Sklep BDSM Kraków
Edukacja seksualna

Sklep BDSM Kraków

Sklep BDSM – gdzie szukać akcesoriów

Sklep BDSM w Krakowie, w którym można nie tylko kupić akcesoria, ale również uzyskać kompetentną poradę? To tutaj – jesteś we właściwym miejscu.

„Przepraszam za otwartość, ale…” – u nas za nic nie musisz przepraszać. A już zwłaszcza nie za otwartość. Nic, co ludzkie i związane z seksem, nie jest nam obce. Bez względu na to, czego p​oszukujesz, w Erotic Med pomożemy Ci to znaleźć bez oceniania. Otwarte mówienie o własnych potrzebach, pragnieniach, fascynacjach to coś, co każda z nas mocno wspiera. Cieszymy się, mogąc Wam pomoc odnaleźć rzeczy do ich realizacji w naszym salonie. Bardzo się staramy, by mieć wszystko, co może Wam podpowiedzieć fantazja. Dlatego właśnie, nieskromnie stwierdzając, mamy świetnie zaopatrzony dział BDSM. Nie boimy się wyposażać go w przedmioty rzadkie i unikatowe, o bardzo wyspecjalizowanym zastosowaniu. Po prostu wiemy, że na pewno ktoś ich szuka – może właśnie Ty? A może nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy, że ich szukasz? Zajrzyj na nasze półki i zobacz, co u nas na Ciebie czeka.

Jak wybrać podstawowy zestaw do BDSM

Nasz pomocny Zespół z przyjemnością pomoże Ci skompletować Twój pierwszy zestaw do BDSM do Twojego życia intymnego. Dzięki temu zrealizujesz scenariusze, które od dawna masz w swoich fantazjach. A jeśli Twoje fantazje nie są jeszcze tak bardzo sprecyzowane? Nic straconego – wybierzemy zestaw, który pomoże Ci je rozbudowywać w miarę, kiedy Twój apetyt będzie rosnąć. Mamy ogromny wybór akcesoriów do krępowania. Niezbędne na początek wydają się kajdanki na nadgarstki i kajdanki na kostki. To ramy, wokół których zbudujesz swój zestaw i dobierzesz elementy, których oboje będziecie pragnęli doświadczyć. A możliwości są praktycznie nieskończone.

Możesz poddawać siebie lub osobę partnerską przeróżnym, słodkim pieszczotom, drażnić najwrażliwsze części Waszych ciał i sprawdzać jak reagują na różne bodźce. Krępowanie, unieruchamianie lub ograniczanie ruchu to dopiero początek. Kiedy ciało jednej osoby jest całkowicie uzależnione od drugiej, możecie się łaskotać przy pomocy piórka do podrażniania, dawać sobie klapsy, wodzić kłującym radełkiem. Użyjcie takich akcesoriów jak pejczyk, packa lub bambusowa trzcinka. Możecie także użyć wibracji, ciepła, zimna lub impulsu elektrycznego. Mamy wszystko czego potrzebujecie, by obudzić wyobraźnię.

Czy BDSM to tylko kajdanki?

Kiedy naprawdę poczujesz, że BDSM to dziedzina, która sprawia, że Twoja kreatywność pracuje na wysokich obrotach i tworzy najbardziej nieprawdopodobne fantazje, będziesz potrzebować o wiele więcej niż tylko kajdanki. Będziesz chcieć spróbować wszystkich tych rzeczy, które podpowiada Ci wyobraźnia i doświadczyć nowych wrażeń. Zaczniesz ich poszukiwać i odkryjesz całe spektrum gadżetów, które mogą wywołać u Ciebie dreszcz podniecenia, którego pragniesz. Dlatego dbamy o to, by w naszym salonie było zawsze wszystko to, czego możesz potrzebować do zrealizowania tych fantazji.

Znajdziesz zatem u nas bogaty wybór męskich pasów cnoty, czyli tzw. klatek na penisa. Jeśli dojdziesz do wniosku, że podnieca Cię zatykanie cewki moczowej, znajdziesz u nas szeroki wachlarz kształtów i rozmiarów sond do cewki moczowej. Mamy ogromny wybór plugów również do odbytu: zupełnie małe korki analne dla początkujących po bardzo duże korki analne dla zaawansowanych. Jeśli ciekawość jest Twoją cechą mogą Cię zainteresować wzierniki lekarskie do pochwy lub do odbytu. Zwrócić Twoją uwagę mogą również korki analne z przelotowym tunelem w środku. 

Jeśli myślisz o bardziej zaawansowanym poziomie krępowania mamy dla Ciebie pasy pod materac, rozpórki oraz pozycjonery. 

Czego potrzebujesz do elektroseksu?

Nasz sklep BDSM posiada dział dedykowany elektroseksowi, który jest bogato zaopatrzony i znajdziesz na nim elektrostymulację dla każdej wrażliwej części ciała. Wibrator z prądem, masażer do prostaty czy zaciski na sutki z impulsem elektrycznym – oczywiście, że je mamy. Poza nimi znajdziesz również produkty, które pomogą Ci sprawdzić czy ta stymulacja dostarczy Tobie lub osobie partnerskiej wrażeń, których oczekujecie. Są to zabawki, które idealnie nadają się na początek zabawy z impulsami elektrycznymi, ponieważ nie wymagają specjalnych akcesoriów i większych inwestycji.

BDSM Kraków

Czego dowiesz się na warsztatach BDSM?

Nasz dział BDSM pęka w szwach i ciągle staramy się wyszukiwać dla Was nowe perełki, abyście mogli doświadczyć dokładnie tego, czego pragniecie tak, jak to sobie wyobrażacie. Dlatego to, czego szukasz znajdziesz u nas zarówno będąc koneserem, jak również będąc początkującym. Zdajemy sobie sprawę z tego, że to właśnie początki bywają najtrudniejsze. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom właśnie tych mniej zaawansowanych osób, organizujemy warsztaty BDSM. Na warsztatach tematycznych prowadzonych przez specjalistę możecie dowiedzieć się nie tylko czego potrzebujecie, by rozpocząć swoją przygodę, ale również jak zadbać o komfort i bezpieczeństwo osoby, którą do niej zaprosicie. Dzięki tym warsztatom uczestnicy poznają nie tylko fizyczny, ale również psychologiczny aspekt zabawy w uległość i dominację. Uświadamiają sobie nie tylko jakie przyjemności, ale również jakie zagrożenia płyną z BDSMowych praktyk i uczą się, jak je dostrzega i jak na nie w porę reagować. 

Sprawdź osobiście, co możesz znaleźć na naszych półkach. Pamiętaj także, że obsługę naszego sklepu możesz zapytać o wszystko bez skrępowania. Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć wszystko, czego potrzebujesz.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *