Edukacja seksualna,Od Erotic Med

Pierwsza wizyta w sexshopie – dlaczego Erotic Med?

​Pierwszy raz w sexshopie

Tak naprawdę nie ma żadnej reguły opisującej osobę, która przychodzi do sexshopu po raz pierwszy. Nie ma charakterystycznego przedziału wiekowego, to mogą być bardzo młodzi ludzie, ale równie często przyznają się do tego ludzie w sile wieku, a nawet w jesieni życia. Nie ma prawidłowości co do płci, zarówno kobiety jak i mężczyźni przeżywają u nas ten pierwszy raz w sklepie z gadżetami erotycznymi porównywalnie często.

Tak naprawdę Klientów, którzy są w sexshopie pierwszy raz nie odróżnia nic szczególnego od naszych stałych bywalców. Niektórzy co prawda są skrępowani, ale nie jest to zasada, ponieważ inni są zafascynowani asortymentem i z ciekawością i radością dziecka buszują między półkami. Kiedy jednak słyszymy to kluczowe zdanie „jestem w takim sklepie pierwszy raz”, staramy się zrobić wszystko, by na tej jednej wizycie się nie skończyło.

Pierwsza wizyta w Erotic Med

​W naszym salonie zawsze staramy się, aby każdy Klient czuł się u nas po prostu rozpieszczany. To właśnie jeden z powodów, dla których sądzimy, że odwiedzenie akurat naszego salonu jest najlepszym wyborem. Przekraczających nasz próg Klientów traktujemy jak swoich gości i chcemy, by jak najmilej spędzili u nas czas. Myślę, że to ważne, szczególnie w przypadku osób, które mogą czuć się skrępowane pierwszymi swoimi doświadczeniami w sklepie z asortymentem erotycznym. Miła atmosfera, jaka u nas panuje pozwala szybko przełamać pierwsze lody i poczuć się swobodnie.

W naszym salonie znaleźć można bogaty asortyment. Każdego dnia jest on poszerzany o fascynujące nowości – dla wielu naszych Klientów to właśnie ważna i bardzo pozytywna cecha, która sprawia, że chętnie nas odwiedzają. Jednak osoby, które są w sexshopie po raz pierwszy, mogą czuć się zdezorientowane taką ilością i zróżnicowaniem przedmiotów. Rozumiemy to doskonale i staramy się wyjść naprzeciw naszym Gościom. Z przyjemnością zapoznajemy ich z naszą ofertą w trakcie miłej rozmowy. I tutaj ogromną rolę odgrywa nasz wyjątkowy zespół.

​Kompetentny i profesjonalny Zespół Obsługi Klienta

​Kompetencje i profesjonalizm są dla nas szczególnie istotne w kontakcie z każdym Gościem naszego salonu, nie tylko z tym, który jest u nas po raz pierwszy. Wynika to  głębokiego przeświadczenia, że właśnie tego oczekują od nas osoby, które nas odwiedzają. Nasz zespół to nie zlepek losowych pracowników, ale grupa przeszkolonych zarówno pod kątem standardów obsługi, jak i asortymentu osób.

Potrafimy zbudować niekrepującą, sprzyjającą szczerej rozmowie atmosferę, aby każdy czuł się u nas komfortowo. Zależy nam, aby każdy czuł się wysłuchany i zrozumiany i aby każdy otrzymał profesjonalną poradę i pomoc w wyborze odpowiedniego produktu. Nasze wypracowane przez wiele lat podejście do Klienta sprawia, że można nam zaufać, zadawać wszystkie intrygujące pytania, a często nawet wyjawić swoje tajemnice. Aby móc jak najlepiej doradzić Wam w sprawach, które nam powierzacie, przechodzimy szereg specjalistycznych kursów. Nie tylko uczestniczymy w wydarzeniach branżowych, organizowanych przez producentów webinarach i szkoleniach produktowych, ale również współpracujemy z lekarzami wielu specjalizacji. Uczymy się od ginekologów i urologów, po seksuologów i psychologów. Staramy się, aby nasza wiedza była jak najbardziej aktualna i komplementarna.

Chcemy również dyskretnie i nienachalnie asystować zarówno podczas pierwszej, jak również każdej następnej wizyty naszych gości. Staramy się wskazać najbardziej warte uwagi nowości, najlepiej recenzowane produkty, najciekawsze propozycje.

​Fachowa porada w miłej atmosferze

​Czas spędzony miło w Erotic Med płynie szybko na konstruktywnej rozmowie. Często nim się zorientujemy upływają kolejne kwadranse, a czasem nawet godziny. Zawsze cieszymy się, że nasi Goście czują się u nas tak wspaniale, że nie tylko spędzają z nami te chwile, ale również z przyjemnością do nas wracają, dzielą się swoimi wrażeniami, opiniami, uwagami oraz polecają nas swoim bliskim i znajomym. Robimy wszystko, by nie zawieść tego zaufania, jakie w nas pokładają. Te osoby, które do nas zapraszają, witamy w naszych progach niczym dobrych przyjaciół, oferując swoją pomoc, zaangażowanie, wiedzę. Bez względu na to, czy przybywają do nas po śmieszny prezent na wieczór panieński, po coś, co pozwoli podgrzać temperaturę w sypialni, czy też po swój pierwszy, erotyczny gadżet – zawsze poświęcamy tyle samo uwagi, by byli jak najbardziej zadowoleni z zakupów.

Jeśli z jakichś powodów nie mieliście jeszcze okazji przekonać się jak wyglądają odwiedziny w Erotic Med, serdecznie zapraszamy do naszego salonu przy ul. Kobierzyńskiej 220 w Krakowie. Gwarantujemy, że nie będziecie zawiedzeni. Czekamy na Was z uśmiechem i pyszną kawą.

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *