Erotic Med kończy 6 lat
Od Erotic Med

6. urodziny Erotic Med – będzie się działo

6 lat szerzenia świadomości seksualnej

​W Erotic Med próbujemy nie tylko zgromadzić dla was jak największy wybór niesamowitego asortymentu, aby wszystkie Wasze fantazje zawsze były w zasięgu ręki. Staramy się stworzyć pewną świadomą swojej seksualności, swoich potrzeb oraz możliwości ​​ich zaspokojenia społeczność. To nasza misja, która przyświeca nam od samego początku. W tym roku to już będzie sześć lat, odkąd budujemy dla Was przestrzeń, w której swobodnie i bez skrępowania możemy z Wami porozmawiać na tematy związane z seksem. W ostatnią sobotę lipca pragniemy z Wami, z najważniejszymi dla Erotic Med osobami, uczcić nasze siódme urodziny. 

Zaproszenie na 6. urodziny Erotic Med

Wartości, którymi się kierujemy

Atmosferę tworzą ludzie. Personel Erotic Med to zespół naprawdę wyjątkowych osób, które wkładają całe serce, by zapewnić Gościom tego miejsca najbardziej wyjątkową obsługę, z jaką kiedykolwiek mieli do czynienia. Stale poszerzamy swoją wiedzę, aby zawsze móc udzielić Wam kompetentnej pomocy, rzetelnej porady i ciekawej wskazówki. Kompetencje to jednak połowa sukcesu.

Nawet największa wiedza bez odpowiednich umiejętności społecznych na niewiele by się przydała. Edukowanie na tematy seksualne, oczywiście, jest niezwykle ważne. Równie istotne są dla nas jednak Wasz komfort i dobre samopoczucie. Zależy nam na tym, by stworzyć dla Was warunki do szczerej i otwartej rozmowy, także na intymne tematy. Nie chcemy naruszać Waszej prywatności. Właśnie dlatego ważne jest dla nas to, abyście nas do niej zaprosili. Łatwiej to zrobić kiedy macie pewność, że do informacji, jakich nam udzielacie, podchodzimy wyłącznie technicznie, z szacunkiem i bez oceny. I tak właśnie jest w Erotic Med, gdzie każdy może poczuć się ważny, wysłuchany i zrozumiany. 

6. rocznica powstania Erotic Med

Wszystko dla Twojej satysfakcji

Przychodzicie do nas, opowiadacie nam o swoich potrzebach i fantazjach, wspólnie wybieramy dla Was produkty, które mogą Wam pomoc w ich realizacji. Często jesteście u nas częstowani kawą i długo rozmawiamy. Rozmawiamy nie tylko o seksie, ale na wiele różnych tematów A także, po prostu, o życiu. Opowiadamy Wam o nowościach, różnych technologiach, różnych możliwościach i wrażeniach, jakie dają Wam różne produkty. To właśnie dzięki tej atmosferze mamy możliwość poznania tak niesamowitych ludzi jakimi jesteście i to jest dla nas niesamowity atut naszej fascynującej pracy. Wychodzicie z naszego salonu z uśmiechem na twarzy, a my mamy nadzieję, że nie widzimy się ostatni raz. I zazwyczaj tak właśnie jest, chętnie do nas wracacie i polecacie nas swoim znajomym. Cieszymy się, że czujecie się u nas bezpiecznie i komfortowo, a Wasze opinie i polecenia są dla nas najlepszym potwierdzeniem, że dostrzegacie nasze starania. 

6. urodziny Erotic Med

Zapraszamy na 6. urodziny Erotic Med

W tym roku mija 6 lat, odkąd otworzyliśmy dla Was nasze podwoje. Przez ten czas Erotic Med przeszedł wiele transformacji. To był dla nas czas ciągłej nauki, gromadzenia wiedzy i doświadczeń. W ubiegłym roku wspólnie uczciliśmy nasze 5. urodziny. W tym roku również pragniemy Was zaprosić do celebrowania z nami kolejnej rocznicy. Zarezerwujcie dla nas czas w ostatnią sobotę lipca.

Już od dłuższego czasu planujemy dla Was atrakcje na ten dzień, a także na cały miesiąc lipiec. Już wkrótce wyklaruje się harmonogram. Chcemy, aby lipiec był miesiącem Erotic Med i żeby wszyscy mogli dostać kawałek tego tortu, dosłownie lub w przenośni. Dlatego śledźcie nas uważnie, aby być na bieżąco. 29.07.2023 to data, którą po prostu musicie zapisać w swoich kalendarzach. Zapraszamy Was tego dnia na poczęstunek, tort i szampana – do naszego salonu stacjonarnego Erotic Med w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej 220. W trakcie uroczystości pojawi się wiele ciekawych prelekcji, o których tematach będziemy Was informować. Liczymy, że zechcecie nam towarzyszyć w tym wyjątkowym dla nas wydarzeniu. Nadal ciepło wspominamy ubiegłoroczne 5. urodziny Erotic Med, które przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Było wspaniale. Dziękujemy Wam za udział, a także obiecujemy, że w tym roku postaramy się zapewnić Wam dużo (więcej) wspaniałej zabawy.

Gorąco Was zapraszamy. 

harmonogram imprezy urodzinowej już wkrótce

mgr Justyna Płonka

Mgr Justyna Płonka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

5 komentarzy

  1. Anita i Leszek says:

    rok temu bylo to swietne wydarzenie. bedziemy tez w tym roku 🙂

  2. Aleksander says:

    Będziemy na torciku jak co roku! EROTICMED to RODZINA <3

  3. Wiola i Marek says:

    bedziemy jak co roku swietowac razem z wami

  4. Antek says:

    Ale super! nie mozemy sie doczekac. bedziemy na urodzinach eroticmed!:)

  5. Kasia says:

    Będziemy na pewno na urodzinach Erotic Med jak co roku. Kochamy Wasz sklep!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *