Edukacja seksualna,Od Erotic Med

Warsztaty bondage w Erotic Med

Erotyczny samorozwój

Rozwój to dla nas bardzo ważna rzecz. Zarówno jeśli chodzi o progres naszego salonu Erotic Med i wszystkiego tego, co możemy Wam zaoferować, jak również o rozwój indywidualny. Często opowiadamy Wam o szkoleniach, które odbywamy. Dla nas to bardzo ważne, by wciąż się uczyć. Cieszymy się, że wciąż tyle rzeczy nas interesuje i chcemy zgłębiać ciągle nowe tematy.

Erotyka to temat, na którego zgłębianie mogłoby zabraknąć życia. Seks każdy z nas potrafi uprawiać – możecie powiedzieć. Jasne. Jednak podejście do tematu seksu w sposób poznawczy może pomóc czerpać z niego większą i bardziej świadomą przyjemność. Seks nie musi być intuicyjny, losowy, nie musi trzymać się schematów. Jest w nim dużo miejsca na kreatywność, na wirtuozerię i na praktykę. Nie musimy w tym temacie poruszać się po omacku, nie musimy się niczego wstydzić, nie musimy z niczego rezygnować. Ważne jest, by znać swoje potrzeby i umieć je realizować w sposób niekrzywdzący dla innych. Jeśli potrafimy je zaakceptować i spełnić, życie erotyczne nabiera zupełnie innego wymiaru. Dlatego właśnie warto się uczyć – również o seksie.

Warsztaty bondage

Wiemy, że bondage i ogólnie BDSM jest jednym z tematów, które budzą w Was największą ciekawość. Cieszymy się zatem, że przy okazji nawiązania współpracy z marką Leather Seduction możemy zaproponować Wam coś więcej, niż tylko doskonałej jakości akcesoria do krępowania. Chciałybyśmy zaproponować Wam możliwość poszerzenia Waszych horyzontów w warsztatach dotyczących właśnie bondage.

Możecie poznać techniki i możliwości unieruchamiania Partnera/Partnerki, zasady bezpieczeństwa, przyjrzeć się bliżej konkretnym produktom i poznać kilka propozycji ich wykorzystania.
Taka wiedza może pomóc się rozwinąć Waszej wyobraźni, a Wam samym poczuć się pewniej w materii krępowania. Zdecydowanym plusem jest to, że warsztaty prowadzić będzie osoba, która sama praktykuje bondage, ma ogromną wiedzę i równie dużo pasji dla tego tematu. Połączenie pasji z wiedzą jest, naszym zdaniem, najlepszą kombinacją, by w sposób ciekawy i praktyczny przekazać najbardziej przydatne informacje.

W warsztatach może wziąć udział każdy, bez względu na poziom zaawansowania. Nie ważne, czy jesteś mistrzem shibari, czy jedyne Twoje doświadczenie w tym temacie było z udziałem futrzanych kajdanek – jesteś zaproszony/zaproszona. Jedyne, czego od Ciebie oczekujemy to głód wiedzy, chęć rozwoju, ciekawość.

Brzmi interesująco? Chcesz wziąć udział?
Skontaktuj się z nami telefonicznie: 579 064 015
Skontaktuj się z nami mailowo: eroticmedpl
w tytule wiadomości wpisz: warsztaty bondage.

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

1 komentarz

  1. […] innymi pomysłami, propozycjami niezbędnego asortymentu, a nawet propozycją rewelacyjnych warsztatów w temacie bondage w naszym salonie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji i czekamy na Wasze […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *