Dzien Kobiet Erotic Med
Od Erotic Med

Dzień kobiet – dzień seksualnej emancypacji

Dzień kobiet – rys historyczny

​Międzynarodowy Dzień Kobiet obchodzony jest z pomysłu Socjalistycznej Partii Ameryki 8 marca od 1910 roku. Jedną z jego inspiracji był strajk kobiet w fabryce bawełny, które domagały się wyrównania prac oraz równych praw politycznych. Ale również później (także w obecnych czasach) na świecie kobiety walczyły o równouprawnienie a ich poświęcenie i determinacja są upamiętnione właśnie przez Dzień Kobiet. W Polsce pierwszy raz był obchodzony 24 marca 1924 roku i kojarzy się głównie okresem PRLu, rajstopami i goździkami.

Dzien Kobiet Erotic Med

Czy Dzień Kobiet jest nam teraz w ogóle potrzebny?

Kobiety o równe traktowanie walczyły bardzo długo i wciąż na tym polu jeszcze wiele pozostało do zrobienia. Wciąż jest wiele takich miejsc, gdzie ich prawa są nagminnie łamane a w ich środowisku obowiązuje społeczne i kulturalne przyzwolenie na to. Jednak naleciałości z traktowania kobiety jako „słabszej płci” nie są wcale egzotyką. Dziś w Polsce wciąż możemy je zobaczyć w wielu środowiskach, miejscach pracy, zachowaniu. I nie mówię tu o męskiej szarmancji, która choć lekko się zdewaluowała, to wciąż często jest po prostu urocza. Mówię tu raczej o seksistowskich uwagach, różnicy w traktowaniu, różnicy w płacach na tych samych stanowiskach, różnicy w możliwościach awansu.

Spodziewam się jednak, że nie przyszliście tu czytać ani o historii ani o nierówności płciowej. Moje przemyślenia prowadzą jednak do tego, że kobiety przywykły do tego, że czasem muszą walczyć o to, co mężczyznom często przychodzi z łatwością. Jedną z takich rzeczy jest orgazm. Tu możemy winić jedynie naturę.

Dzien Kobiet Erotic Med

Czy kobiety są wyzwolone seksualnie?

Często pytacie mnie, czemu tabletki na męska potencję działają niezawodnie, a tabletki na libido dla kobiet nie wszystkie są skuteczne. Wydają się mieć słabszy efekt i mniej wyraźne działanie. Odpowiadam wtedy bardzo uogólniając, że mężczyźni zwykle mają ochotę na seks, czasem nie mają możliwości i wtedy odpowiedni środek pomoże. Kobiety natomiast zawsze mają możliwość, jednak nie zawsze mają ochotę. Czy środek zadziała zgodnie z oczekiwaniami zależy wówczas, dlaczego kobieta nie ma ochoty na zbliżenie. Jeśli są to przyczyny fizyczne, jak na przykład zmęczenie, to środki takie zadziałają doskonale. Jednak przyczyną mogą być również np. brak poczucia bliskości w związku, niepewność uczuć swoich lub partnera, stres w pracy, zaburzona gospodarka hormonalna, ciągły stres, brak poczucia własnej wartości. Dlatego właśnie orgazm kobiecie przychodzi często dużo trudniej.

Czy nie warto zatem uciec się do każdej metody i wykorzystać wszystkie sposoby, wy wyrównać szansę na szczytowanie? Czy można zrobić coś, żeby pomóc sobie w osiągnięciu orgazmu i przeżyć prawdziwe trzęsienie ziemi? Najlepszą metodą jaką mogę polecić to – otworzyć się. Z rozmów w naszym salonie, zarówno z kobietami jak i mężczyznami wynika, że to właśnie tutaj często leży przyczyna niezadowolenia z życia erotycznego. Kobiety często uznają, że ono nie ma aż takiego znaczenia i przyjmują za naturalne, że seks cieszy bardziej mężczyzn. Kiedy jedna technika zawodzi rezygnują z prób i godzą się z tym, że najwyraźniej taki jest ich urok. Nie dopuszczają możliwości zasięgnięcia porady, użycia gadżetów erotycznych czy środków wspomagających podniecenie. A przecież jest tyle możliwości, by uczynić swoje życie seksualne naprawdę satysfakcjonującym.

Dzien Kobiet Erotic Med

Erotyczny Dzień Kobiet

Czego kobiety powinny wypróbować w dzień kobiet? (Mogą tego również spróbować w każdy inny dzień, w którym przyjdzie im na to ochota.

Seks w miejscu publicznym

Jest niestety nielegalny, a ja daleko jestem od zachęcania Was do łamania prawa. Jednak zabawy przy użyciu sterowanych zdalnie gadżetów erotycznych są powszechnie stosowaną praktyką. Ten wyrzut adrenaliny daje naprawdę niesamowite uczucie. Najpopularniejszymi gadżetami umożliwiającymi takie doświadczenia są wibrujące jajeczka sterowane aplikacją mobilną. Jednak Paniom, które niekoniecznie czują się komfortowo z zaaplikowany do wewnątrz gadżetem poleciłabym masażer łechtaczki z klipsem do bielizny. Takie masażery nazywamy „masażerami majteczkowymi” i potrafią one tchnąć życie w każda parę bielizny. 

Nauka przez zabawę – masturbacja

Sesja sam na sam z wibratorem może być bardziej edukujące niż 20 lat kiepskich doświadczeń. Uważność i ciekawość swojego ciała na pewno odgrywają znaczącą rolę w tym procesie. No i oczywiście dobry sprzęt. Wibrator Miss Bi niejednej kobiecie pomógł odkryć jej najczulsze struny, dlatego niezmiennie polecamy je do zabaw solo i w parze. To uniwersalny gadżet, który wykorzystać można w wielu sytuacji. Właśnie dlatego polecamy wybrać taki, który będzie prawdziwym wsparciem w procesie.

Dzien Kobiet Erotic Med

Coś nowego – stymulacja bezdotykowa

Jeśli tradycyjna stymulacja mechaniczna jest nie skuteczna, lub po prostu jest jedyną stymulacją jaką znasz, koniecznie zwróć uwagę na urządzenia, które zmieniają sposób myślenia i postrzegania przyjemności. Takimi urządzeniami są masażery do bezdotykowej stymulacji łechtaczki, które zaskoczyły już niejedną, nawet całkiem doświadczoną kobietę. Jednym z nich jest na przykład dyskretny masażer z klapką, ale więcej ich możecie poznać czytając nasz ostatni artykuł o stymulacji bezdotykowej.

Boostery orgazmu

To nie żadne narkotyki, nie trzeba się ich bać. Nie uzależniają, nie sprawią, że stracisz kontrolę, nie szkodzą zdrowiu, nie powodują efektów ubocznych. Warto ich wypróbować. My polecamy zwłaszcza środek w postaci różowych kapsułek orgazmowych. Powoduje on taki efekt, jak w tym okresie cyklu, w którym natura sama popycha nas do prokreacji. Zauważysz większe podniecenie, szybszą i mocniejszą lubrykację, lepsze i intensywniejsze doznania. Jeśli jednak doustne przyjęcie kapsułek jest dla Ciebie zupełnie nie do przyjęcia – spróbuj środków do stosowania zewnętrznego. Polecamy zwłaszcza krem do łechtaczki, który rozgrzeje miejsca intymne rozszerzając naczynia krwionośne, abyś mogła doświadczyć przyjemności w zintensyfikowany sposób. Warto się odważyć.

Dzien Kobiet Erotic Med

Czy potrzebujemy dziś dnia kobiet? Czy bycie kobietą jest czymś wartym świętowania? Myślę, że dziś zwłaszcza mamy wszelkie powody do celebracji. Kobiety przebyły długą i wyboistą drogę, aby ich potrzeby, ich potencjał, ich możliwości zostały dostrzeżone w męskim świecie. Choćby po to, by móc uprawiać seks z kim i kiedy mają na to ochotę i nie być za to społecznie piętnowane. Aby nasz orgazm był równie istotny, co ten męski.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

1 komentarz

  1. […] marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet, to okazja, by uczcić wszystko to, czym jest kobiecość. Kobiecość – ma wiele twarzy. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *