Dzień Mężczyzn w Erotic Med
Od Erotic Med

Dzień Mężczyzn w Erotic Med

Czy Dzień Mężczyzn jest marginalizowany?

Po hucznym świętowaniu Dnia Kobiet, Dzień mężczyzn wypadający 2 dni później przechodzi bez większego echa. Propagując równość płci nie możemy pozostać obojętne wobec tego faktu.

Mówi się, że żyjemy w męskim świecie. Został on przez nich zaprojektowany i zbudowany tak, by być dopasowanym do ich potrzeb i możliwości. Dziś układ pomiędzy kobietą a mężczyzną diametralnie się zmienił. Kobiety nie chcą już stać w cieniu mężczyzn. Chcą budować i przebudowywać ten świat tak, by był przyjazny również dla nich, by ich nie wykluczał. Mamy takie same możliwości i taką samą wartość. Jednak nie można zaprzeczyć, że różnimy się od siebie. W Erotic Med wierzymy, że nasza – żeńska i męska energia, przenikają się nawzajem i są dla siebie przeciwwagą. Różnice nie są niczym złym, przeciwnie – są piękne, a odkrywanie ich może być fascynującą przygodą.

Życzenia na Dzień Mężczyzn od Erotic Med

Dzień Mężczyzn – jakie jest jego znaczenie?

Podobnie jak kobiecość, również męskość ma w siebie wpisane pewne wartości. Rozumiemy, że stereotypy są krzywdzące i żadne cechy nie definiują płci, dlatego nikt nie oczekuje, aby mężczyzna był szablonowym, ludzkim samcem. Pewne cechy jednak łatwiej u nich znaleźć, niż u płci przeciwnej. Mężczyźni często utożsamiani są z takimi cechami jak pewność siebie, pociąg do przygód i skłonność do ryzyka. Z naszych doświadczeń wynika jednak, że Panowie czują się silnie odpowiedzialni za dobrostan najbliższych im osób. Chętnie otaczają opieką osoby, o których sądzą, że opieki tej mogą potrzebować i podchodzą do tego zadania bardzo ambitnie i z ogromnym zaangażowaniem. Obserwacje wskazują również, że czują na sobie presję do rywalizacji i pogoni za osiągnięciami, co często naraża ich na duży stres. Zdolność do odpuszczania nie jest ich najlepszą stroną, są wytrwali, uparci i często wykraczają ponad własne możliwości.

Dla nas – kobiet te spostrzeżenia są bardzo ważne. Choć wiele osób mogłoby zakładać, że w sexshopie właśnie klaruje się obraz mężczyzny jako egocentrycznego macho. Tymczasem jest zupełnie przeciwnie i czasem troska mężczyzn o swoje partnerki i ich przyjemność wręcz nas rozczula. Takie właśnie pozytywne wzorce należy propagować, o nich trzeba mówić. Dlatego Dzień Mężczyzn powinien być mocniej popularyzowany i do tego również Was zachęcamy. 10 marca doceńcie wyjątkowo najbliższych Panów w swoim otoczeniu. Niech w tym dniu poczują się wyjątkowo tak, jak kobiety podczas Święta Kobiet.

Życzenia na Dzień Mężczyzn od Erotic Med

Dzień Mężczyzn – życzenia od Erotic Med

Z naszej strony wszystkim Panom chciałybyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji ich Święta. Drodzy Mężczyźni, życzymy Wam:

  • refleksji – nie wszystkie wyzwania są warte ich podjęcia, czasem nagroda nie rekompensuje utraconej energii,
  • wytrwałości – czasem jedyna droga, jaka prowadzi do celu jest długa i kręta, warto rozsądnie rozłożyć siły,
  • wrażliwości – to cenna wartość, która pozwala dostrzec prawdziwe znaczenia rzeczy i gestów, które często są ukryte,
  • zdolności do odpuszczenia – nie zawsze można wygrać, czasem trzeba się cofnąć, by móc pójść do przodu,
  • chwili wytchnienia – życie w ciągłym biegu nikomu nie służy – prędzej czy później trzeba się zatrzymać, by zregenerować siły.

W imieniu wszystkich Pań dziękujemy, że otaczacie nas troską i prosimy, abyście zatroszczyli się również o siebie.

Dzień Mężczyzny – życzymy zdrowia!

Korzystając z okazji przypominamy Panom, że zdrowie to podstawa satysfakcji z życia również z życia erotycznego. Dlatego dziś odsyłamy Panów do naszego artykułu o stymulacji prostaty, który nie tylko pozwoli na zatroszczenie się o ten ważny gruczoł, ale również pozwoli to zrobić w sposób komfortowy i nieinwazyjny. Przyjemny masaż gruczołu krokowego zapobiega jego przerastaniu. Przypominamy Panom również, że warto poddawać się kontrolnym badaniom, by móc jak najwcześniej reagować na potencjalne problemy zdrowotne. Tego właśnie pragniemy dla naszych najbliższych mężczyzn, długiego i szczęśliwego życia w pełni sił witalnych.

Życzenia na Dzień Mężczyzn od Erotic Med

Justyna Gońka

Justyna Gońka nie znosi bezruchu, nie zatrzymuje się ani na chwilę i każdą minutę spędza aktywnie, nie tylko fizycznie, ale również zawodowo, z prawdziwym kunsztem żonglując swoimi obowiązkami. Jej organizacja jest rzeczą godną podziwu i naśladowania, pozwalającą jej na godzenie swojej pracy z życiem osobistym z prawdziwą wirtuozerią. Praca w Erotic Med, prowadzenie własnej praktyki jako Sex Coach, tworzenie własnej marki Just You dzieli z byciem szczęśliwą małżonką i zapaloną crossfiterką. Jej pasją jest sport i podróże, które pozwalają jej na zmianę perspektywy i są dla niej inspiracją do tworzenia i rozwoju. To właśnie ciągły rozwój jest celem i sensem jej życia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *