Rankingi produktów

Poczuj FLOW na wiosnę – suplementy 3F Solutions

Dobre samopoczucie na wiosnę

​Dobra ogólna kondycja organizmu ma decydujący wpływ na wszystkie aspekty życia, dla udanego życia erotycznego jest wręcz kluczowa. Zwłaszcza teraz, u progu lata, kiedy wszyscy chcemy epatować energią i witalnością. Muskające nasze odkryte ciała coraz śmielej promienie słońca sprawiają, że chętniej zdejmujemy kolejne warstwy odzieży i marzymy o wakacyjnych romansach. Chcemy kusić, chcemy uwodzić, jednak po zimie nie zawsze czujemy flow.

Pomyślałyśmy o tym, żeby wybudzić Was definitywnie z zimowego letargu i wspomóc Waszą pracę nad sobą.

Męska potencja na wakacyjne podboje

Wszystko zaczęło się od FAQflow, który odpowie na najczęściej zadawane przez Was pytanie – jak podnieść poziom testosteronu i cieszyć się potencją niczym młody bóg. Te kapsułki przekonują bogatym składem. Kwas D-asparaginowy, buzdygnek naziemny i ekstrakt z Shilajit mumio wspomagają produkcję testosteronu, podnoszą libido i sprawność seksualną. Ekstrakt z korzenia Long Jack zapewnia nieocenione wsparcie męskiego układu rozrodczego, a L-arginina znacznie polepsza jego utlenienie i ukrwienie. Warto zacząć kurację już dziś, ponieważ przywrócenie optymalnego poziomu kojarzonego z męskością testosteronu to proces, który wymaga czasu. Nie zastanawiajcie się długo, skorzystajcie z wiosennego wiatru w żaglach i kujcie żelazo póki gorące!

SOS – pomoc w odchudzaniu – seksowna forma bikini

Kiedy jednak zobaczyłam w ofercie marki 3FlowSolutions środek wspomagający odchudzanie, odżyła we mnie nadzieja na utratę kilku zbędnych kilogramów. Ja już dałam sobie szansę i przyjęłam dziś pierwszą dawkę preparatu fantazjując o tym, jaki strój kąpielowy sprawię sobie w tym roku. Zawartością celulozowych kapsułek jest dopracowany, wyważony zestaw aminokwasów, witamin i wyciągów roślinnych, zapewniający, według zapewnień producenta, najszersze spektrum działania. Łączą w sobie to co najlepsze w składzie suplementów diety i preparatów odchudzających. Wizja mnie, 5 kilogramów lżejszej, przechadzającej się po plaży w promieniach zachodzącego słońca tchnęła we mnie nowe pokłady energii i motywacji. Na pewno podzielę się z Wami informacją, czy udało się osiągnąć założony cel, choć na efekt na pewno przyjdzie mi poczekać.

No stres – poprawa koncentracji i odzyskanie sił witalnych

Nie wszyscy jednak myślą już o wakacjach. Są wśród nas i tacy, których perspektywa urlopu stresuje bardziej niż drugi etat z nadgodzin. Myśl o tym, że kiedy smażąc się na leżaku, wsłuchując się w szum fal będą popijać drinki z palemką, firma upadnie i nie będzie już do czego wracać budzi w nich lęk i traumę. Tym właśnie osobom dedykujemy Ashwagandhę, która jest jednym z najchętniej wybieranych adaptogenów. Pozwala ona zwolnić tempo, wziąć głęboki oddech i skupić się na tym, co najważniejsze. Pomoże odzyskać dobre samopoczucie, zregenerować się po wysiłku psychofizycznym oraz odzyskać witalność.

Zadbaj o siebie – nikt inny tego za Ciebie nie zrobi

Dział suplementów w naszym salonie jest jednym z tych, które ciekawią Was najbardziej. Często rozmawiajmy przy nim o skutkach przewlekłego stresu i przepracowywania się. Z tej pozycji powtórzymy jeszcze raz: równowaga w organizmie jest ważna tak samo, jak równowaga w życiu. Zależy od niej nie tylko nasze zdrowie i fizyczne samopoczucie, ale również to w jaki sposób oceniamy siebie, nasza kondycja – również psychiczna, nasze relacje z otoczeniem i najbliższymi, również to, czy mamy ochotę na seks i czy nasze ciało jest na niego gotowe.

Obniżony poziom libido, problemy z erekcją, trudności w osiągnięciu orgazmu w sporej części spowodowane są trybem i higieną życia, które w dzisiejszej, szybkiej rzeczywistości schodzą na dalszy plan. Zadbajcie o siebie w ten czas, kiedy wszystko wokół rozkwita, bądźcie życzliwi dla swojego ciała, a szybko zaobserwujecie pozytywne efekty. A my – dajemy Wam właśnie do tego środki.

Wyżej wymienione suplementy, oraz kilka innych równie przydatnych propozycji są już na naszych półkach, wkrótce pojawią się też w sklepie internetowym. Jeśli potrzebujecie porady, jak zwykle jesteśmy przygotowane na każde pytanie i czekamy w salonie stacjonarnym w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej 220. Zapraszamy również do kontaktu innymi, wygodnymi dla Was drogami.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *