Edukacja seksualna,Od Erotic Med

Pozytywne wibracje w Erotic med

​Erotic Med – miejsce pełne pozytywnej energii

​W naszym salonie tworzymy naprawdę wyjątkowy zespół. Każda z nas jest absolutnie inna​,​ na zupełnie innym etapie życiowym​. Każda​ ​ma​ zupełnie inn​e​ priorytet​y​, realizuj​e​ zupełnie inne plany i cele​. Różnimy się​ ​od siebie temperamentem, innymi pasjami i zainteresowaniami.

Mimo tych różnic jednak wydaje nam się, że idealnie się uzupełniamy. Każda z nas ma inne cechy osobowości, naturalnie​,​ więc podzieliłyśmy się zadaniami w naszym salonie​.​ ​Często czujemy, że po prostu najlepiej znajdziemy wspólny język z danym Klientem i naturalnie zaczynamy z nim rozmawiać. Jesteśmy pełne pasji w swojej pracy i robimy to, co sprawia nam radość. Dlatego praca jest dla nas przyjemnością, co staramy się przekładać na vibe w naszym salonie.

Zależy nam na tym, aby odwiedzający nas Goście czuli się u nas wspaniale, dlatego staramy się jak możemy, by stworzyć jak najbardziej optymalną atmosferę do swobodnych pogawędek. Często otworzenie się przed obcym człowiekiem i wpuszczenie go do najbardziej intymnej części swojego życia nie przychodzi wcale łatwo.

Naszym zdaniem jest sprawić, by przekraczające nasz próg osoby mogły pozbyć się swoich obaw i zahamowań, poczuć się bezpiecznie i komfortowo​. Chcemy, by u nas mogli​ zapomnieć na chwilę o świecie na zewnątrz i doświadczać wyłącznie pozytywnych emocji. Staramy się dla Was stworzyć taką właśnie bańkę w czasoprzestrzeni, w której można się odprężyć, zrelaksować i porozmawiać o rzeczach, o których nie można porozmawiać z nikim innym.

​Dobre wibracje w Erotic Med

​Jak wyczarować takie miejsce, w którym każdy czuje się jak w odwiedzinach u najlepszego przyjaciela? W naszej przestrzeni nie ma rzeczy niemożliwych. Naszych Gości witamy szerokim uśmiechem i filiżanką pysznej kawy, jeśli mają na nią ochotę. Z gorącym, aromatycznym napojem spacerując pomiędzy działami, w asyście naszej Obsługi poznają oni najbardziej niesamowity asortyment.

Nie pozostawiamy naszych Klientów samych sobie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że to jednak my mamy najlepsze rozeznanie w tym, co aktualnie jest na topie. Dzięki setkom przeprowadzanych dziennie rozmów mamy także wiarygodne informacje z pierwszej ręki, co najlepiej się sprawdza, a co nie sprawdza się wcale. W przypadku środków drogeryjnych, które są najpopularniejsze, mamy nawet pewną próbkę statystyczną. Możemy zatem dość rzetelnie polecić odpowiednie produkty o jak najwyższej skuteczności.

Bardzo lubimy pokazywać nowości, które wyszukujemy i sprowadzamy do naszego salonu. Każdą z nas fascynują inne produkty i o nich mogłaby bez końca z zapałem opowiadać. Dzielimy się własnymi doświadczeniami, opiniami i historiami nie tylko między sobą, ale również z naszymi Klientami, przekazując im recenzje z pierwszej ręki.

Często odwiedzający nasz salon tracą poczucie czasu, a przyjemne konwersacje trwają bardzo długo. Tematy rozmowy płynnie przechodzą z jednego, na drugi. To wspaniałe uczucie, kiedy osoby, które często przychodzą do nas z niepewnością i skrępowaniem, wychodzą szczęśliwi i obiecują szybko do nas wrócić. Cieszymy się, że czują się u nas rewelacyjnie, a my mamy swój udział w uświadamianiu społeczeństwa, że seks nie jest niczym wstydliwym, przeciwnie – kojarzyć się ma tylko z przyjemnością.

​Erotic Med – kopalnia dobrych emocji

W salonie stacjonarnym Erotic Med skrępowanie i nieśmiałość szybko ustępują ciekawości i entuzjazmowi. Bardzo wielu naszych Gości twierdzi, że jesteśmy jednym z nielicznych sexshopów, w którym Obsługa aktywnie asystuje Klientowi. Staramy się animować czas odwiedzających nas osób, aby był on spędzony efektywnie.

Tłumaczymy, pokazujemy, opowiadamy o wszystkich produktach. Wyjaśniamy i wskazujemy możliwości, jakie one dają, Sugerujemy także produkty o lepszych ocenach użytkowników, porównujemy detale, podajemy ciekawostki. Staramy się udzielać wyczerpujących informacji, aby nasi Goście dobierali produkty idealnie skrojone na miarę swoich oczekiwań.

Chcielibyśmy przekazać im nieco pomysłów i inspiracji, jak uczynić życie erotyczne jeszcze bardziej pasjonującym. Staramy się pokazać najnowsze trendy, bo nie każdy przecież śledzi nowinki w branży erotycznej. Opowiadamy o tych gadżetach, które nam samym wydają się ciekawe i wyjątkowe.

Często słyszymy od naszych Gości, że u nas zawsze dowiadują się czegoś nowego. Słyszą interesujące ciekawostki, uczą się czegoś o swoim ciele i seksualności. Taka właśnie jest nasza misja – z uśmiechem i wysoką kulturą szerzyć ideę świadomego, bezpiecznego i higienicznego seksu.

​Dlaczego nasi Goście tak bardzo lubią do nas wracać? Lubimy myśleć, że to właśnie przez tą dobrą energię, którą staramy się im przekazywać. Nasza praca to nasza pasja – uwielbiamy opowiadać o ciekawych gadżetach, z​​ przyjemnością pokazujemy Klientom kolejne bestsellery, nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi. Nigdy nie transferujemy na naszych Gości własnych złych humorów. Przeciwnie – staramy się zarazić ich dobrym nastrojem i pozytywnym nastawieniem.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *