Edukacja seksualna,Pomysły na prezent

Kto powiedział, że akcesoria bondage nie mogą być eleganckie?

Nowa współpraca Erotic Med

Z przyjemnością informujemy, że w naszym salonie Erotic Med w Krakowie znajdziecie akcesoria bondage marki Sooth. Znacie nas z zaangażowania i serca z jakim prowadzimy nasz salon z akcesoriami erotycznymi. Wielokrotnie opowiadamy Wam, jak aktywnie poszukujemy produktów, których Wy potrzebujecie. Realizujemy Wasze specjalne zamówienia, proponujemy rewelacyjne akcesoria, wyszukujemy perełki na rynku. Myślę, że śmiało mogę już oficjalnie to zakomunikować. Właśnie znalazłyśmy dla Was coś, co, mamy nadzieję, podbije Wasze serca.

akcesoria bdsm sooth w erotic med

Sooth – funkcjonalność, nowoczesność, klasa

Sooth jest marką poruszającą się branży Erotic Fashion. Swoje fundamenty opiera na eksperymentowaniu i szukaniu nowych rozwiązań na miarę współczesnego klienta. Naszym głównym celem jest reinterpretacja form jakimi są akcesoria erotyczne, aby mogły stać się jeszcze bardziej sensualne i seksowne. (…) Jest także pierwszym krokiem do zmiany obecnego postrzegania społecznego na temat kultury BDSM.” – tak o sobie pisze ten polski producent. Każde słowo w tym opisie znajduje odzwierciedlenie w jego produktach.

Erotic Med bardzo lubi polskie marki i chętnie robimy co możemy, aby wesprzeć je w rozwoju. Marka Sooth, naszym zdaniem, robi coś, co bardzo rzadko można spotkać w obszarze BDSM. Przełamuje stereotypy łącząc elegancję, klasę i modę z akcesoriami do krępowania. Ponadczasowa czerń i surowe materiały jak skóra, metal zgrabnie i ze zwinnością łączą się z ozdobami w postaci złotych elementów, przezroczystych korali czy pereł. Jeśli chodzi o bondage, to w wielu przypadkach wyroby kolejnych producentów różnią się od siebie jedynie opakowaniami. Wiele z akcesoriów do krępowania to praktycznie klony i trudno się oprzeć wrażeniu, że są produkowane maszynowo. Nie ma w nich miejsca na kreatywność, innowację, nieszablonowość. Klasyczne kajdanki nie muszą jednak, jak się okazuje, wyglądać tak samo.

akcesoria bdsm sooth w erotic med

Akcesoria BDSM czy biżuteria?

Wielokrotnie podczas rozmów z Gośćmi salonu schodziliśmy na tematy krępowania, uległości i dominacji. Wiem, że bondage fascynuje wiele osób, jednak wiele osób jest przerażonych widząc siermiężne, masywne kajdany jakby wyciągnięte ze średniowiecznego lochu. Jasne, niektórych taki klimat może dodatkowo podniecać. Jednak osoby, które mają przed sobą pierwsze próby takich zabaw szukają czegoś zupełnie innego. Od początku sygnalizują, że szukają czegoś delikatniejszego na początek. Sooth to jest właśnie to, czego szukają, a o tym jak rozpocząć przygodę z uległością i dominacją piszemy już w jednym z naszych artykułów.

Polski producent spojrzał na przedmioty do ograniczania wolności w zupełnie inny sposób. Dał potencjalnym użytkownikom wybór. Jasne, mogą to być kajdanki/obroża, ale może to być piękna ozdoba? Bransoleta? Choaker? Na pewno akcesoria marki Sooth spełniają te funkcje wzorowo – w ich produkcję wkładane jest najwyższe zaangażowanie młodego producenta Szymona Bukowskiego. Aspiruje on do marki premium i właśnie Klientów szukających wyjątkowych przedmiotów pragnie nimi zainteresować. Naszym zdaniem jest na najlepszej drodze.

akcesoria bdsm sooth w erotic med

Akcesoria bondage wysokiej jakości

W naszym salonie staramy się mieć bogaty wybór najlepszej jakości produktów każdej kategorii. Nie sprowadzamy do nas produktów, w których jakość i skuteczność nie wierzymy, lub mamy co do niej jakiekolwiek wątpliwości. Polskia marka Sooth nie budzi naszych zastrzeżeń. Patrząc na ich produkty widzimy, że Szymon Bukowski w każdy z nich wkłada ogromną dawkę zaangażowania. Zanim nawiązałyśmy tą współpracę wzięłyśmy pod lupę każdy szczegół akcesoriów jego marki. Przyjrzałyśmy się każdemu koralikowi, każdemu materiałowi, każdemu połączeniu, każdemu spoiwu.

Po wnikliwej analizie możemy śmiało powiedzieć, że osobiście jesteśmy przekonane, że warto skierować uwagę na tą unikatową, bondage’ową biżuterię. Mamy nadzieję, że skradnie ona Wasze serca. Moje na pewno jest już podbite i wielokrotnie widzieliście mnie w salonie w tym świetnym choakerze. Chętnie go zakładam do codziennych stylizacji i traktują jako ich ozdobę. Po dłuższym okresie używania mogę dodać, że bardzo wygodnie się go nosi. Dla osób początkujących lub tych, którym zależy na tego rodzaju komforcie sprawdzi się na pewno rewelacyjnie.

Akcesoria bondage – do sypialni i do pracy

Ja zdecydowałam się na okrągłe, przezroczyste kuleczki. Kusiły mnie i kryształki, i czarne korale, myślałam także długo o perełkach. Wybór był trudny, każdy model ma swój urok. Część ze skóry jest miękka i przyjemna w dotyku. Idealnie się dopasowuje do kształtu szyi. Kuleczki z przezroczystego tworzywa wyglądają na szyi dyskretnie i delikatnie. Ponieważ chciałam takiej właśnie, nienachalnej ozdoby, aby móc Wam ją prezentować na co dzień w salonie, jestem zadowolona z tego wyboru.

W tekturowym pudełeczku z naklejonym zdjęciem i opisem produktu znalazłam satynowy woreczek do przechowania. W ułatwiającym utrzymanie przedmiotu na długo w idealnym stanie woreczku producent umieścił obrożę wraz z instrukcją konserwacji. Możemy uprać produkt ręcznie w maksymalnej temperaturze 30 stopni Celsjusza. Mnie dodatkowo urzeka uniseksowność produktów marki Sooth. Nosić je mogą zarówno kobiety jak i mężczyźni.

akcesoria bdsm sooth w erotic med

Jestem niezwykle ciekawa, jak Wam spodobają się te akcesoria i bardzo podekscytowana czekając na Wasze pierwsze opinie. Zachęcam Was mocno do zainteresowania się marką Sooth i zapoznaniem się z pełną ofertą ich produktów w naszym sklepie Erotic Med.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *