Od Erotic Med

Jak zorganizować wieczór panieński? – poradnik

Ślub to jeden z takich momentów, który zmienia całe życie, dlatego w wielu kulturach tak hucznie obchodzi się tę uroczystość. Zanim jednak do niego dojdzie warto symbolicznie pożegnać się ze swoim gronem znajomych, bawiąc się doskonale w ich towarzystwie ostatni raz w stanie wolnym. Tak właśnie z końcem XIX w. powstała tradycja wieczorów panieńskich i kawalerskich.

O ile tradycyjnie była to noc poprzedzająca wesele, o tyle obecnie organizuje się go raczej tydzień lub dwa przed ślubem. Większą popularność zyskały też bardziej huczne obchody tego wieczoru.

A skoro teorię mamy już za sobą… co robić i jak go zorganizować? Czyli:

Garść pomysłów na wieczór panieński

Rzeczą oczywistą, ale i niemożliwą do zbagatelizowania jest zaproszenie gości – zwłaszcza przyszłej panny młodej… i tu pojawiają się pierwsze schodki.

Czy od początku informować ją o wszystkim czy urządzić przyjęcie niespodziankę? Możliwości jest wiele… na pewno warto zorientować się jak ona wyobraża sobie taki wieczór.

Na szczęście zawsze można wybrać rozwiązanie radykalne i porwać honorowego gościa na przyjęcie. W tym celu na pewno przyda się podstawowy zestaw imprezowy złożony z pięknych szarf do krępowania, puchowych kajdanek oraz opaski na oczy – zbuduje to niesamowity nastrój.

Wspaniałą zabawą może okazać się spięcie się wszystkich członków zabawy razem za pomocą biżuteryjnych kajdanek, lub powiązanie jedną długą taśmą – od tej pory spędzicie razem cały wieczór.

Pozytywne nastawienie

Na początek należy nastawić się pozytywnie. Nie ma jednak złotego środka na natychmiastowe zyskanie pewności siebie… ale zawsze można wesprzeć delikatnie Matkę Naturę i wykorzystać dobrodziejstwa współczesnego świata takie jak – feromony.

Środki te nie bez przyczyny zyskały taki rozgłos. Same w sobie zazwyczaj są bezzapachowe, ale często miesza się je z delikatnymi perfumami. Wpływają na naszą atrakcyjność, sprawiają, że otoczenie reaguje na nas bardziej pozytywnie – odbierając nas jako osobę zdecydowaną. Wszystko to za sprawą zawartych w nich substancji chemicznych, takich jak:

androsteron, androstadienon czy copulins, dzięki nim nawiązywanie nowych znajomości jest zdecydowanie łatwiejsze.

Kameralne przyjęcie

Nie ma gotowego przepisu na to jak powinna wyglądać organizacja takiego wieczoru – wszystko zależy od waszej pomysłowości. Jeśli zdecydujecie się na organizację wieczoru panieńskiego we własnym domu lub lokalu ale w kameralnej, spokojnej atmosferze – możecie urozmaicić nieco wystrój stołu, tak aby nadać okoliczności wyjątkowego wydźwięku, na który zasługuje.

Najważniejsze są drobne szczegóły i dodatki. Może to być pełne wdzięku przystrojenie wzbogacone tylko elementami humorystycznymi, takimi jak kostki lodu w kształcie penisów i sutków – które urozmaicą zwykłe drinki. Tabletki na osłodę życia sprytnie ukryte pomiędzy innymi łakociami lub rozrzuconymi po stole płatkami róż lub piórkami

Cały stół możecie też potraktować jak róg obfitości zastawiając go wszystkimi tymi dodatkami, które w ten jeden wieczór będą dokładnie na swoim miejscu. Raz w życiu można bawić się na bogato 🙂

Szalona impreza

Jeżeli bardziej w waszym stylu jest nie mająca żadnych ograniczeń zabawa na mieście , dajcie się zauważyć już z daleka – czym byłby radosny orszak panny młodej bez motywu przewodniego. Mogą to ustalone wcześniej spójne stroje – takie jak klasyczne czarne sukienki, szarfy lub maski

Ten wieczór jest wasz, gdziekolwiek pójdziecie bawcie się doskonale, a dla najodważniejszych, wyzwanie do podjęcia – karty zadań na wieczór panieński.

Pomysły

Może się tak zdarzyć, że braknie wam pomysłów – wszystko już pięknie wygląda, wszyscy goście zaproszeni… ale nie bardzo wiadomo co robić dalej.

Na szczęście w pogotowiu czekają już gotowe rozwiązania.

Możecie posłużyć się albo grą albo książeczką z pomysłami – w tę warto zaopatrzyć się wcześniej, aby mieć już przygotowaną bazę zabaw.

Dostępne jest również wiele dedykowanych zestawów prezentowych o najróżniejszej zawartości. Część z nich zdecydowanie można wspólnie rozpakować na samym początku wieczoru, traktując je jako punkt wyjścia – ten który mam na myśli, zawiera wiele ze wspomnianych przeze mnie wyżej elementów: jest szarfa, maska, piórko na długiej rączce , puchowe kajdanki… Dodatkowo 2 m napis: wieczór panieński oraz 10 sztuk balonów ze specjalnymi nadrukami.

Doskonałe na początek.

Pamiątki

Jest taka stara opowieść o biednym młynarzu, który pokochał pannę z dobrego domu. Ojciec dziewczyny, niezadowolony z wybranka córki odmówił jej posagu. Oznaczałoby to dla przyszłych młodych życie w nędzy – ślub stanął pod znakiem zapytania.

Na szczęście wierne przyjaciółki dziewczyny obdarowały ją tym co miały, każda dała coś od siebie i tak wesele odbyło się niebawem.

Ten wieczór jest wyjątkowy, na pewno będzie niezapomniany – przyjemnie będzie jednak zachować z niego jeszcze jakieś materialne pamiątki… od tych mniej po bardziej praktyczne.

Może to być charakterystyczny gadżet wykorzystany podczas organizacji, np. szarfa panny młodej albo sympatyczny prezent wręczony w kulminacyjnym momencie od całego wesołego orszaku.

Ponownie jest bardzo dużo możliwości – pamiętajcie nie ma jednego rozwiązania, to wy znacie najlepiej najjaśniejszą gwiazdę wieczoru.

Obecnie coraz większą popularność zyskują uroczyście wręczane wibratory lub pejcze – co nadaje dodatkowy humorystyczny akcent całej imprezie.

W łagodniejszej wersji można zdecydować się na piórko do łaskotania lub elegancką packę,

Dobrej zabawy

Na koniec pozostaje już tylko życzyć udanego wieczoru 🙂

i pamiętajcie ogranicza was tylko wyobraźnia.

Magdalena Przebinda

Magdalena Przebinda dzieli swoją miłość pomiędzy rodzinę i pracę, której poświęca tyle samo troski, co swojemu synowi Antosiowi. Potwierdzą to Klienci, którzy składają zamówienia internetowe i mają przyjemność z nią porozmawiać na temat lepszych alternatyw dla wybranych produktów. Propozycje, które podsuwa, zawsze są przeanalizowane i dba ona o to, by do Klientów finalnie trafił produkt, który najlepiej spełni ich oczekiwania. Stara się, aby każde zamówienie trafiło do Odbiorcy jak najszybciej to tylko możliwe, w najwyższym skupieniu koordynując proces kompletacji zamówień.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *