Poznaj Zespół Erotic Med - Karolina
Od Erotic Med

Poznaj Zespół Erotic Med – Karolina

Można nam zaufać

Erotic Med to miejsce szczególne, nie tylko dla naszych Klientów, ale przede wszystkim dla nas. Zespół Erotic Med porównać można do prężnie działającej maszyny. Maszyny z precyzyjnie dopasowanym każdym trybem i idealnie naoliwionym mechanizmem. Każda z nas jest inna, ma inne doświadczenie i jest na zupełnie innym etapie życia. Pomimo to pasujemy do siebie i uzupełniamy się doskonale. Nam samym wydaje się to niesamowite. Dzięki tej różnorodności również Wy możecie się z nami utożsamiać i otrzymać od naszego Zespołu wszystko to, co w nim najlepsze.

Kiedy do nas przychodzicie często prosicie o porady w najintymniejszych sferach życia. Ważne jest dla nas to, abyście mieli świadomość, że możecie nam zaufać. Dlatego właśnie postanowiłyśmy przybliżyć Wam – naszym obecnym i potencjalnym Klientom – nasze sylwetki. Zanim się do nas wybierzecie, możecie bliżej poznać Zespół Erotic Med. Dowiecie się wówczas, że podchodzimy do naszej pracy w sposób odpowiedzialny. Dowiecie się również, że jest ona dla nas nie tylko źródłem utrzymania. Jest ona dla nas przede wszystkim motywacją, by każdego poranka być lepszą osobą, niż byłyśmy przed położeniem się spać. Razem z Wami pokonujemy własne słabości i napawa nas to dumą i pozytywną energią do ciągłego rozwoju.

Praca, która ma sens

„Miłość i praca są dla ludzi tym, czym woda i słońce są dla roślin.” (Jonathan Haidt)
Długo szukałam zajęcia, które da mi prawdziwą satysfakcję. Pracy, która pozwoli na kreatywność i da poczucie, że to, co robię ma prawdziwy sens. Przez wiele lat tkwiłam w męczących pracach. Poza tym, ze dawały środki na przeżycie kolejnych miesięcy nie wnosiły absolutnie nic do mojego życia. Przeciwnie – zabierały radość życia, godność i poczucie własnej wartości. Każdy dzień wydawał się taki sam. Każda minuta wydawała się trwać wieki. Jedyną ucieczką przed przytłaczającą monotonią było marzenie o zmianach. Tyle, że nie wiedziałam jak te zmiany miałyby wyglądać.

Życiowy kierunek

„Najważniejszą rzeczą w życiu jest wybór pracy i jest on pozostawiony przypadkowi.” (Blaise Pasca
Przypadek sprawił, że trafiłam do Erotic Med. Nie spodziewałam się odnaleźć w tym miejscu tyle pasji i radości z wykonywanej pracy. Ludzie zawsze powtarzali mi, że mam wiele talentów, jednak ciągle wydawały się one być bezużyteczne i nieprzydatne. Dopiero w Erotic Med otrzymałam szansę, by z nich korzystać i je rozwijać. Dzięki temu mogłam zrobić ogromny progres zarówno w życiu zawodowym, jak również prywatnym. Na początku moja wiedza była praktycznie zerowa. Starałam się szybko nadrobić zaległości, by moc być dla Klientów salonu stacjonarnego kompetentną pomocą.

Praca w Erotic Med wiąże się z dużą odpowiedzialnością, ponieważ Klienci często powierzają nam bardzo osobiste problemy, oczekując profesjonalnej porady. Ostatecznie zdecydowałam się na odbycie kursów z podstaw seksuologii, aby lepiej rozumieć zagadnienia, z którymi zwracają się do nas Klienci. Obudziło to we mnie chęć samorozwoju i popchnęło do dalszych działań. Wkrótce wzięłam udział w kursie organizacji szkoleń, abym mogła jak najciekawiej przekazywać swoją wiedzę. Chciałam także organizować ciekawe warsztaty pozwalające również naszym Klientom na rozwój osobisty w intymnej sferze ich życia.

Apetyt na więcej

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz pracować ani jednego dnia przez całe życie.” (Konfucjusz)
Nie od początku było dla mnie oczywiste, że Erotic Med jest moim miejscem na Ziemi. Z czasem przyszła świadomość, że daje mi ono absolutnie wszystko, czego potrzebuję. Mam możliwość poznania wspaniałych osób. Każdy dzień pracy różni się od poprzedniego. Mogę realizować swoją pasję do pisania, uwolnić swoją kreatywność i twórczość. Mam szansę realizacji własnych pomysłów i projektów. To wszystko sprawia, że mam poczucie realnego wpływu na kierunek, w którym rozwijamy się jako marka i jako zespół.

Klienci salonu zadowoleni są nie tylko z obsługi i zakupów, ale przede wszystkim z tego, że poczuli się ośmieleni do wprowadzenia zmian we własnym życiu erotycznym. Znaleźli motywację do wykonania kroku w stronę zaspokojenia własnych potrzeb. Ostatecznie zrozumieli, że krok ten prowadzi ich w kierunku lepszego życia w ogóle. Wzajemne szacunek i wsparcie jakim darzy się Zespół Erotic Med, słowa sympatii i wdzięczności od Klientów – to daje poczucie sensu wykonywanej pracy i wewnętrzną motywację, by wykonywać ją jak najlepiej.

Poznaj Zespół Erotic Med - Karolina

Wspierające środowisko

„Osiągnąłeś sukces w swojej dziedzinie, gdy nie wiesz, czy to, co robisz, to praca czy zabawa.” (Warren Beatty)
Dziś rozumiem, jak wiele szczęścia mam pracując w miejscu, do którego przychodzą tak fascynujący ludzie. W Erotic Med codziennie dowiaduję się czegoś niesamowitego i uczę czegoś nowego. W tym miejscu nie ma ani chwili na nudę czy stagnację. Właśnie tutaj mogłam wreszcie zrozumieć, co to znaczy zdrowe, wspierające środowisko i jaki ma ono wpływ na całe życie człowieka. Kocham to miejsce i czuję się w nim naprawdę szczęśliwa.

Karolina Sokołowska

Karolina Sokołowska opowiada Klientom Erotic Med tyle ciekawostek o gadżetach, faktów o ludzkiej anatomii, działaniu różnych afrodyzjaków, że funkcja edukatora w zasadzie przyszła naturalnie. Jej motywacją do ciągłego poszukiwania niuansów są ludzkie historie. Wsłuchuje się w nie z uwagą i zrozumieniem, starając się udzielić obszernych i rzetelnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ciągle pracuje nad tym, aby poszerzyć swoją wiedzę we wszystkich dziedzinach, które mogą mieć wpływ na udane życie erotyczne, widząc sporo do zrobienia w temacie edukacji na tematy, które dotychczas nie były traktowane wyczerpująco.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *