielki obszar, który wyznaczony jest przez dyszę urządzenia. Stymulacja taka odczuwana jest jako delikatne zasysanie, co może przywodzić na myśl pocałunki lub pieszczoty oralne. Z całą pewnością ten nietypowy bodziec pobudza do pracy nie tylko ciało, ale również wyobraźnię. Tą kategorią zabawek dla dorosłych naprawdę warto się zainteresować, zwłaszcza że na naszym blogu jej temat był często poruszany. Więcej możesz przeczytać w artykułach: „Bezdotykowa stymulacja łechtaczki – na czym ona polega?” czy „Jak używać pingwina – masażer bezdotykowy„.

Metoda na szybki orgazm – elektroseks

Jeśli nadal uważasz, że to za mało by przyprawić kobietę o błyskawiczny orgazm, wciąż mam jeszcze asa w rękawie. Co powiesz na wibrator z impulsem elektrycznym? Tak – wibrator z prądem. Już tłumaczę, dlaczego ten rodzaj stymulacji ma naprawdę dużo sensu. Pomimo tego, że może to brzmieć jak narzędzie tortur, tak naprawdę stymulacja prądem nie musi być bolesna. Wiele urządzeń, podobnie jak wspomniany wibrator, ma możliwość regulacji intensywności impulsu. Ten bodziec może być odczuwalny jako łaskotanie, które wywołuje mimowolne skurcze mięśni, czyli reakcję zbliżoną do orgazmu. To może być naprawdę bardzo ciekawe doznanie, jednak polecam porozmawiać z partnerką, by się przekonać czy chciałaby go doświadczyć. Na pewno jest to gadżet erotyczny dla konesera, raczej nie dla osoby początkującej (choć to oczywiście zależy od tego, co dana osoba chce poczuć).

Mam nadzieję, że ten artykuł i polecenia zabawek z mocną stymulacją, zbliżą Was do orgazmu w 5 minut. Myślę, że to ciekawe zabawki warte wypróbowania. Jeśli nie po to, by skrócić dystans do mety, to chociaż by doświadczyć czegoś nowego. Podziel się koniecznie w komentarzu, który z gadżetów najbardziej Cię zainteresował – jestem ciekawa Twojej opinii.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *