Co można kupić w sex-shopie dla par?
Edukacja seksualna

Co można kupić w sex-shopie dla par?

Gadżety dla par – co wybrać?

Wkładamy dużo wysiłku w to, by przekonać Cię, że zabawą gadżetami erotycznymi może być przyjemna i stymulująca nie tylko dla Ciebie, ale również dla Twojej osoby partnerskiej. Gadżety dla par pozwolą Wam wspólnie rozwinąć skrzydła kreatywności i poznać nowe bodźce. Od jakiegoś czasu obserwujemy, że coraz chętnie zapraszacie wibracje, pulsacje, rotację i inną ciekawe doznania do Waszego życia intymnego. Ale jeśli dotychczas nie masz żadnych zabawek dla dorosłych, to prawdopodobnie ciężko Ci zdecydować, który z nich da Tobie i Twojej osobie partnerskiej najwięcej przyjemności i usatysfakcjonuje obie strony w podobnym stopniu. Mamy kilka typów, które, naszym zdaniem, zaangażują Was w podobnym stopniu i dostarczą porcji świetnych wrażeń. Przygotowałam dziś dla Ciebie takie propozycje, do których chętnie i często będziecie wracać i które Was nie zawiodą. 

Gadżety erotyczne dla pary

Klasyczny wibrator dla pary

Wibrator dla par to nieśmiertelna klasyka i przedstawiałam kilka z nich w jednym z pierwszych filmików na naszym kanale YouTube. Ten jednak jest inny, a rozwiązanie, jakie zostało w nim zastosowane jest naprawdę komfortowym udogodnieniem. Urządzenia tego typu stymulują wibracjami zarówno punkt G jak również clitoris, pozostawiając jednocześnie wciąż miejsce dla członka, który również będzie stymulowany tym samym trybem pracy urządzenia.

Ten model ma otwór w skierowanej do wewnątrz części. Otoczony jest on elastycznymi ramionami, które po wyprostowaniu są łatwe do aplikacji, a wewnątrz rozkładają się na kształt litery „o”. Zabieg ten ma na celu lepsze unieruchomienie zabawki, aby nie przesuwała się ona w niekontrolowany, niepożądany sposób. Duża zaletą tego gadżetu jest możliwość sterowania za pomocą aplikacji mobilnej – aktualnie to bardzo pożądana cecha, która pozwala rozwijać wyobraźnię i uniezależnić się od fabrycznych trybów wibracji zaprojektowanych przez producenta. Tego typu wibratory dla par od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. W salonie rownież chętnie go polecamy wszystkim osobom, które zaczynają swoją przygodę z zabawkami dla dorosłych i chcieliby wspólnie stawiać te pierwsze kroki w tej materii. 

Masażery do prostaty – gadżety dla par

Innym pomysłem na jedną zabawkę, która przysłuży się obydwu osobom jest masażer do prostaty z podwójnym pierścieniem erekcyjnym. Stymulacja tej części ciała jest wśród mężczyzn coraz bardziej popularna, zwłaszcza, że podczas klasycznego, partnerskiego zbliżenia może dawać jeszcze więcej przyjemności. Nowoczesne  masażery do prostaty dopasowują się do anatomicznych krzywizn ciała, by jednocześnie stymulować punkt P i perineum, czyli wrażliwy obszar pod jądrami. Te z pierścieniami dodatkowo lepiej się trzymają.

Gdzie jednak ta obiecana korzyść dla drugiej osoby? Właśnie w pierścieniach, ponieważ pozwalają one użytkownikowi na większą kontrolę nad momentem kulminacyjnym. Sprawiają one także, że wzwód jest twardszy i większy, co będzie odczuwalnie przekładać się na większe wrażenia. Dostępne na rynku modele zapewniają całą gamę różnych doznań. Możesz na przykład wybrać masażer do prostaty z wibracją, masażer do prostaty ze stymulującym punktem lub masażer do prostaty z intensywną stymulacją przypominającą zginający się palec. Wszystkie one dostarczą bardziej wyrazistych wrażeń i zaowocują pełniejszym niż dotychczas finałem. Stymulacja prostaty ma w dłuższej perspektywie korzystny wpływ na produkcję spermy. Dla wielu mężczyzn może być kolejnym argumentem do wypróbowania tego gadżetu.

Pierścienie erekcyjne – przyjemność dla pary

Skoro rozmawiamy już o pierścieniach to nie możemy przecież pominąć klasycznych, elastycznych krążków z wibracjami. Od tego tak naprawdę wiele osób zaczyna swoją kolekcję zabawek erotycznych. To właśnie ogólnie dostępne, podstawowe modele ringów z wibracją często przekonują pary do dalszych eksperymentów. W naszym salonie również jest to jeden z najczęściej wybieranych gadżetów.

Z długoletnich doświadczeń obserwujemy, że właśnie te zabawki wydają Wam się niegroźne i adekwatne na start. Pewnie dlatego są tak chętnie wybierane w ramach wspólnego poszerzania horyzontów. O plusach używania pierścienia wspomniałam już wyżej, przeczytać można o tym  więcej w artykule „Pierścień erekcyjny – jak działa i jak go zakładać?”. Dwa modele warte polecenia to masywny pierścień erekcyjny z intensywną wibracją i podwójny pierścień erekcyjny w wypustką do punktu G. Pierwszy z nich zadowoli wszystkich miłośników mocnej stymulacji. Intensywnie wibrujący silnik może stymulować albo łechtaczkę, albo jądra – w zależności od sposobu założenia. Druga propozycja poza podwójną pętlą posiada wypustkę do punktu G. Przenosi ona delikatne drgania wzdłuż członka dokładnie tam, gdzie są najbardziej pożądane.

Jakie gadżety erotyczne dla pary?

Sterowane aplikacją gadżety dla par

Ostatni gadżet, który przygotowałam angażuje co prawda oboje partnerów, jednak w nieco inny sposób. Wibrująca wkładka do bielizny, tzw. wibrator majteczkowy pozwala na zdalne sterowanie trybami jego pracy przy pomocy aplikacji. W praktyce oznacza to, że kiedy partnerka cieszy się wibracjami, druga osoba decyduje o intensywności i wybiera sekwencję doznań. To również bardzo popularny sposób na wspólną zabawę, który daje fantazji spore pole do popisu. Dobrym tego przykładem jest choćby włączanie wibracji w różnych sytuacjach. Proponujemy spacer, zatłoczone centrum handlowe, dla odważnych: praca lub najbliższa rodzinna uroczystość.

Możesz także bawić się w edging, czyli doprowadzanie na skraj rozkoszy, by tuż przed jej osiągnięciem zaprzestać stymulacji. Dla bardzo wielu osób ta perspektywa jest niezwykle podniecająca. Wachlarz dostępnych urządzeń sterowanych przy użyciu aplikacji mobilnej jest naprawdę szeroki. Poza wibratorem do majtek znaleźć można także koreczek do odbytu, wibrujące jajeczko, wibrator czy zaciski na sutki. Pomyśl jak wiele jest sposobów, by je wykorzystać – od ekscytującej gry wstępnej po zabawę w uległość i dominację. 

Który gadżet Ty zechcesz wypróbować? A może masz już jakieś z nimi doświadczenia? Być może już wszystkie są w Twojej kolekcji? Możesz się z nami podzielić zarówno swoimi wątpliwościami, jak doświadczeniami. Koniecznie napisz w komentarzu, czy udało nam się Ciebie zainspirować. 

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *