życzenia na dzień kobiet
Od Erotic Med

Międzynarodowy Dzień Kobiet w Erotic Med

Międzynarodowy Dzień Kobiet

8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet, to okazja, by uczcić wszystko to, czym jest kobiecość. Kobiecość – ma wiele twarzy. Może kojarzyć się z ciepłem, opiekuńczością, rodziną, domowym ogniskiem, troską i poświęceniem. Może również kojarzyć się z walką z własnymi słabościami, ambicją, wytrwałością i niezłomnością. Kobiety są niczym kameleony – potrafią idealnie dopasować się do sytuacji. Cechuje nas wewnętrzna siła, by iść pod wiatr i wytrwale omijać przeszkody, które napotykamy na swojej drodze. Mamy w sobie grację i elastyczność, aby przedrzeć się przez gąszcz najtrudniejszych komplikacji i wyjść z najgorszej opresji. Kobiecość to nie płeć, to wiele cennych wartości, które odkryć w sobie może (a nawet powinien) każdy człowiek.

zyczenia z okazji dnia kobiet 2023

Życzenia dla wszystkich Kobiet

Drogie Kobiety, od naszego 100% kobiecego zespołu życzymy Wam:

  • odwagi, by pokonywać własne ograniczenia – one istnieją tylko w naszych głowach,
  • ciekawości, by odkrywać świat codziennie na nowo i nigdy się nim nie znudzić,
  • pewności siebie, która pozwoli nigdy nie zwątpić w swoje możliwości,
  • poczucia własnej wartości, kruszącej krzywe zwierciadło przez które na siebie patrzymy,
  • samoświadomości, która nie pozwoli innym definiować tego, kim jesteśmy,
  • satysfakcji nie tylko seksualnej, ale w każdym momencie dnia, tygodnia, miesiąca, roku, życia.

Macie w sobie tą moc, by zmienić rzeczywistość wokół Was, więc kreujcie ją i bawcie się nią w sposób, który będzie dla Was przyjemnością.

Zapraszamy do naszego cudownego miejsca

Kochane Panie, wykorzystując tą okazję zapraszamy Was do naszego pięknego salonu w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej 220. Wiemy doskonale ile z Was nie ma śmiałości, aby przekroczyć próg sexshopu i wpuścić obcą osobę do swojego życia intymnego. Rozumiemy Was doskonale i właśnie dlatego każdego dnia pracujemy nad tym, abyś to właśnie Ty się czuła u nas wspaniale. Możesz być pewna, że bez względu na to ile masz lat, jakie są Twoje preferencje, jakiekolwiek masz doświadczenie – otrzymasz miłą i kompetentną poradę w przyjaznej i niekrępującej atmosferze. Nasz salon to najlepsze miejsce, by zacząć swoją erotyczną przygodę. Obiecujemy, że skrępowanie szybko wyparuje, a Ty poczujesz się naprawdę wyjątkowo.

zyczenia z okazji dnia kobiet 2023

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *